Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Murko dziękuję za fotki:) Są śliczne:) Widać na nich,że sunia lepiej czuje sie w domu:) Pies kanapowy:)
  2. Na tym zdjęciu ogon podkulony:( Ale i tak duży postęp:) Przez 1,5 roku uwiązania na łańcuchu, i tyle krzywdy wyrządzili psince:( a co by było gdyby do końca życia była uwiązana na krótkim łańcuchu?
  3. Baltimoore bardzo dziękujemy:)
  4. Podaj proszę adopcja i tak dopiero po 1 marca Lulu musi byc zaszczepiona ,a Rysio wykastrowany do jaola&tina tez napiszę
  5. Szukam kogos do wizyty pa Rożnów gmina Grodek nad Dunajcem daleko,ale dom raczej dobry i adopcja w dwupaku
  6. Ale elegancki gość:) Cudo....:) fotka portretowa:) Radziu,ale ci się trafiło:) Cioteczka bakusiowa dba o ciebie:) i ma frajdę,że jesteś u niej:)
  7. O jej...jakie słodziaki:) a dzidziuś,jaka mina:) to faktycznie dobry dom:) A tak długo czekał na dom.....
  8. Tak jak napisała Isabel....ja tez mam mnóstwo zapytań o Marcelkę i inne kotki nie przekłada sie to jednak na telefony,tylko pytania...pytania..... chociaż piszę,ze trzeba zadzwonić dzisiaj ma dzwonic kobieta do Isabel po 16tej w spr. adopcji koteczki czy zadzwoni zobaczymy,ale tez po telefonie może się okazać,ze to nie jest dobry dom jest zainteresowanie adocją Bolusia,Poli,Gracji....ale na zainteresowaniu sie kończy takiego roku jeszcze nie było:(
  9. Dobrze Radek,że zaglądasz:) szukamy domu dla psinki czy może ktoś /oprócz mnie/ ogłosic Reksia?
  10. Nikt nie dzwoni:( Może ktos jeszcze mógłby ogłosić sunie...? Np. na Warszawę,ja ogłosiłam na Kraków
  11. + faktura 122zł Razem dług wynosi:329zł wpłata od lipsik 150zł serdecznie dziękuję:) 100zł wpłacę do lecznicy na dług 50zł na dług za karmę wobec tego dług w tej chwili wynosi: 329zł - 50zł=279zł dziękuje sue za wstawienie faktury i dowodu wpłaty do lecznicy:)
  12. Pewnie buda była dziurawa i sunia ciągle mokła,a jeśli były ulewy to można sobie wyobrazić.
  13. Bardzo proszę o wyróżnienie ogłoszenia, z góry bardzo dziękuje https://www.olx.pl/oferta/mittsu-1-5-roczna-sunia-czeka-na-dom-CID103-IDDzsyc.html
  14. No niech tak zostanie,chociaz ja nie zapamiętam dla mnie najlepsze są proste imiona....Felek....Kartofelek..... biedna sunia:( młodziutka,a juz tyle przeżyła cieszę się.że jej pomogłyśmy
  15. Bardzo Ci dziękuję:) wiem,że na Ciebie zawsze mogę liczyc i zwierzaki nie będą głodowały jestem Ci bardzo wdzięczna za pomoc widok wcinających karmę zwierzaków niepowtarzalny psiaki z sue również dokarmiamy czasami jedzą bardzo łapczywie i wtedy wiemy,że nie jadły może ze dwa dni tak jak np. dzisiaj nakarmiony przez sue rudasek zawsze jest bardzo głodny i boi się ludzi,raczej bezdomniak marzy sie nam zabranie go do Murki,jest śliczny i szybko znalazłby dom ale wcześniej trzeba się postarać,żeby nam zaufał
×
×
  • Create New...