-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Pani ze Skawiny jednak dotrzymała słowa powiedziała,że jak wróci z urlopu po 11 lipca adoptuje rudą kicię i jednego maluszka jeszcze w dodatku wezmie na dt jednego maluszka wizyta w Skawinie to pewnie tylko formalność,jednak trzeba ją zrobić w związku z tym szukamy kogoś ze Skawiny do zorbienia tej wizyty
-
Przybywajciedo Amberka:)
-
Slicznie dziekujemy
-
Dzisiaj sue była u weta z moją tymczasowiczką Rózia. Za co bardzo jej dziekuję Odkąd przyjechała do mnie to nieustannie się drapie,wyskubuje ,non stop myje. Ma świerzb, 04,06 dostała w lecznicy Otodectes,teraz trzeba powtórzyć,ale nie mam tego leku. Może też mieć alergię,chociaż nie wiadomo na co,dostała steryd Dexafort po za tym ma przepuklinę,trzeba obserwować,jeśli się nie poprawi czeka ja operacja koszt wizyty 47zł ---20zł z moich bazarków,27zł dołożyła sue z bazarku fb
-
Zapraszamy na wątek Amberka to psiak po przejściach,całe życie przy budzie,dokarmiany przez dobrych ludzi,pózniej trafił na krótko w bardzo złe miejsce,teraz w dt ,potem hotelik.......a kiedy ds? Przecież to starszy psiak,taki smutny los go spotkał Amber potrzebuje deklaracji,żeby mógł pojechać do tego hoteliku,bardzo proszę jeśli ktoś może pomóc będziemy wdzięczne.
-
Dziekujemy To naprawdę kochane psisko
-
Zapraszam na kolejny bazarek
-
Bardzo dziękujemy za każdą pomoc Amberkowi:)
-
Dziekujemy:) i zapraszamy do kramiku.
-
Ten psiak wiele przeżył,widać na jednym zdjęciu łańcuch,budę i przerażonego psiaka gdyby dobrzy ludzie go nie dokarmiali,juz dawno by go nie było o wielu sprawach dot psiaka nie możemy pisać na wątku,ze względu na jego dobro po tylu latach udręki zasługuje na kochający dom kilka lat temu chciałyśmy go zabrać i znalezć mu dom,ale ten człowiek nie chciał go oddać bardzo dziekuję Wszystkim,którzy chcą mu pomóc
-
Zapraszam na kolejny bazarek:)
-
Co za widok:) malagos mają u Ciebie jak w raju:) to biszkoptowe to chyba psinka? Musiu,ale miałaś szczęście po tylu latach bezdomności te fotki to miód na moje serce,dwie szczebrzeszynianki i jedna zamojszczanka:) malagos nigdy nie przestanę Ci dziękować, zlitowałaś się nad bidulkami i teraz aż miło popatrzeć:) jakie masz śliczne kwiatki