-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Po rozliczeniu mojej wpłaty stan konta Nero to [COLOR=#ff0000][B]-93 z[/B][/COLOR]ł i niedługo koniec maja ... rozliczę jeszcze dwa bazarki, jednak dwie osoby nie wpłaciły jeszcze kaski. To będzie około 200 zł. Wyjeżdżam na tydzień, ale dostęp do netu wieczorkami pewnie będę miała. Dorka musisz się zastanowić co dalej robimy ...:roll:[/QUOTE] Nie wiem co zrobimy.Sa tylko dwa wyjscia,Nero do schronu/to juz bedzie po psie/,albo na szczebrzeszynski tymczas. Tam jest tak ciasno,ze bardziej sie nie da,a Nero to duzy psiak,a jest tam jeszcze duzy Borys i zero tel. w sprawie jego adopcji i duzy staruszek Misio.Nie c hcialabym zeby Nero tutaj trafil,bo to nie miejsce dla niego.Liczylam na pomoc p.Elwiry. Pisalam do p.Magdy Buszko z Vivy,ale nie mam odpowiedzi.nie moge zadzwonic ,bo nie mam nic na karcie. Ingrid ma racje,trzeba zrobic nowe wydarzenie na FB i napisac o dramatycznej sytuacji Nero,jest duzo wrazliwych ludzi i napewno ktos pomoze,chociazby finansowo. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Podaj mi numer tel o ile to jest stacjonarny. Ja zadzwonie. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Zadzwon Lucynko koniecznie,trzeba to wyjasnic.Wlasnie dlaczego ta osoba pisze my? -
[quote name='mari23']105,00 dla Misia od Jolanty W. (16.05.) poszedł przelew dla Misia - Dora potwierdzi, jak dotrą ( i fakturki przyśle ;))[/QUOTE] Wlasnie przelew dotarl,250zl. Dziekuje bardzo:)
-
[quote name='Jola17']Witam i rozbijam kwotę 105 zł przysłane na moje nazwisko dla Misia. Marcin Wójcik 15 zł Jolanta Wesołowska dekl.stała 30 zł za Maj.Deklaracja stała za czerwiec 30 zł Jolanta Wesołowska i 30 zł jednorazowo na potrzeby dodatkowe Misia .Do Waszej decyzji .[/QUOTE] Dziekuje za wplaty dla Misia:)
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Nowa osoba z fb napisała, że wpłaci jakieś pieniążki na Boryska. Nie martw się DORA :) Jola R, która jako jedyna z fb wpłaca regularnie pieniądze napisała mi [B]" zaraz wezmę się za akcje "wypromowania chłopaczka!! w czerwcu wysle troszke więcej kasy ale wiesz jak jest..sama mam swoich kilka i jeszcze tymczasa u siebie to szału nie bedzie:(( Aniu informuj mnie na bieżąco co się dzieje na priv bo gdzies moze mi umknąć a ja nie pozwolę zeby on wrócił do schronu!!!![/B][/QUOTE] Dzieki handzia,ze sie tym zajelas:) ja naprawde tego nie ogarniam,podziekuj tez prosze Joli. -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kudlataja']Dziękuję DORA za tekst. Chyba na szczęście się nie przyda. Właśnie się dowiedziałam od Krysi, że piesek poszedł już ze schroniska do adopcji do Żukowa koło Zamościa. Jest podpisana umowa adopcyjna i uzgodniona wizyta po adopcyjna, wkrótce pojedziemy,zamieszczę zdjęcia i relację. Pozostaje sprawa wykupionych ogłoszeń, możemy przeznaczyć na inne pieski/pieska. Wykupiłam dwa pakiety.[/QUOTE] To bardzo prosze o ogloszenia dla psiaka,ktory w Sz-ynie zostal potracony przez samochod. Fundacja Kastor pokryje koszt sterylizacji suni/podalam imie Sara,bo nie wiem jak sie nazywa/ Bardzo dziekuje Fundacji za to:) Sunia ma byc wysterylizowana w Canisie. -
[quote name='mari23']105,00 dla Misia od Jolanty W. (16.05.) poszedł przelew dla Misia - Dora potwierdzi, jak dotrą ( i fakturki przyśle ;))[/QUOTE] Oczywiscie ,potwierdze.Bardzo dziekuje:) Tylko prosze o rozbicie tej kwoty ,bo jak rozumiem wplata od Jolanty Wesolowskiej 30zl,od Mariusza Wojcik 15zl? a reszta?
