-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
DS znalazła koteczka Luna,na tymczasie u Kasi. W piatek Olena zrobi wizyę pa,bardzo dziękuję:) I wtedy kicia pojedzie do domku. Poproszę Baltimoore o szukanie transportu przez balablacar. ale napewno będzie to transport z Zamościa i będzie problem z dowiezieniem kici do Zamościa W niedzielę mogłyby jechac dwie koteczki z Izbicy do DT do Krakowa. I tez mam problem...kto je przywiezie z Izbicy do Szczeb rzeszyna....... Znalazłam również DS dla koteczki od Krystyny....na szczęście Lublin,więc może nie będzie kłopotów z transportem
-
Fantastyczny:)
-
dla odmiany..... wcześniej sunia spała przy śmietniku,nie na kanapie ona spała a ja szukałam dla niej pomocy dobrze,że Murka ją przyjęła ,udało się sunieczkę uratować tak bardzo się cieszę widząc jak teraz jest szczęśliwa:)
-
Ponieważ teraz Rex został zaszczepiony,musimy odczekać ze trzy tygodnie dopiero psiak pojedzie do weta nie możemy u starszego psiaka tak wszystkiego na raz myślałam,że do Lublina,ale Rafał mówi,że w Fajsławicach jest dobra lecznica Rexowi apetyt dopisuje,jest wesołym psiakiem,myślę,że te 3 tygodnie mozna poczekać
-
Bardzo przepraszam już podałam numer konta
-
W końcu pan Piotr odpisał to co zobaczyłam to miód na moje serce tak bardzo sie cieszę ze szcześcia sunieczki pan Piotr nie mógł sie zdecydować jakie zdjęcia przesłać i wysłał link do wszystkich bardzo dziękuję:) łezka w oku się kręci....ze szczęścia..... w tym domu kochają zwierzaki:) link: https://drive.google.com/drive/folders/1L5kxLln8_A4ubHlZfhBiFI9vpS2l6NNq?usp=sharing