Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. Zobaczcie jak sie przystojniak pięknie prezentuje! [url]http://www.allegro.pl/item1045611884_amstaff_owaty_king_szuka_domku.html[/url]
  2. Liczba domków się zgadza. Tylko piesek inny ;). A to fikuśne Allegro Lilki na gawiedź nie zadziałało - nikt nie zadzwonił do tej pory :-(.
  3. Fior jest dobrze. Koopę się wytnie, ozór się doklei ;).
  4. Karolinka nie daj się! Pokaż mamie, kto tu rządzi! :eviltong:
  5. [quote name='Grosziwo'] Kto to ten tajemniczy P. ?[/QUOTE] Maryniu! Ty tylko ankietę szykuj, bo tu się druga chętna, coś czuję, znajdzie!
  6. http://www.allegro.pl/item1042106302_odys_czeka_na_ciebie_w_schronisku.html
  7. A u mnie jak nic by się P. zmieścił! :oops:
  8. [quote name='dog193'] radocha ze spaniem z królikami w nogach [/QUOTE] Maryniu zaadoptuj! po jednym na każdą nogę!
  9. Niech żyje mamcia Łatka!!! ... i Giselcia, która sobie pewnie implanty pierwsiów zrobiła, a ściemnia z nogą!
  10. wkleiłam małą tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa[/url]
  11. a kiedy ona będzie bidulka do adopcji?
  12. [quote name='giselle4']Jutro adkaaa wiezie łatka do domku i co Wy na to cioteczki? noooo rewelka wprost.:) a rodzina superasna a kobieta to ja wymiękam-bombka:)[/QUOTE] Nie wierzę! Hura! Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! A dokad? Na Śląsku? (Moja mama uciekała ze szpitala codziennie na dwie godziny, przynosiłam jej ciuchy w reklamówce i ona się w łazience przebierała i leciała do domu na kawkę i takie tam - mieszka 15 min. od szpitala)
  13. O! to naprawili naszą Giselcie w szpitalu i teraz skacze jak młoda kózka! To mam rozumieć, że Łateczek wyswatany?
  14. [quote name='giselle4'] jestem sliczna ale bez jezyczka:)[/QUOTE] Dolepimy! ;) (A dawcą ozorka PONKA została :evil_lol::evil_lol::evil_lol:)
  15. [quote name='madzia85'] Wszystko wskazuje na to, że w najbliższy weekend Suzinka będzie miała zaszczyt zapoznać się z nogami swojego nowego Pana :) [/QUOTE] My też się chcemy z tymi szacownymi nogami zapoznać! :multi:
  16. [quote name='kamilawa'][SIZE=2]...odpowiedziała, że musi znaleźć dom dla Cudki i Misterka [/SIZE][/QUOTE] Kamilawa a co to za Misterek (u niego na wątku jeszcze nie bywałam)
  17. A ja Wam powiem, że jakiś spokój czuję co do tego domku, tzn. dobre wibracje odczuwam!
  18. To teraz wszystko w rękach Itske spoczywa... musi się w pracy zakraść z miarką, jak się ten pan rozsiądzie...
  19. [quote name='marysia55']a zdjęcie w naturalnych rozmiarach Ci nie wystarczy ??? na co ci ten gips ???[/QUOTE] Zobaczymy jak się Suzuni skacze! [quote name='Grosziwo']I koniecznie przy pierwszym spotkaniu trzeba zrobić próbę czy Suzunia będzie tak cudnie przeskakiwać przez nóżki umieszczone w tych laczach ![/QUOTE] A potem próba na żywo - dobrze Grosziwo mówi! A i myślę, że rozstaw nóżek ważny!!! Trzeba też pod tym kątem badania przeprowadzić!
  20. Prosimy wobec tego o obrysowanie konturu laczka i przesłanie gipsowego odlewu stopy kandydata! :cool3:
  21. A my dogociocie też chcemy uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym (powiedz Marysiu, Gonzio, Grosziwo), prosimy zdjęcie laczy na nóżkach owego mężczyzny - nie mogą w niczym ustępować laczkom i girkom mojego TZ-ta, któreż to owe dostojne damy miały przyjemność na tym wątku podziwiać! To nasze kryterium. W końcu naszej Suzuńce musi się podobać! :eviltong::eviltong::eviltong:
  22. A ciocia Giselcia ma [B]centrum dowodzenia [/B]na wyrku szpitalnym? :cool3::cool3::cool3:
  23. dwóch milczących obserwatorów nie lubię obserwatorów:snipersm:
  24. [url]http://www.allegro.pl/item1045611884_amstaff_owaty_king_szuka_domku.html[/url]
×
×
  • Create New...