-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
[quote name='Grosziwo'] Kto to ten tajemniczy P. ?[/QUOTE] Maryniu! Ty tylko ankietę szykuj, bo tu się druga chętna, coś czuję, znajdzie!
-
A u mnie jak nic by się P. zmieścił! :oops:
-
[quote name='dog193'] radocha ze spaniem z królikami w nogach [/QUOTE] Maryniu zaadoptuj! po jednym na każdą nogę!
-
Jestem sliczna i rasowa i zamieszkałam z pancią w Krakowie:)
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
wkleiłam małą tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa[/url] -
Złota odchowała i sama juz bezpieczna......
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
a kiedy ona będzie bidulka do adopcji? -
[quote name='giselle4']Jutro adkaaa wiezie łatka do domku i co Wy na to cioteczki? noooo rewelka wprost.:) a rodzina superasna a kobieta to ja wymiękam-bombka:)[/QUOTE] Nie wierzę! Hura! Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! A dokad? Na Śląsku? (Moja mama uciekała ze szpitala codziennie na dwie godziny, przynosiłam jej ciuchy w reklamówce i ona się w łazience przebierała i leciała do domu na kawkę i takie tam - mieszka 15 min. od szpitala)
-
Jestem sliczna i rasowa i zamieszkałam z pancią w Krakowie:)
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4'] jestem sliczna ale bez jezyczka:)[/QUOTE] Dolepimy! ;) (A dawcą ozorka PONKA została :evil_lol::evil_lol::evil_lol:) -
[quote name='madzia85'] Wszystko wskazuje na to, że w najbliższy weekend Suzinka będzie miała zaszczyt zapoznać się z nogami swojego nowego Pana :) [/QUOTE] My też się chcemy z tymi szacownymi nogami zapoznać! :multi:
-
A ja Wam powiem, że jakiś spokój czuję co do tego domku, tzn. dobre wibracje odczuwam!
-
To teraz wszystko w rękach Itske spoczywa... musi się w pracy zakraść z miarką, jak się ten pan rozsiądzie...
-
[quote name='marysia55']a zdjęcie w naturalnych rozmiarach Ci nie wystarczy ??? na co ci ten gips ???[/QUOTE] Zobaczymy jak się Suzuni skacze! [quote name='Grosziwo']I koniecznie przy pierwszym spotkaniu trzeba zrobić próbę czy Suzunia będzie tak cudnie przeskakiwać przez nóżki umieszczone w tych laczach ![/QUOTE] A potem próba na żywo - dobrze Grosziwo mówi! A i myślę, że rozstaw nóżek ważny!!! Trzeba też pod tym kątem badania przeprowadzić!
-
Prosimy wobec tego o obrysowanie konturu laczka i przesłanie gipsowego odlewu stopy kandydata! :cool3:
-
A my dogociocie też chcemy uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym (powiedz Marysiu, Gonzio, Grosziwo), prosimy zdjęcie laczy na nóżkach owego mężczyzny - nie mogą w niczym ustępować laczkom i girkom mojego TZ-ta, któreż to owe dostojne damy miały przyjemność na tym wątku podziwiać! To nasze kryterium. W końcu naszej Suzuńce musi się podobać! :eviltong::eviltong::eviltong: