Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Wyruszyl dzisiaj do lepszego zycia.... dziekuje Becia Lublin:) za zawiezienie go do Lublina:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/1372/95988f5694fca091.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Ty$ka']Oj, kochane cioteczki... jeszcze nie daj Boże się w Puśce zakocham... :D Piękna jest. Kopia mojego - identyczną miał budowę za szczyla jak ona ;)[/QUOTE] Oj zakochaj sie:)...to psi aniolek...taka grzeczniutka,bo Nela to troche garlacz....
  3. Bardzo dziekuje za wplate:) rowniez wplacil za luty Roland_De.Bardzo dziekuje:)
  4. Do mnie rowniez pieniazki dotarly.Bardzo dziekuje za pomoc:)
  5. Dzisiaj dostalam 50zl od sonia71 na szczepienie Neli i Pusi dziekuje:) na razie sa odrobaczone,wiec szczepic nie mozna...trzeba troche poczekac
  6. [quote name='diana79']jakie cudo :) ma ogłoszenia?[/QUOTE] Tak jest cudna:) i bedzie malutka,i taka grzeczna ale obie troche dokuczaja Misiowi:painting: podskubuja go w lapki,chociaz Misiak nie narzeka....spoglada leniwie co to za maluchy biegaja... zamowilam im ogloszenia na bazarku
  7. [quote name='DZIR']Poszukiwany jest pies do adopcji podobny do Nero/ dla mnie podobny/ Proszę zgłoście go . Podaje link [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224911-Szukany-pies-podobny-do-tego-w-1.-po%C5%9Bcie"]http://www.dogomania.pl/threads/224911-Szukany-pies-podobny-do-tego-w-1.-po%C5%9Bcie. [/URL][/QUOTE] Zglosilam,ale Nero to tak powyzej kolan.....ale moze sie spodoba tyle psiakow szuka domu:(
  8. Ale Tinka byla dzika,uciekala w poplochu DT dla takiego kociaka potrafi zdzialac cuda:)dzika kotka juz nie jest dzika:) i juz ma DS:) wszystko dobrze:) fajnie....
  9. Sliczna:) widze,ze lubi siedziec na parapecie:)i taka czysciutka:)
  10. [IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/szczeniaczki%20szczebrzeszyn/zdjecia_szczeniaczkow/13.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/szczeniaczki%20szczebrzeszyn/zdjecia_szczeniaczkow/14.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/szczeniaczki%20szczebrzeszyn/zdjecia_szczeniaczkow/15.jpg[/IMG]
  11. [quote name='diana79']zamówiłam mu ogłoszenia na bazarku[/QUOTE] Dziekuje:)
  12. [quote name='Kroook']Wysłałam przelew, potwierdź na wątku jak przyjdą pieniądze.[/QUOTE] Potwierdze.
  13. A jaka kochana,nie da sie tego opisac.Chodze tam prawie codziennie i ja karmie,a ona czeka na nas,jak mnie zobaczy to od razu brzuchem po ziemi,albo fik na plecki,brzusiem do gory. Zagladajcie tutaj prosze,bo predzej czy [pozniej Figa pojdzie do swojego domku. Zamowilam jej ogloszenia na bazarku ogloszeniowym,spodziewam sie telefonow:)
  14. Wyladniala miciusia:)wlasnie mysle,ze szybko znajdzie domek,juz nie dzikusek,ale gdybym ja zawiozla z powrotem na dzialke? jaki los by ja czekal? Dziekuje grzanka:)
  15. [quote name='DZIR']Bez względu na to w jakim DT będzie NERO. musimy kontynuować ogłoszenia zwłaszcza w wersji dla aktywnych . On znajdzie swojego człowieka właśnie takiego ,jak potrzebuje. Młody mężczyzna 30-40 lat i długie wycieczki rowerowe a Nero przy rowerze . To właśnie zobaczyłam w medytacji i tego należy się trzymać i mocno w to wierzyć. Bo wiara we własne przedsięwzięcia czyni cuda. Wszystkiego najlepszego dla Nero i dla wytrwałych cioteczek. Wiem jest ciężko zrobiłyście więcej niż należało ale nie wycofujcie się przed metą. Proszę!!!![/QUOTE] Dziekuje DZIR
  16. [quote name='Ty$ka']Dora... może być taki opis?[/QUOTE] Tak,bardzo ladny tekst,dziekuje:) Tylko,ze chyba trzeba oglaszac je oddzielnie....mysle,ze chyba tak.....
  17. [quote name='handzia']Dora, wpłaciłam 200 zł za DT Borysa :) Potwierdź jak dotrze.[/QUOTE] Wlasnie dostalam dla Boryska 200zl Dziekuje:)
  18. I tak Lucynko duzo zrobilas dla Nero. Dla mnie to niestety kolejny klopot i to duzy. Bedzie musial przyjechac do DT w Szczebrzeszynie,tutaj koszt to 200zl Na bardzo malym terenie jest duzo psiakow,bedzie musial i zmiescic sie Nero, Beda problemy,ale innego wyjscia nie mam,chcialo mi sie ratowac psa,to teraz mam klopot. Ale inaczej nie potrafie. Szukam transportu dla Nero.
  19. [quote name='Kroook']Ja wpłacę 100 zł na najpilniejsze potrzeby tymczasów, podeślij mi Dora nr konta.[/QUOTE] Dziekuje:)
  20. [quote name='diana79']dałam Mundka do bazarku ogłoszeniowego jak będą to wstawię :)[/QUOTE] Dziekuje:) moze w koncu znajdzie swoj domek....
  21. Dziekuje mussimusk za zrobienie bazarku:loveu: i zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224842-20-roznych-rzeczy-dla-psow-ze-Szczebrzeszyna[/URL]
×
×
  • Create New...