-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='taks']zapraszam na bazarek m.in. dla Reksa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216377-psie-kubraki-quot-na-miar%C4%99-quot-do-31.10?p=17840908#post17840908[/URL][/QUOTE] Wielkie dzieki taks za bazarek:multi::loveu: bedzie buda dla Borysa:lol: -
Bardzo dziekuje za ogloszenia dla Misia:multi::loveu: moze bedzie mial szczescie Karma juz doszla,dziekuje diana za zamowienie karmy:lol: Misio ma kolege...Reks,ktory okazal sie Borysem,opiekun zapoznal ich ze soba;) obwachali sie i jest ok. chociaz nie wiem czy mogli by byc razem,bo Borys bardzo pilnuje swojej miseczki:evil_lol:nie dopusci do niej nikogo.
-
Bernardyn zyje....jeszcze...ale trzeba odebrac go temu czlowiekowi,bo skonczy jak poprzedni.Mysle,ze burmistrz podpisze zgode na odebranie,tylko znowu ten sam problem...co potem...gdzie go umiescic? Krystyna pojedzie tam w tym tygodniu. Ale ona tez ma problemy mrozace krew w zylach....psychicznie chory facet mial psa,ktorego bil,topil w rzece,katowal,ona zglosila to na policje,a policja nie zrobila nic, a tego psa juz nie ma,napewno zabil go w koncu,matka tego przyglupa powiedziala,ze wpadl pod samochod,niczego mu teraz nie mozna udowodnic, no i sprowadzil teraz szczeniaczka,ktory juz teraz napewno przechodzi takie same katusze jak tamten.
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wiesci z Dt; Borys czuje sie dobrze,na poczatek zjadl 4 kilogramowe karmy:crazyeye:opiekun robil wielkie oczy ze zdziwienia,ze [ies moze tyle zjesc.Ale sie najadl w koncu:eviltong:bo dzisiaj wystarczylo mu juz pol kilo batona i sucha karma,ale do miseczki nie dopusci nikogo:cool3:jak Redka/sunia zabrana ze schronu/ podeszla blisko jego miseczki,to warczal na nia i napewno nie najadla by sie z jego michy;),ale tak poza tym Borys lubi wszystkich,obwochali sie z Misiem i z pozostalymi psiakami,jest lagodny ,dobry,kochane psisko,psiak strozujacy,szczeka na obcych,opiekun go glaska,a Borys to uwielbia,nie pozwala mu odejsc,lize go po rekach. Spi w budzie,niestety nie jest to buda najlepszej jakosci,pogryziona przez psiaki i nieocieplana,opiekun polozyl mu do budy kocyk,ale Borys wyciagnal kocyk na zewnatrz i spal w golej budzie. Borys bierze antybiotyk,raz dziennie,ma wygolony kuperek,wiec za cieplo mu nie jest,rana nie jest smarowana,bo nie bylo takiego zalecenia weta. Opiekun zabral w lecie ze schronu malutka sunie,ktora miala podobny problem,wyleczyl ja mascia witaminowa. A tak to Borys zachowuje sie tak,jakby od dawna tutaj mieszkal. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
DORA1020 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Poszukuje kogos do zrobienia wizyty przedadopcyjnej w Krasniku,domek dla szczeniaka,to od Lublina troche daleko,a nie wiem czy jest ktos z krasnika na dogo. Bardzo p[rosze o p[omoc. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Bidulek,juz bylo tyle chetnych....i nic,a ja przypominam sobie jak byl u mnie,i nie chcial mnie wypuscic,tylko musialo byc glasianie po brzusiu,uwielbial to,mozna bylo godzine go glaskac i samemu sie wykonczyc,bo Nerus mogl tak lezec i lezec/..... -
[quote name='diana79']zamówiłam na bazarku pakiet 40 ogłoszeń dla szczeniaków :)[/QUOTE] Dziekuje bardzo:loveu: Byl telefon z Krasnika,ale kto tam zrobi wizyte?To ok.50km od Lublina-daleko,a moze na dogo jest ktos z Krasnika? Ta osoba,ktora dzwonila nie za bardzo mi sie podoba,bo powiedxiala,ze chce pieska dla dziecka,a to juz mi sie nie podoba,bo co to szczeniak to zabawka? Coreczka ma 6 lat i jest jeszcze jedno malutkie dziecko,pani mieszka w bloku. Ale gdyby z nia porozmawiac,to bedzie wiadomo,czy to odpowiedzialna osoba. Zgodzila sie na wizyte,na podpisanie umowy i powiedziala,ze sunie wysterylizuje,wiec tak do konca jej nie skreslilam,ale nie wiem czy mowila prawde,czy powie wszystko,zeby dostac psiaka dla dzieci?
