Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='diana79']o to ja też trzymam bardzo mocno kciuki! a w bolku nie ma tak źle, tym bardziej że Borys ma skłonności do ucieczek to chyba blok jest jeszcze najlepszym rozwiązaniem :) jak Zahir i Żabka sobie dobrze radzą to on też się przyzwyczai :) oby tylko to był dobry dom :)[/QUOTE] Pomylilas Borysa z Mundkiem:) to Mundek ma sklonnosci do ucieczki,Borys nie. Natomiast Borys to niebezpieczny psiak dla innych psiakow.On jak chce zaatakowac,to nie szczeka,nie pokazuje zabkow,nie uprzedza,tylko jest spokojny,macha przyjaznie ogonkiem,a potem chaps. Tak bylo z psiakiem,ktorego zaatakowal i ktoremu chyba cos uszkodzil,bo psiak do dzisiaj kuleje. Ta dziewczyna bedzie musiala zakladac na spacery Borysowi kaganiec,albo bardzo pilnowac,zeby za blisko nie podchodzil do innych psow.
  2. Moze wysle Ci mailem,tak bedzie mi wygodniej. Jak dojda p[ieniazki potwierdze:) No i na koniec.....UWAGA Boryskowe cioteczki...zadzwonila dziewczyna z Lublina...chce Boryska. Ale niestety do bloku.Ale jak wszystko bedzie ok. to pojedzie tam,mowila,ze ma taka prace,ze bedzie mogla poswiecic psiakowi duzo czasu,kilka wyjsc dziennie.Troche jest tu niejasnosci,ale to juz na wizycie PA.Dziewczyna wraca do Lubilna za tydzien i wtedy ma zadzwonic.
  3. [quote name='handzia']DORA :) Miło Cię było dzisiaj poznać ;) Sara, dzięki za pieniążki :)[/QUOTE] Handzia,tak prawde mowiac,to wszystko bylo za szybko,kazdy sie spieszy,wszystko biegiem. Ale jeszcze nic straconego:mdrmed:
  4. Nareszcie....:) caly czas,jak Zabka byla tutaj mialam nadzieje,ze kiedys przeczytam takie info:) Zabke kochali wszyscy,nawet jak byla na terminalu,to panowie,ktorzy ja karmili uwielbiali ja i nie chciali,zebym ja zabrala. To dyrekcja nacislala,zeby ja zabrac.Ale tez ganianie po polach i lasach bylo niebezpieczne dla suni. Ciesze sie,ze ta WSPANIALA psinka znalazla swoje szczescie:) Ale niestety mam dlug za tymczas...... Masza,dziekuje:):):)
  5. Tekst do ogloszen [B]Szwagier[/B] Mlody,roczny piesek zostal uwiazany lancuchem juz jako czteromiesieczny szczeniaczek. Caly czas jest na lancuchu,marzy o wolnosci i nowej Rodzinie,ktora pokocha psiaka,jest sredniej wielkosci. Szwagier bardzo lgnie do ludzi,potrzebuje serca i milosci od czlowieka,ktorej nie zaznal do tej pory. Kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 664 500 434 Zdjecia w poscie 3094,3095 i 3096 ogloszenia oczywiscie na W-we
  6. Czy moze ktos mi pomoc w ogloszeniach psiakow wetki,ktora za darmo zoperowala Elze i uratowala jej zycie. Oczywiscie to nie sa jej psiaki,wszystkie podrzucone,znalezione.
  7. Dziekuje diana za ogloszenia i za wizyte PA dla Puszka[IMG]http://zalacznik.wp.pl/d612/plik.html?p=2.40&t=IMAGE&st=GIF&ct=QkFTRTY0&wid=15737&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=133951819948338183&sid=063eec419fdfd328596396abedf7ce95[/IMG]
  8. To chyba wplata Moniki J zatrzy miesiace. Bardzo dziekuje:)
  9. [quote name='Ty$ka']I co z tym potencjalnym domkiem? :)[/QUOTE] No,niestety nic.....odpisalam,ze ogloszenie aktualne i zero odzewu. Diana,dziekuje za ogloszenia:) moze teraz????.....
  10. Dziekuje dziewczyny,ze przyjechalyscie mi pomoc:Rose: i dziekuje za pomoc dla psiakow z Kaweczyna...na jedzonko...:) handzia---15zl funia------15zl Dzieki:)
  11. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/zdjcie1103.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4599/zdjcie1103.jpg[/IMG][/URL] A tutaj musi wkroczyc policja,lancuch za krotki,pies nie spuszczany z lancucha nigdy,buda musi stac w zacienionym miejscu,a nie w takim miejscu,gdzie w lecie skwar,a w zimie zimno,deski gole,w zimie rowiez,nie mowiac,ze ten pies glodny,tak bylo z suczkami,suchy chleb polykaly w locie.
