-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Bardzo dziekuje za wplate:) rowniez wplacil za luty Roland_De.Bardzo dziekuje:)
-
Do mnie rowniez pieniazki dotarly.Bardzo dziekuje za pomoc:)
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='DZIR']Poszukiwany jest pies do adopcji podobny do Nero/ dla mnie podobny/ Proszę zgłoście go . Podaje link [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224911-Szukany-pies-podobny-do-tego-w-1.-po%C5%9Bcie"]http://www.dogomania.pl/threads/224911-Szukany-pies-podobny-do-tego-w-1.-po%C5%9Bcie. [/URL][/QUOTE] Zglosilam,ale Nero to tak powyzej kolan.....ale moze sie spodoba tyle psiakow szuka domu:( -
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']zamówiłam mu ogłoszenia na bazarku[/QUOTE] Dziekuje:) -
A jaka kochana,nie da sie tego opisac.Chodze tam prawie codziennie i ja karmie,a ona czeka na nas,jak mnie zobaczy to od razu brzuchem po ziemi,albo fik na plecki,brzusiem do gory. Zagladajcie tutaj prosze,bo predzej czy [pozniej Figa pojdzie do swojego domku. Zamowilam jej ogloszenia na bazarku ogloszeniowym,spodziewam sie telefonow:)
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='DZIR']Bez względu na to w jakim DT będzie NERO. musimy kontynuować ogłoszenia zwłaszcza w wersji dla aktywnych . On znajdzie swojego człowieka właśnie takiego ,jak potrzebuje. Młody mężczyzna 30-40 lat i długie wycieczki rowerowe a Nero przy rowerze . To właśnie zobaczyłam w medytacji i tego należy się trzymać i mocno w to wierzyć. Bo wiara we własne przedsięwzięcia czyni cuda. Wszystkiego najlepszego dla Nero i dla wytrwałych cioteczek. Wiem jest ciężko zrobiłyście więcej niż należało ale nie wycofujcie się przed metą. Proszę!!!![/QUOTE] Dziekuje DZIR -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Dora, wpłaciłam 200 zł za DT Borysa :) Potwierdź jak dotrze.[/QUOTE] Wlasnie dostalam dla Boryska 200zl Dziekuje:) -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
I tak Lucynko duzo zrobilas dla Nero. Dla mnie to niestety kolejny klopot i to duzy. Bedzie musial przyjechac do DT w Szczebrzeszynie,tutaj koszt to 200zl Na bardzo malym terenie jest duzo psiakow,bedzie musial i zmiescic sie Nero, Beda problemy,ale innego wyjscia nie mam,chcialo mi sie ratowac psa,to teraz mam klopot. Ale inaczej nie potrafie. Szukam transportu dla Nero.