Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Do tego długu dopisuję kolejne 132zł za karmę plus 50zł na transport przez blablacar kotka do dt w Warszawie,plus 40zł za uspienie maluszków[*]:( bardzo to przeżyłam,maluszki były 4,dwa martwe,dwa bardzo płakały na zimnie,maluszki ślepe,może jednodniowe.Nie było innego wyjścia,szukałam w lecznicy kotki karmiącej,ale nie było:( Razem:549zł Od tej kwoty odejmuję 100zł od malagos /50zł przesłałam do lecznicy na splacenie długów/ Dług w tej chwili wynosi 449zł. Mam nadzieję,że nie będzie rósł.
  2. Burcia ,mama Groszka[*]:( pojechała w poniedziałek na sterylizację,już jest po.Wraca na działkę w następnym tygodniu.
  3. Szczęśliwa Carmen:) A tak niewiele brakowało ...... jak ten czas szybko leci,to juz prawie 4 lata....
  4. Bardzo dziekuję bakusiowej za karmę dla kotków i podziękowania dla Figuni za wpłatę 50zł Pieniązki od Figuni 50zł i od malagos 50zł wpłacę na dług w lecznicy 100zł od malagos na dług za karmę Dziekuję równiez Poker za polarki dla kotów,do budek na zimę Serdecznie dziekuję wszystkim zaangażowanym w pomoc szczebrzeszyniakom,za karmę ,wpłaty na zadłużenie,fanty na bazarki
  5. To rodzeństwo Groszka [*]:(:(:( nie wiem czy braciszek czy siostrzyczka,czeka z niecierpliością na wyjazd do Murki.
  6. Dziekuję sue za wstawienie fotek:) to kilka bezdomniaków,które karmię,nie wszystkim udało się zrobic fotki
  7. Bardzo proszę o karmę dla kotków,jedna faktura jeszcze nie wstawiona,a juz muszę zamówic kolejną porcję oczywiście nie będzie tego dużo,i szybciutko się kończy ale na chwilę obecną kotki nie maja co jeść:(,więc muszę zamówić doszły kolejne koty do wykarmienia,w patologicznej dzielnicy wsi dla Rózi też nie mam mokrej,suchą gastro wcześniej wysłała lipsik za co bardzo jej dziekujęwięc suchą mam mokrą dałam jej saszetki Felixa,bo tylko taka miałam i znowu kopa luzna toleruje mokrą Rafi,ale nie mam,miałam kilka saszetek to zjadła
  8. Tylko,zeby Dora mogła w jakis sposób pomóc:( chocby finasnosowo:( tez jestem za eutanazją,z bólem serca,ale dla niego nie ma juz szansy na życie:( Rozmawiałam z Jaagą,potrzbna jest zrzutka na koszty leczneia
  9. Oj tak,adopcje stoją w miejscu od dawna:(
  10. Mamy problem,pilnie trzeba wysterylizować dziką kotkę Burcię,a nie ma miejsca w Izbicy zupełnie nie wiem co robić
  11. Zapraszam na kolejny bazarek:)
  12. Dostanie jeszcze powtórkę leku na świerzb i zobaczymy,jeśli nadal będzie sie skubać to trzeba będzie pobrac zeskrobiny,brałam tez pod uwagę alergię
  13. Już mam wyniki,Rózia nie ma pasożytów,po lekach nie ma juz biegunki,wszytko jest w tej chwili w porządku Natomiast bardzo się drapie i skubie,jakby miała pchły,a nie ma zupełnie nie wiem co robić
  14. Napisano July 30 Rózia od dwóch dni ma biegunkę:( wczoraj byłam z nią u weta,dostała leki,zobaczymy,Rózia miała robiony test na pp /negatywny/ koszt wizyty 148zł ,plus 22 dałam Kasi,która mnie zawiozła do weta na paliwo jeszcze będzie kopa do badania,mam przez trzy dni zbierać i zawiezć ---------------------------------------------------------------------------------- Zadłużenie:324zł Minus dochód z bazarków 172zł Dług obecnie wynosi: 152zł ZA badanie kopy Rózi 130zł zapłaciła lipsik Bardzo dziekuję
  15. Napewno....na takim zadupiu,człowiek po 50 tce gdzie znajdzie pracę,,na razie pewnie praca dorywcza w polu,ale jak przyjdzie zima? czym też ogrzeje swoją chatkę..... do emerytury bardzo daleko.....ale jak nie pracuje to i emerytury nie dostanie szkoda człowieka:( szkoda suni:(
×
×
  • Create New...