-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Dziękuję za rozliczenie:) Co dwie głowy to nie jedna:) Nie wiem co z Izbicą? Pani od Marysi zapłaciła za jej pobyt,mamy tam jednego kotka.Trzeba policziczyć od kiedy on tam przebywa /sue ma gdzieś to zapisane/ Na konto Murki wpłynęło z bazarku bakusiowej,i trzeba odjąć od tej kwoty 732zł ja nigdy nie byłam dobra z matematyki,także dobrze,ze ktos tego pilnuje
-
Zapraszam na kolejny bazarek:)
-
Bardzo dziekuję bakusiowej za wpłatę 130zł na wyróżnienie ogłoszeń:) Wyróżnę jak znowu będę miała od olx-a 50% zniżkę.Tydzień temu miałam zniżkę,więc wyróżniłam większą część ogłoszeń. Teraz czekam na kolejną zniżkę. Dziękuję również Olenie za wpłatę 30zł :) I jak zawsze Isabel za wspieranie szczebrzeszyniaków:)
-
Ta Pani też betonu nie rozwali i tak jest troche lepiej niż było kiedys ale potrzeby jak:karma,odpchlanie,odrobaczania,szczepienia,leczenia,długi,koszty transportu,brak domów tymczasowych,a kotków wyrzuconych coraz więcej,gdzie je umieszczac? W Izbicy? A pózniej zostaja długi jwszcze za jednego czy tez dwa kotki długi można spłacić,ale zanosi się,że będziemy potrzebowały umieścic gdzieś ok.7-8 kociaków niestety ja jestem pesymistką,a rosnące problemy coraz bardziej mnie przytłaczają
-
Może ktos wstawić na watek fotke kociaka? Wysłałabym na maila ja nie umiem wstawiać,a sue na razie nie ma czasu od 3 dni próbowałyśmy go łapać,udało się dopiero dzisiaj sue zaniosła bidę do lecznicy,wiem,ze temp. 33 st ,dostał kroplówkę,nawet troszke zjadł więcej napisze sue ktos podrzucił na smietnik małe i większe kotki
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Ciągla dużo:( Tym bardziej,że za chwilę pojadą następne kotki, Murka już nie przyjmuje kotków na dt.