-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/zdjecia_suni_ze_szczeniakami/1.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/zdjecia_suni_ze_szczeniakami/2.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/zdjecia_suni_ze_szczeniakami/3.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/zdjecia_suni_ze_szczeniakami/4.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/zdjecia_suni_ze_szczeniakami/5.jpg[/IMG]
-
Niestety niekonczace sie problemy:( Wczoraj w poblizu tymczasu znaleziono mala suczke ze szczeniakami,szczeniaczki moze tygodniowe,moze nawet nie,dzieci nosily te malenstwa i bawily sie nimi.Ktos zglosil to do DT. Niestety wiedzialam,ze przyjdzie taki dzien,kiedy nie bede mogla juz pomoc kolejnej bidzie. Sunia trafila do schroniska:( opiekun na tymczasie zrobil jej zdjecia,bo chce poszukac jej domu. Potrzebuje ogloszen Puszka i tej suni.
-
FADO - "jaki pan, taki kram" głodny i na łańcuchu.
DORA1020 replied to longue's topic in Już w nowym domu
Fado juz bezpieczny,swoje wycierpial,niestety ten debil sprowadzil nastepnego,4miesieczna suczke i powiedzial,ze dziecko dostalo na urodziny.Ja nie wiem czy mam jeszcze sile na walke z debilstwem i ciemnota. Kilka spraw o znecanie jest w sadzie,prokurator umarza wszystkie zwierzece sprawy,po interwencji zostal odsuniety,ale na jego miejsce przyszedl jego kolega,ktory ,ktory jest lojalny wobec kolegi i rowniez umarza. Nie wiem czy sprawa nie oprze sie o Ministerstwo Sprawiedliwosci,podziwiam Krystyne za to co robi,jednak ona tez jest na granicy wytrzymalosci. -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Zawsze jak patrze na te zdjecia,jak wyprowadzacie na spacery psiaki mysle o zamojskim schronisku,wielkim koszmarze psow, dobrze,ze Jantarek moze sobie pospacerowac. -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
No to teraz mozemy spokojnie czekac na deszcz:-D -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Coz moge powiedziec? Jestem szczesliwa,ze tym dwom maluchom sie udalo:) -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Psinka potrzebuje ogloszen,kto moze oglosic biedaka? -
Poznikaly mi posty i rozliczenie za kwiecien...... i juz nie wiem co i jak.....
-
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
No to gratulacje:BIG: pojawi sie nowy zwierzolubny /mam nadzieje/ czlowieczek. Co do Zahirka,to od razu pomyslalam sobie,ze sam na tym balkonie umiera ze strachu,nie dlatego,ze zmoknie,ale przewaznie zwierzeta bardzo boja sie burzy.No nie tylko one,ja tez dygocze ze strachu. A po co byla policja? -
[IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_pieska__Mufi__Puszek_/IMG_3646.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_pieska__Mufi__Puszek_/IMG_3653.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_pieska__Mufi__Puszek_/IMG_3654.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_pieska__Mufi__Puszek_/IMG_3660.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_pieska__Mufi__Puszek_/IMG_3661.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_pieska__Mufi__Puszek_/IMG_3664.jpg[/IMG][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_pieska__Mufi__Puszek_/IMG_3671.jpg[/IMG]
-
[quote name='diana79']Fb Elzy [URL]http://www.facebook.com/events/385949704783139/385951498116293/?notif_t=plan_mall_activity[/URL] może Elzę ogłaszać jako pies w typie białego owczarka szwajcarskiego? i Dory [URL]http://www.facebook.com/events/271316179628569/[/URL] namiar do ogłoszeń Dory ma być do Ciebie Magda czy może do Ali bo na razie dałam na Ciebie[/QUOTE] Moze byc na mnie. Co do Elzy to jest problem,nie chca jej oddac.Elza miala chore uszy,zauwazylam to i wezwalam weta,oni oczywiscie za wizyte nie zaplacili,nawet nie zauwazyli,ze Elza ma chore uszy. Mnie te problemy odbierania takim osobom psiakow przerastaja. Tymbardziej,ze mam kolejny,malego psiaka w rodzinie patologicznej pogryzly psy i tez nie zaniesli go do weta,tylko przykladli wode utleniona.A psiak bardzo pogryziony:( i drugi,ktory u nich jest prawdopodobnie nie widzi na jedno oko/staruszek duzy/:( Sfora Huski chciala zabrac Elze do hoteliku,niestety....:(