  12. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/zdjcie1086.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4958/zdjcie1086.jpg[/IMG][/URL] Ten pies musi znalezc dom,zostal uwiazany na lancuchu jak mial 4-5 miesiecy,w dodatku jest glodzony,bo facet tam zaglada co drugi dzien.To mlody psiak,zycie przed nim,ale napewno nie takie.Szkoda,ze nie wzielyscie zrzeczenia od razu. Tak sobie mysle,zeby zabrac,a pozniej wystosowac odpowiednie pismo,zeby nie sprowadzali nastepnych. W ubieglym roku prosilam policje o pomoc,bo w lecie upaly 40stopniowe,a pies ani kropli wody. W tym roku sytuacja sie powtorzy,a przeciez policja za kazdym razem jak pies nie ma wody nie bedzie interweniowac.
  13. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/zdjcie1080a.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4237/zdjcie1080a.jpg[/IMG][/URL] Za tymi wrotami sa kozy,ktore nigdy nie widzialy swiatla dziennego:(:( Ale sa im potrzebne,bo daja mleko dla dziecka. Byly tam 2 psy,co sie stalo z drugim?Tylko sie domyslam. Tam tez najlepiej by bylo gdyby wkroczyla policja.Zawiozlam tam dwie budy.Bo wczesniej psy byly w czyms co buda nigdy nazwac nie mozna. Niestety tutaj ,na tym terenie jest niekonczacy sie problem..............
  14. Poprosze Becie,zeby zalozyla nowe wydarzenie i opisala ta cala sytuacje,bo gdyby nie ta pani,to do tej pory Nero mialy by uzbierane deklaracje,a tak napisala,ze da 300zl wiec ludzie sie wycofali. Mam ochote jeszcze raz tam zadzwonic,choc o jakiejkolwiek wplacie nie ma co marzyc,ale ciekawe co ta pani powie teraz.
  15. [quote name='handzia']Tak, tylko coś takiego nie poskutkowało w przypadku państwa Kuby...I co robić w takim przypadku?[/QUOTE] No wlasnie,to nie jest takie proste jak sie wydaje.Jezeli zrzekna sie dobrowolnie to ok.Mozna tam ujac,ze nie beda mieli nastepnych. Ale oprawcy musza sie na kims znecac i zaraz sprowadza nastepne zwierzaki. Przeciez to jest zamykajace sie kolo.Policja moglaby pomoc,ale nie chce.W ustawie jest wyraznie napisane,ze lanchuch ma miec 3 metry,a pies moze na nim byc tylko 12 godzin.Ale kogo obchodzi ustawa?Chyba tylko nas.
  16. Monika,wyslalam Ci wszystkie dane mailem. Potrzebuje jeszcze ogloszen dla 5 kotkow i niestety.....10 psiakow--wetki,ktora za darmo zoperowala sunie i za darmo bedzie przebywala w lecznicy do czasu wyzdrowienia. Jest to wetka z powolaniem,a nie wszyscy weci/jak wiemy/ tacy sa,potrafi pogodzic prace zarobkowa z bezinteresowna pomoca zwierzakom.
  17. [quote name='diana79']gdzie mogę znaleźć fotki i tekst do ogłoszeń szarej Dorki? i Mikusia i czarnobiałej Żabki? edit: Dorke już znalazłam na fb Biała Elza poszła do ogłoszeń i szarą Dorkę wysyłam na Warszawę[/QUOTE] Ale Elza juz miala pomoc,chciala jej pomoc Fundacja od malamutow i zabrac do siebie do hoteliku. Miala tez ogloszenia,nawet zadzwonila pani i bardzo chciala ja adoptowac ,i podejrzewam,ze to byl dobry dom,ale powiedzialam,ze juz nieaktualne,bo oni nie chcieli jej oddac. Dwa lata temu sami prosili,zeby ja oglaszac,a teraz sie rozmyslili. Bo dziecko placze za sunia.Ale nie zainteresowali sie tym,ze jest chora,zrobili wielkie oczy ze zdziwienia,ze Elza jest chora chociaz bylo to widac golym okiem. Wetka zabrala sunie,oddali jej,ale pod warunkiem,ze do nich wroci. Rozmawiam z nia,wetka powiedziala,ze decyzja nalezy do nas Sunia jest juz po bardzo powaznej operacji,miala ropomacicze,guz w trzonie macicy.I zapalenie uszu.Elze bardzo bolaly te uszy,piszczala przy dotyku. W lecznicy moze zostac 10-12 dni.Pozniej,albo do nowego domu,albo wroci do tych ludzi. Fundacja w tej chwili juz jej nie moze pomoc. Elza jak sie okazuje nie jest juz taka mlodziutka,moze miec 7-8lat.Oby tylko wyzdrowiala...
  18. Dziekuje:)Ucalowania od rudaska:)
  19. Lucynko,napisz prosze czy sa pieniadze na koncie. Jesli do dzisiaj nie ma to napewno juz nie bedzie.I Becia zrobi nowe wydarzenie i napisze o tym.
  20. [quote name='diana79']jakie psy potrzebują najpilniej ogłoszeń bo teraz nie jestem na bieżąco a mam wykupione 3 pakiety ogłoszeń - dzięki Taks :)[/QUOTE] Czarno-biala Zabka,Mikus,a kotek moze byc?
×
×
  • Create New...