-
No i mam nastepnego bardzo chorego kotka,od miesiaca karmie go,ktos wyrzucil go na smietnik bo chory,to chyba jakis rasowy kocurek,dopoki bylo cieplo to go karmilam i jakos lecialo,a teraz zrobilo sie zimno i widze,ze z kociakiem coraz gorzej,moze adoptuje go sasiadka,na razie wziela go z tego smietnika,kotek caly czas spi,biedny,cieplo mu sie zrobilo i spi,maz sasiadki mowi,ze jest z nim bardzo zle,bo ma kleszcze i to sprawa zadawniona i nie wiadomo czy da sie go uratowac.Jutro jade z nim do weta,jak nie przezyje,to nie wiem.....
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Tez jestem na nie,brama powinna byc zamykana za kazdym razem,Nero juz raz byl bezdomny. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Lucynko,czy mozesz wyslac zdjecia Nero na ten adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] obiecalam tej pani zdjecia Nero,bo sie zastanawia na adopcja Nero nie wiem czy to ta sama osoba czy nie,ale ta szanse tez trzeba wykorzystac. -
[quote name='kora78']ale piekny ogrod! pogratulowac :) dora, a byl odzew osttanio z ogloszen szczeniakow? jakie zostaly wreszcie? ktore kolory?[/QUOTE] Nie bylo odzewu,nikt nie dzwoni,nie pisze..... zostaly cztery brazowe,dwa czarne i jeden czarno-bialy tak jak pislam...jak bylam wczoraj buda nie byla jeszcze postawiona,moze dzisiaj postawia,dwa szczeniaczki ganialy,a cztery spaly w pudelku na hali,ci ludzie,ktorzy karmia szczeniaczki maja gdzies Inspekcje Sanitarna,ktora zabroniala,zeby psiaki byly na hali,psiakom bylo zimno,wiec je zabrali na hale,ale i tak je zbudzilam,bo musialam nakarmic,byly niestety glodne,zostawilam karme pracownikom,beda im dawac,moze uda mi sie w poniedzialek pojechac,jak bede miala aparat,to im zrobie zdjecia,bo wszyscy domagaja sie aktualnych,pojedynczych zdjec
-
[quote name='diana79']a jak tam wizyta u szczeniaków? jak buda im się spodobała? zapraszam również na bazarek dla Reksia :smile: [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216044-wszystko-dla-szynszyla-i-innych-gryzoni-dla-Reksia-na-%C5%82a%C5%84cuchu-do-20.10."]wszystko dla szynszyla i innych gryzoni dla Reksia na łańcuchu do 20.10. [/URL][/B] wklejam na życzenie Dory fotkę [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5369/ciotka1001.jpg[/IMG][/QUOTE] To piesek w swoim domku,odebralam go rodzinie patologicznej i znalazlam mu dom,nie bylo mnie wtedy jeszcze na dogo,a teeraz Pani wyslala mi jego zdjecie i wierszyk: hau,hau,jestem uszczesliwiony...... dzieki Pani Magdzie z gehenny wyzwolony. Mam Pania i Pana,dom,budke z altana,i Zuzie -kolezanke razem z nia biegam po ogrodku,nie mam powodu do smutku, wiec mam zycie krolewskie,a nie przyslowiowe -"pieskie":eviltong: fajny wierszyk,nie?:lol:
-