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79'][B]a może by go tak ogłaszać jako psa w typie białego owczarka szwajcarskiego? co sądzicie? nie przesadzam?[/B] bo już nie wiem co wymyślić aby coś drgnęło z adopcją Borysa[/QUOTE] Nic nie wymyslisz,chyba musi swoje odczekac,chociaz nie chcialbym tego pisac. Co do zdjec to poprosze,ale nie wiem kiedy nowe beda,nie moge sie doprosic zdjec kudlacza. Otrzymalam od handzi 200zl.Dzieki wielkie:) ktos zapytal czy moge przywiezc Borysa do Krastegostwu,odpisalam,ze musi byc wizyta PA i podpisanie umowy.....wiecej nie napisal...i tak to jest Borys,tak jak inne psiaki musi chyba swoje odczekac -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Tez mysle,ze to dobry pomysl,mysle,ze jak Nero juz bylby w swoim DS ,wiedzial,ze to jego dom,to by nie uciekal. W Szczebrzeszynie jak byl na dzialce czesciowo ogrodzonej to nie uciekal,owszem wybieral sie na wycieczki,ale blisko,zawsze wracal,.Nikt go nie pilnowal,ja chodzilam do niego trzy razy dziennie i Nero przewaznie byl na dzialce,ale balam sie,ze wychodzi sobie sam na spacery,bo obok tej dzialki jest bardzo ruchliwa ulica. Ale z drugiej strony jak Nero poczuje sie na wczasach dobrze,a pozniej bedzie musial wracac,to czy to dobrze? Ja nie rozumiem zupelnie./......... Nero byl bezdomny,chodzil sobie przez kilka dni po ulicy,nie atakowal innych psow....byl na dzialce,wychodzil sobie na spacery i tez nic zlego sie nie dzialo....a ze ucieka.... tak jak pisze diana..Zahir tez uciekal,znalazl dom i nie w glowie mu ucieczki,bo ma swoja kochajca pancie... i z Nero bedzie tez tak,tylko musi znalezc kogos kto go p[okocha. -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
W zwiazku z tym,ze Tobik trafil do raju na ziemi:jumpie: mam prosbe... czy moge pozostala kwote przeznaczyc na bezdomniaki szczebrzeszynskie? -
[quote name='Sara2011']Zrobię Fidze kilka ogłoszen. Nie wiem czy ona ma jakieś ogłoszenia, ale jeśli nawet ma to im więcej tym lepiej. A nóż widelec jakiś domek ją wypatrzy. [URL]http://tablica.pl/oferta/podaruj-dom-fidze-ID10ROp.html[/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=359314488&ts=1335036727[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20861117.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/figa-chce-kochac-i-byc-kochana-podaruj-jej-miejsce-w-swoim-sercu-i-domu-ID10SoT.html[/URL] [URL]http://www.lubliniak.com.pl/23421_figa_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Figa_chce_kochac_i_byc_kochana-podaruj_jej_miejsce_w_swoim_sercu_i_domu,599218[/URL] [URL]http://lublin.lento.pl/figa-chce-kochac-i-byc-kochana-podaruj-jej,374096.html[/URL] [URL]http://www.swietokrzyskatablica.pl/user.php?action=ad_confirm&n=1032&x=6636ed3923353f7e00243df5481287bd#http://www.swietokrzyskatablica.pl/uploads/images/1032-big-1-1335044544.jpg[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/102949/Figa-chce-kochac-i-byc-kochana-podaruj-jej-miejsce-w-swoim-sercu-i-domu/[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/5/1_Psy/34_Wielorasowe/24818_Figa_chce_kocha_i_by_kochana_podaruj_jej_miejsce_w_swoim_sercu_i_domu.html[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Figa-chce-kochac-i-byc-kochana-podaruj-jej-miejsce-w-swoim-sercu-W0QQAdIdZ373434688[/URL][/QUOTE] Dziekuje za ogloszenia:) zamawialam suni ogloszenia na bazarku ogloszeniowym,ogloszenia sie ukazaly,ale na razie cisza......