Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Ten mały dziskusek do złapania,są jeszcze trzy:,biały,trisia i ciemno burasek a u pani,która zmarła są do zabranie dwa: siwy i ciemniejszy,myślałam,że to szylkretka,ale chyba nie
  2. Rozumiem a te 270zł w Izbicy to chyba za pobyt kotka,już dosyc długo tam siedzi:( a zdjęć nie ma:(
  3. Już znalazłam kwote z bazarku,któar wpłynęła do Murki ---600zł Trzeba odjąć od 732zł Zostaje 132zł
  4. Dziękuję za rozliczenie:) Co dwie głowy to nie jedna:) Nie wiem co z Izbicą? Pani od Marysi zapłaciła za jej pobyt,mamy tam jednego kotka.Trzeba policziczyć od kiedy on tam przebywa /sue ma gdzieś to zapisane/ Na konto Murki wpłynęło z bazarku bakusiowej,i trzeba odjąć od tej kwoty 732zł ja nigdy nie byłam dobra z matematyki,także dobrze,ze ktos tego pilnuje
  5. Dziękuję:) Ostatnio sporo tych wizyt pa,i wszystkie w Krakowie. I wypadają na szczęście pomyslnie.
  6. Z mojego bazarku odejmuję od tej kwoty 137zł/z bazarku/ 280zł - 137zł=143zł i od Olenki 30zł,bardzo dziekuję raz jeszcze:) Zostaje dług za kamę 113zł
  7. Zapraszam na kolejny bazarek:)
  8. I kolejny do pomocy podrzucony mi na wycieraczkę ok. 4 miesięczny kocurek strasznie zapchlony,potrzebuję jakiegoś preparatu na odpchlenie maluszka i odrobaczenie miziaczek
  9. Dziękuję za wstawienie fotki:) Maleństwo,to fakt,tak jak pisała sue jeszcze kilka godzin i nie udałoby się kicek siedzi cały czas na termoforze,tak sie namarzł,że teraz nie może się rozgrzć ale już jest lepiej trzymamy kciuki,żeby w cieple nie wylazły jakieś choróbska
  10. Bardzo dziekuję bakusiowej za wpłatę 130zł na wyróżnienie ogłoszeń:) Wyróżnę jak znowu będę miała od olx-a 50% zniżkę.Tydzień temu miałam zniżkę,więc wyróżniłam większą część ogłoszeń. Teraz czekam na kolejną zniżkę. Dziękuję również Olenie za wpłatę 30zł :) I jak zawsze Isabel za wspieranie szczebrzeszyniaków:)
  11. Chociaz nie bardzo go widać na tym zdjęciu,nie mogłam podejść bliżej,bo obawiałam się,że ucieknie próbowałyśmy go łapać przez trzy dni sue udało sie go złapac,otrzymał pomoc weta,teraz czekamy na dobre info,bo kotek był naprawdę w kiepskim stanie:(
  12. Ta Pani też betonu nie rozwali i tak jest troche lepiej niż było kiedys ale potrzeby jak:karma,odpchlanie,odrobaczania,szczepienia,leczenia,długi,koszty transportu,brak domów tymczasowych,a kotków wyrzuconych coraz więcej,gdzie je umieszczac? W Izbicy? A pózniej zostaja długi jwszcze za jednego czy tez dwa kotki długi można spłacić,ale zanosi się,że będziemy potrzebowały umieścic gdzieś ok.7-8 kociaków niestety ja jestem pesymistką,a rosnące problemy coraz bardziej mnie przytłaczają
  13. Może ktos wstawić na watek fotke kociaka? Wysłałabym na maila ja nie umiem wstawiać,a sue na razie nie ma czasu od 3 dni próbowałyśmy go łapać,udało się dopiero dzisiaj sue zaniosła bidę do lecznicy,wiem,ze temp. 33 st ,dostał kroplówkę,nawet troszke zjadł więcej napisze sue ktos podrzucił na smietnik małe i większe kotki
  14. Ciągla dużo:( Tym bardziej,że za chwilę pojadą następne kotki, Murka już nie przyjmuje kotków na dt.
×
×
  • Create New...