Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Dziękuję jola &tina za wstawienie fotek:) Na zdjęciu 0k. półroczny kocurek znaleziony przez córkę Kasi nad jeziorem taki był głodny,że trudno opisać,miziak niesamowity jest na dt u Kasi,również szuka domu
  2. Ja jestem załamana,nie ma umieścić gdzie tych maleństw,dzisiaj spały w trawie przytulone do siebie:( A od jutra deszcze,zimno:( Przecież szybko by się oswoiły,są śliczne:rudy z białymi skarpetkami,czarno-biały,trikolorka,rudy i trochę od nich starszy biało-bury na zdjęciu chyba mi jednego rudego brakuje dobrze,że chociaż je nakarmię bo są miejsca gdzie małe kotki głodują:( na cito szukam dogomaniaczki z Krakowa /nie Isabel/ zadzwonię ,mam pilną sprawę
  3. Wcześniej kupowałam w zooplusie Felixa w saszetkach,bo koty bardzo lubia,ale ostatnio animodę w puszkach,bo saszetek idzie mi dużo
  4. Bardzo dziekuję:) A jeszcze lisek dołączył,szuka jedzenia przy śmietnikach,również tam gdzie karmię koty ludzie mówili,że biega przy śmietnikach a dzisiaj rano jak poszłam karmic koty,sama go widziałam nie boi się ludzi,chociaż blisko nie podchodziłam ale jest bardzo chudziutki:( i napewno nie krzywdzi kotów,bo już prawdopodobnie jest od 2 tygodni
  5. Jak ślicznie teraz Kulka wygląda:) Jeszcze raz wielkie dzięki Madie za pomoc kociakom:) Zdjęcia bardzo ładne,już ogłaszam ale to fakt,że telefony milczą:(
  6. Znowu jestem zmuszona żebrać o karmę dla kotków czy może ktos pomóc? w tej chwili mam do wykarmienia 15 kotków:(
  7. Dziękuję Jola za wstawienie fotek:) To jest Rudka,która jest na tymczasie u Kasi została właśnie wysterylizowana /za kasę z bazarku,który zrobiła bakusiowa,jeszcze raz bardzo dziękuję:)/ i chciałam zrobić jej ogłoszenie.
  8. Powiedziałam tej pani,że mogę pomóc tylko w ogłoszeniach dlatego tez ogłosiłam tego maluszka,i jeszcze dwa bardzo mi żal tych kotków:( i rozumiem bakusiowa,że ją to wkurza,bo pomaga szczebrzeszyniakom od dawna nie może przecież więcej pani powiedziała,ze dostała info o działającym stowarzyszeniu w Szczebrzeszynie że pomagają kotom,zabierają,szukają dt, pomagają ogłaszać,zbieraja karmę...itd... dlatego tez zadzoniła o pomoc a tutaj przecież nie ma żadnego stowarzyszenia,jedyne co mi przychodzi do głowy to strona na FB założona przez sue...psy i koty ze Szczebrzeszyna myslę,że to chodzi o stronę na FB ,którą założyła sue,bo nic innego do głowy mi nie przychodzi
  9. Dziękuję Jola za wstawienie fotek:) te 3 małe kociaki potrzebują domów zadzwoniła do mnie pani z Izbicy,żeby pomogła kotkom ja tutaj mam do zabrania 9 dzikusków,a jeszcze Izbica? Niedługo to z Pomorza będą do mnie dzwonili o pomoc a co ja mogę? nie jestem przecież żadna organizacją i sama muszę szukac pomocy dla tych maleństw ale przecież nie mogę tego tak zostawić,więc chociaż pomoge pani w ogłoszeniach tam jest koci dramat,kotki się rozmnażają ,a maleństwa zjadają lisy,dzikie psy,lub inne mięsożerne stworzenia:( pani mówi,że z 10 zostało już tylko 5:( ale są również dorosłe potrzbujące pomocy:(
  10. 04.10.2020 Rudy Kamyk z lecznicy jedzie dzisiaj do DS:)
  11. No i już mija miesiąc...czas szybko leci siwulek okazał sie koteczką myślę,że szybko znalazłaby dom,jednak nadal dziczek,chociaż juz troszeczkę mniej
  12. Mam nadzieję,że kociaki są już zdrowe proszę sue o zdjęcia do ogłoszeń,bo niestety dług w lecznicy nie stoi w miejscu szkoda,żeby siedziały w lecznicowej klatce,kiedy może takie śliczne kiciorki szybko znajda dom
  13. Kamyk jedzie dzisiaj do DS w Krakowie Bardzo dziękuję Isabel za zrobienie wizyty:) i kontakt telefoniczny z DS:) Dziękuję również Baltimoore za organizacje transportu:) co nigdy nie jest łatwe na szczęście koniec dla kotka siedzenia w lecznicowej klatce
  14. Bardzo dziękuję buuenos za wpłate dla bezdomniaków 217zł:) W związku z czym dług zmniejszył sie do kwoty 319zł Z bazarku jola&tina---50zł,bardzo dziękuję:_) i z mojego ostaniego bazarku 72zł W chwili obecnej dług wynosi:197zł Niestety kolejna faktura 159zł Teraz dług wynosi już 338zł
  15. Murko,jak to dobrze,że tamtędy przejeżdżałaś i uratowałaś bidulki koteczxki są śliczne:) szybko znajdą dom
  16. Tutaj są długi:( jeszcze do pełnej kwoty brakuje ,a juz kolejny dług:( i tak będzie do okrsu adopcyjnego,wtedy wszystkie kotki znajduj.ą domy Link do bazarku
  17. Dobrze by było,bo muszę wyłapać kolejne,4 dziczki pięciomiesięczne i ich mamę na sterylkę,śmietnikowce,jeden z letniego miotu,kolejne 4 dwumiesięczne maluszki nie wiem co będzie z mamą muszę prosić o pomoc Fundację z Lublina,nie wiem czy będzie mogła przyjechać,ale jest nadzieja,że tylko w profesjonalny łapak wejdzie ta kotka o zwykłym łapaku nie ma mowy próbowałam przez kilka lat wiele razy
  18. Z dobrych info to temu rudziaszkowi szykuje sie dom nieoceniona Isabel zrobi wizyte pa bardzo dziękuję:)
  19. Bardzo dziękuję:) Może w końcu coś ruszy.................
×
×
  • Create New...