Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Bardzo chudziutki je...je...je....i nie może się najeść oj,zeby mu tak nie zostało,bo znam takie przypadki nie wiemy czy piesek czy suczka jest bardzo mądry,je z ręki,a mimo głodu,zlizuje jedzenie z ręki,nie ugryzie boi sie gwałtownych ruchów,trzeba do niego powolutku jest w bardzo awaryjnym dt, nie mogli przejść obojętnie obok takiej bidy
  2. Jeszcze mamy psiaka pod opieką,jest w dt ,który prosi o karmę na zdjęciach widać jak długo musiał głodować,jest śliczny,myślę,że szybko znajdzie dom na razie nie wiemy czy to psiak czy suczka,panicznie boi sie człowieka,nie było łatwo go złapać,żeby mu pomóc może sue uda się wstawić zdjęcie
  3. Bianeczka,Jasiek,Riko,Vera,Puszka,po świętach dołączy kolejny kocurek,który siedzi w klatce w lecznicy,kochany miziaczek
  4. Niestety nie było pisałam już wiele razy na watku,ze adopcje stoja w miejscu nie tylko o Puszkę nikt nie pyta nikt jeszcze nie zapytał o Biankę,Jaśka,Verę,Riko,Arnikę,Skrzypka wszystkie czekają ostatnio dzwoniła pani,zaproponowałam Puszkę,ale nie chciała,bo ma juz podobna kotkę,zainteresowała się Arniką poprosiła o więcej zdjęć,rozważałam ta adopcję,bo duże mieszkanie,osiatkowany balkon,ale pani więcej nie zadzwoniła więc dalej czekamy na dobre domy,bo innego wyjścia nie ma
  5. Puszka,ok. 5 miesięczna koteczka,odpchlona,odrobaczona,testy ujemne,zaszczepiona,bardzo milutka i przytulaśna. Lubiąca towarzystwo innych kotków,a najbardziej człowieka.
  6. Te 2 kotki mogły by w dwupaku,zawsze razem ok.7 miesięczne, czarna koteczka,burasiątko kocurek,odpchlone,odrobaczone,testy ujemne,zaszczepione,posiadające książeczki,bardzo miziaste. Ale moga też pojedynczo,jeszcze nie maja imion,może są w książeczce? Za ich pobyt płaci pan,który poprosił o pomoc dla kotków
  7. Dziekuję:) Very jeszcze nie ogłaszałam tekstów nie umiem pisać,może sue coś wymyśli Vera ok. 7 miesięczna koteczka,wysterylizowana,odpchlona,odrobaczona,testy FiV ,FeLV ujemne,zaszczepiona,jeszcze troszkę nieśmiała koteczka,lubiąca towarzystwo kotów,więc dobrze byłoby gdyby w przyszłym ds był juz jakiś kotek
  8. Tylko proszę pamiętaj napisać w ogłoszeniu o konieczności podpisania umowy adopcyjnej,a wcześniej wizyta przedadopcyjna.
  9. Biedny kotek,tyle wycierpiał:( taki był kochany szkoda,że się nie udało:( ale ten fip jest taki zdradliwy współczuję,bardzo Maleństwo[*]:(
  10. Cudne:) kochane:) tylko BIaneczka niestety widać,że czuje sie niepewnie,znam ja widzę po zdjęciu eh.......... Jasiek od razu pojawił się ,i do miziania gotowy,Bianeczka niestety Cudny Jasiek,ładne zdjęcia:) Tusia pojedzie/może jutro/ do dt pewnie razniej byłoby jej w grupie,ale być może będzie miała własny domek,jak nie to będziemy ogłaszać dalej zgłosił sie kolejny dt ale musimy zabrać z lecznicy dwa dzikuski,nie mają szans na adopcję,dzikuski,w klatce,nie ma zdjęć a tak będą zdjęcia,ogłosimy,może znajda dom,będą tam mogły zostac do czasu znalezienia domu Isabel dzisiaj zrobi wizytę dziekuję jej za wszystkie wizyty zrobiła już dla Tosi /jest obecnie w dt w Szczebrzeszynie/ dla Tusi i dzisiaj zrobi kolejną bardzo dziekuję
  11. Moje nerwy nie są stalowe dług jest ogromny,to prawda oprócz pobytu trzeba zapłacić za starylizację,kastrację,odpchlenie,odrobaczenie,testy,szczepienie dużo tego,a adopcje stoja w miejscu:( ale co robić? zostawić kotka w tym miejscu,w którym został porzucony? to wszystko trwa juz wiele lat,wiecznie jestem po prosbie,proszę dla zwierzaków w potrzebie już nie raz dumę musiałam schowałać do kieszeni ale zawsze piszę,ze pomoc to nie moja zasługa,ale osób pomagających,wspierających,czasami jak nie wpłata pieniężną,to chociaz słowem nie raz byłam załamana tym wszystkim i zastanawiałam się dlaczego w tym tkwię,otrzepuję się jak zmokła kura i nadal ganiam karmic bezdomniaki i nadal proszę o pomoc i tą pomoc zwierzaki mają,od Was Kochani,za co zawsze serdecznie dziekuję,w imieniu tych,którzy nie zamiauczą,zaszczekają,zaćwirkają,zeby podziekować,ja to robię za nich:)
  12. Zaległa wpłata z bazarku---65zł 50zł przeznaczyłam na dług u Murki 15zł na spłatę długu za karmę,który obecnie wynosi:480zł
  13. Wpłaciłam do Murki 150zł. 100zł od pani X 50zł z mojego bazarku---zaległa wpłata od Anny&Negry Bardzo dziekuję
  14. Zapraszam na bazarek:)
  15. Z ostatniego bazarku mam na koncie 219zł /jeszcze bez wpłaty Anny&Negry/ 100zl wpłacam na dług do Murki 109 zł na dług za karmę,który obecnie wynosii: 386zł
×
×
  • Create New...