-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='Julia84']Cioteczki czyli sunia jest nadal w tej patologicznej rodzinie, tak?[/QUOTE] ona nie jest w rodzinie,tylko w patologicznym zakladzie pracy.
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
Zabcia to wspaniala sunia i naprawde to nie do wytrzymania patrzec na ta jej niewole. -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Nie widzę tych zdjęć na poczcie, wysłałaś?[/QUOTE] Wyslalam juz dawno,to w takim razie wysle dzisiaj raz jeszcze. -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
Czy jeszcze ktos pamieta o Zabce? Nie ma deklaracji,tymczas przepelniony,Zabka tam dluzej nie moze zostac,trzeba szukac jej nowego DT lub hoteliku. Zadnego telefonu,co jeszcze mozna zrobic? To wspaniala sunia,ale nie ma szczescia:( Dostalam stala od Maszy za maj.Bardzo dziekuje:) -
Biedny Mundek,juz o nim nikt nawet nie pamieta,a i mnie zagubil sie jego watek:( Trzeba zrobic mu nowe ogloszenia,gdzie go oglaszac ,jak mu pomoc? Zadzwonil wprawdzie pan,dom chyba bylby super,20ha do biegania,niestety pan nie chcial uciekiniera,a teren ma ogrodzony siatka,Mundek przez to,ze ucieka stracil dobry dom:(
-
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Niestety,nie poszczescilo sie,nikt nie dzwoni..... -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Handzia wyslalam Ci mailem zdjecia.Wydaje mi sie,ze potrzebne sa nowe ogloszenia Borysowi. -
[quote name='martasekret']moja stała poszła dzisiaj.... ech misiu, misiu, co to z tobą będzie...? :shake: może kiedyś znajdzie się jakaś dobra dusza, która zechce go zabrać do siebie...? pociesza mnie fakt, że misio jest bezpieczny i najedzony. dora, a misiu ma ogłoszenia...?[/QUOTE] Bardzo dziekuje:) Tak,Misio ma ogloszenia,sa w poscie 699. Ale nikt nie dzwoni,nie pisze,ciezko wyadoptowac staruszki. Niestety ja tez jestem pesymistka,nie latwo jest zyc takiej osobie.
-
[quote name='Ty$ka']A coś więcej nt jej charakteru? Jak do psów? Ludzi (nadal taka nieufna)?[/QUOTE] To jest sunia,ktorej nic nie interesuje oprocz czlowieka.Chcialaby,zeby czlowiek byl na okraglo przy niej,glaskal ja i mowil do niej. Do wszystkich psiakow w porzadku.Do kotow nie wiem,bo tam nie ma kotow,ale mysle,ze tez jej by nie przeszkadzaly,bo to kochana sunia.
-
[quote name='Ty$ka']Co z Dorką? [URL]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_Dory/andrzejki-2011-956.jpg[/URL] Zrobię jej opis, ale potrzebuje jakieś informacje.[/QUOTE] Dorka to mloda ok.roczna sunia. .Zostala wyrzucona na jednej z podzamojskiej wsi. Glodna ,przerazona szukala kogos kto ja poglaska i nakarmi.Ale niestety...jedyne co ja spotykalo,to kopniaki.Zaczela bac sie ludzi.Ale na szczescie znalazl sie ktos z dobrym sercem,sam nie moze dac domu suni,alepoprosil o pomoc w znalezieniu jej domu. Dorka zasluguje na milosc od czlowieka,ktorej nie zaznala do tej pory,Dorka to dobra i lagodna sunia.Mimo,ze ktos ja skrzywdzil nadal ufa czlowiekowi.
-
Bardzo dziekuje:) caly czas mam nadzieje,ze ktos Misia wypatrzy i da mu DT lub DS. Teraz Misio dobrze sie ma,ale boje sie,ze jak bedzie gorzej to co ja zrobie,jego stare kosteczki beda potrzebowaly ciepla i nawet najlepsze towarzystwo nie pomoze.Dlatego juz teraz trzeba sie rozgladac za jakims domkiem dla staruszka,obojetnie czy DT cz DS.
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Komu wyslac na maila zdjecia Borysa do wstawienia? Moze Borys potrzebuje dodatkowych ogloszen? Kto moze pomoc? -
Tekst do ogloszen dla Puszka-Okruszka Maly psiak biegl srodkiem chodnika,a urwany,gruby lancuch odbijal sie od chodnika,taki psiak-galernik. Psinka byla w szoku,zaniedbany,skoltuniony,brudny,glodny.Psiak nic nie widzial.Dredy siegaly do ziemi, nie wiadomo bylo gdzie przod gdzie tyl. Teraz Puszek ma obciete dredy,ma apetyt,jest w Dt i czeka na swoj wlasny dom. Poczatkowo troche nieufny,dosc szybko przekonuje sie do ludzi. Maluszek jest bardzo energiczny,uczy sie chodzic na smyczy. jest to piesek ok.dwuletni,bardzo zostal skrzywdzony przez czlowieka,ale ma nadzieje,ze jest ktos,kto pokocha go bezwarunkowo. Kontakt: [email][email protected][/email] tel. 664 500 434
-
Rowniez Puszek-Okruszek czeka na ogloszenia [IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_pieska__Mufi__Puszek_/IMG_3654.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_pieska__Mufi__Puszek_/IMG_3660.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_pieska__Mufi__Puszek_/IMG_3661.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_pieska__Mufi__Puszek_/IMG_3664.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_pieska__Mufi__Puszek_/IMG_3671.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/zdjecia_suni_ze_szczeniakami/2.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/zdjecia_suni_ze_szczeniakami/3.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/zdjecia_suni_ze_szczeniakami/4.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/zdjecia_suni_ze_szczeniakami/5.jpg[/IMG] [B]Dona[/B] Mala.ok.roczna suczka blakala sie po ulicy w Szczebrzeszynie. Bezradna,zagubiona,szukala pomocy u ludzi. Sunia zostala umieszczona w schronisku. I tam czeka na swoj wymarzony dom.Dona jest ufna i lagodna. Potrzebuje serca i milosci czlowieka,ktorej nie zaznala do tej pory. Zdjecia zostaly zrobione jeszcze przed umieszczeniem w schronisku. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 664 500 434
-
Wszystko po staremu,towarzystwa dotrzymuja mu dwie mlodziutkie sunieczki:Pusia i Nela,wlaza na niego,podskubuja mu lapki,ale on to uwielbia,jak byl sam to ciagle wyl,a teraz to tylko od czasu do czasu szczeknie. Ale dobrze bylo by gdyby Misio znalazl domowy DT,jest coraz starszy,chociaz dzielnie to znosi.
-
[quote name='Sara2011']Czy był chociaż jeden telefon w sprawie suni?[/QUOTE] Niestety nie bylo:( ani jednego.....
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
A kto zakladal wydarzenie? Trzeba przypomniec tym osobom,Monika J placi rowniez na staruszka Misia,i zawsze z opoznieniem,ale placi,co do reszty to nie wiem,po prostu trzeba napisac do tych osob prosbe o wplacenie ,inaczej Borys trafi do schronu,niestety mam duzo psiakow bez deklaracji i ogromne dlugi,rozpaczliwe telefony z prosba o pomoc,nawet gdybym chciala pomoc to nie bede mogla,nie wiem jak i kiedy splace dlugi:(