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Bardzo Dziwna sytuacja .[/QUOTE] Tez tak mysle,od poczatku bylo nie do uwierzenia,ze ktos chce wplacac tyle pieniedzy. No,ale przeciez cuda i dobre dusze sie zdarzaja.Moze ta pani nie ma czasu. Ale dlaczego,skoro zadeklarowala pomoc do tej pory nie wplacila pieniedzy? I dlaczego nie oddzwonila? A jakie to czasopismo? Chyba to n ie tajemnica? -
[quote name='Ingrid44']Ta malutka ruda sunia ma domek ! O rany jak sie ciesze. Czy cos wiecej wiadomo o domku. (O ta sunie mi chodzi .) [IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/zdjecia_suni_ze_szczeniakami/1.jpg[/IMG][/QUOTE] Tak,wiadomo.Sunia trafila do wspanialego domu.Jednak zostala wysterylizowana 10 dni po urodzeniu szczeniaczkow. I nie czuje sie dobrze.Nie chce nic jesc,jest osowiala i bardzo smutna.A pania bardzo to martwi. Mam nadzieje,ze bedzie dobrze,sunia wiele ostatnio przeszla,zbyt wiele.Ale dzieki wielkiej milosci opiekunow moze dojdzie do siebie.Wydaje mi sie,ze to jednak troche potrwa.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Czy ktos bylby tak podly? Jeszcze pracuje w jakiejs redakcji.....mysle,ze nie.Chociaz od poczatku wydalo mi sie to nierealne. Jak p.Elwira zadeklarowala 300zl to powinna od razu wplacic ta kwote,na co czeka? -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Borys na koncie ma tylko[B] 41,08 zł...[/B][/QUOTE] To co ja mam zrobic? Niestety nie bedzie mogl byc na tymczasie,poniewaz ja mam 8 psow bez deklaracji,mam ogromne dlugi nie moge jeszcze wziac sobie na glowe Borysa. On trafil na tymczas tylko dlatego,ze mial deklaracje. Borys chyba ma wydarzenie na FB prosze napisz o jego sutuacji. -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Spróbuję im pokazać sunię i ich nakręcić, może by się udało wcześniej trochę...[/QUOTE] Sprobuj kochana,sprobuj,Zabcia najbardziej potrzebuje milosci czlowieka. -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
I potrzebny Boryskowi Fiprex,bardzo sie drapie. -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziekuje Becia za wtawienie zdjec:) Zdjecia byly robione jak byly upaly,dlatego Borys tak ziapie. Handzia wyslij prosze deklaracje na Borysa. -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[B]Szczesciarz,ktory nie ma szczescia.[/B] Historia psiaka jest bardzo smutna.W stanie skrajnego wyczerpania zostal przez wolontariuszki odebrany ludziom bez serca. Psiak nie mogl stac na wlasnych lapkach,z komorki zostal wyniesiony przez wolontariuszki na rekach.Byl bardzo wychudzony,ludzie ci glodzili go,nie dostawal tez pic.Zebra mozna bylo policzyc,wszyscy,ktorzy byli tam,zeby mu pomoc plakali. Teraz te osoby zostana ukarani za to co zrobili.Sprawa w sadzie. Ale to nie koniec smutnej historii psiaka.Szczesciarz nie ma w tej chwili domu. Jest to sredni piesek,bardzo lagodny,przyjazny w stosunku do czlowieka i innych psow. Kontakt/numer tel................... mail............... Nie mozna dluzej czekac,trzeba szybko psiaka oglaszac. Napisalam taki tekst,moze ktos jeszcze cos dopisac,jesli nie to trzeba oglaszac taki tekst na cito. -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Zaraz zglosze sunie do Fundacji Kastor i poprosze o pokrycie kosztow starylki. -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']To w takim razie jest jakaś opcja, tylko, że to dopiero na wrzesień:( może do tego czasu Żabka znajdzie dom, a jeśli nie to będę ich zachęcać do adopcji Żabki. Gdyby mieli też jakieś kłopoty to mogłabym pomóc, bo jestem na miejscu. Tylko najpierw chciałam wiedzieć czy blok w ogóle wchodzi w grę i czy Żabka będzie tam szczęśliwa.[/QUOTE] Ale Zabka musi mieszkac w bloku,inaczej ucieknie. Moglaby mieszkac w domu,ale ktos musialby ja pilnowac jakby biegala,a nie wiem czy ktos podjaby sie tego. Bo trzeba wielkiej milosci do suni,zeby poswiecic jej troche czasu. Jakos bedzie musiala wytrzymac do wrzesnia,chociaz to tak dlugo,ale innego wyjscia nie ma. -
Muszka - spokojna, łagodna... w końcu doczekała się HAPPY ENDU :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Mialam dzisiaj pytanie o Muszke,pani z Nowego Sacza,wyslalam link watku malutkiej. -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
DORA1020 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']DORA, czy Żabka mogłaby zamieszkać w bloku? Tylko, że miałaby 4 spacerki dziennie, 2 krótsze i dwa takie 30 min. Czy to nie byłoby za mało ruchu dla niej? I czy nie byłaby smutna gdyby musiała na 7 godzin zostać sama w mieszkaniu ( z żółwiem)? Odwiedziła mnie dzisiaj moja przyjaciółka, jej rodzice po stracie 12 letniej jamniczki dorośli do decyzji o następnym piesku. Ludzie kochający zwierzęta, za których ręczę absolutnie. Chcieliby psiaka adoptować po wakacjach. Asia pytała mnie o rodzeństwo Malwinki, bo jest w niej zakochana, i pomyślałam o Żabce ale nie wiem czy byłaby szczęśliwa w bloku i czy nie za mało ruchu to by dla niej było? Ewentualnie mógłby być inny piesek , wiek i wygląd nieważne, byle by nie za duży bo mieszkanie niewielkie, może być ślepy, po prostu musi zabić im serce mocniej. Jakby co to będę im pokazywać psiaki we wrześniu.[/QUOTE] Masza,dla Zabci wszystko lepsze niz tymczas,bo tutaj jest uwiazana,ze wzgledu na te ucieczki. Chcialabym wyadoptowac i inne psiaki,ale Zabcia jest w pierwszej kolejnosci. Ona oprocz tej wolnosci potrzebuje bardzo milosci czlowieka,wiec jak ja bedzie miala to nie musi ciagle ganiac 4 spacerki dziennie w zupelnosci jej wystarcza. Szkoda,ze nie chca dwoch suczek,bylo by im razniej zostawac na 7 godzin,ale jak moga adoptowac tylko jedna to Zabcia pierwsza,ona jest bardzo podobna do Malwinki i Cziki,w koncu to ich mamusia.A Zabcia to badzo dobra i kochana sunia. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Juz jak beda pieniazki na koncie--od p.Elwiry odetchniemy z ulga,to jednak duza kwota.