Diana zamowila Misiowi karme Brit,najlepiej sie oplaca,bo kupowane w sklepie sa bardzo drogie,a Misiowi ta karma smakuje,Taks kupowala te karme dla psiakow na tymczasie,i Misio wpylal karme,ze hej,15kg to 70zl.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Nie wiem,ale ja tez mialam telefon od pani z okolic Krakowa,pani ma czworo dzieci,pytala jak Nero do dzieci i czy to psiak strozujacy,i tez mowila,ze chcialaby zobaczyc Nero,wiec wyslalam jej sms,ze moge jej wyslac zdjecia Nero,bo mozliwosci spotkania raczej nie bedzie,pani sie zgodzila i czekam na adres mailowy. -
[quote name='ala123']Misia po sterylizacji została w lecznicy do wieczora, teraz jest u mnie w garażu chociaż boi się zamknietych pomieszczeń;nie ma jednak wyjścia - dla jej dobra - bo noce są juz zimne; mój Bazylek bardzo jest przejęty gościem... [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/390/p1010144xk.jpg[/IMG][/QUOTE] Boziu,jaki slodki widoczek,kochana Misiula,taka dobra i kocha wszystkich,chociaz strach w oczach troche jest. A Bazyl?Hi,hi,pokochal Misie od pierwszego wejrzenia:evil_lol: a jaki blogi wzrok:eviltong:
-
Buda zrobiona i pojechala dzisiaj do psiej rodzinki:lol: koszt zrobienia budy 260zl /200zl.otrzymalam od Taks,a 60zl wzielam z poprzedniej wplaty Taks 320-60=260zl zdjecia zrobie jak bede miala aparat jutro odwiedze szczeniaki,szkoda tylko,ze nie moge zrobic im zdjec,bo maja isc ogloszenia,ale wszyscy chca aktualnych zdjec. Misia po sterylce:lol: ala123 jest w kontakcie z wetem,dzwonila do nich i mowila,ze wszystko dobrze Misia pojedzie na dwa dni do Ali,bo musi miec spokoj po streylce
-
Pilnie potrzebna pomoc dla psikow p.Gawlikowej,potrzeba im chyba zalozyc watek,kto by mogl? W kontakcie z ta pania jest Krystyna,a ona nie ma internetu. Psiaki sa dwa,nieduze,kudlate,to starsza kobieta,ktore te psiaki przygarnela,mieszka w jakims bloku,nie ma miejsca dla nich,juz raz sasiedzi naslali na nia policje i kobieta z renty musiala zaplacic 200zl mandatu,taka wlasnie wdziecznosc za pomoc wyrzuconym na ulice psom.Jeden z psiakow jest chory,zaprowadzila go do weta,to tylko wzial kase,a psiakowi nie pomog,kobieta nie moze dalej leczyc psa,bo nie ma za co,sama jest chora i stara i bardzo prosi o pomoc,bo kocha te psiaki. Ja juz wstawial je na strone Fundacji i zrobilam wspolnie z diana plakaty,ale zadnego odzewu,a pomoc pilna dla nich. Kto moze pomoc? Bo ja juz nie dam rady. Trzeba Misie zawiezc na sterylke,weci z Sitanca powiedzieli,ze lepiej teraz ,bo po cieczce trzeba na sterylke czekac 2 miesiace,wiec Misia umowiona na jutro rano musze zorganizowac transport budy dla szczeniakow,bo jutro buda bedzie gotowa musze jechac do rodzinki zawiezc karme i zajac sie zabranie Reksa na tymczas Wczoraj bylam u jednej z patologii w Sz-nie ,zawiozlam karme/ale w puszkach,bo oni wody psom nie daja/ chcialam zobaczyc jak sie maja 3 male kotki,bo chcialam biedactwom pomoc,ale niestety cala trojka nie zyje:-(