Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. [quote name='Marycha35']Iluś tylko na ogórki uważaj!!!!!!! Z Niemiec!!!! Bakterie jakoweś szaleją na nich! Od Niemca to i wredota;)[/QUOTE] one są z Hiszpani xD a w Niemczech już kilkanaście osób poumierało... ;/
  2. tyle, że nika chciała Tince wyróżnione zrobić... podswietlenie, pogrubienie i wyróżnienie kosztują ok 18 zł
  3. ech :( jak ja prowadziłam adopcje to napisałam na umowie, że przyszły właściciel zobowiązuje się wykastrować psa np: do dwóch tygodni po adopcji ;)
  4. co tam u Raficzka ?? :) wyróżnione allegro mu się skończyło już :( mogę mu zrobić kolejne ale już zwykłe :(
  5. [quote name='nika28']Nano, jak to allegro się skończy, to poproszę Cie o wyróżnione, zapłacę oczywiście :) Takie śliczne robisz te allegra :loveu:[/QUOTE] informuje, że allegro się skończyło... nie wiem czy jesteś w stanie teraz wyłożyć na wyróżnione czy zrobić zwykłe ??
  6. co do owczarka to konieczna bedzie kastracja.. bo jeszcze ktoś "przez przypadek" dopuści do niego suczkę...
  7. net mi szwankuje :( wiec dopiero dziś jestem... postaram się tez porozwieszać ogloszenia :)
  8. cześć Kremciu :*
  9. witaj Kremciu :*:*:*
  10. podaj mi konto to coś wpłacę :)
  11. buziaki dla madzi :*:*:*:*:*:* no i dla Faworka też :*:*:*:*:*:*:*
  12. obserwuje cały czas :):) dzielna psinka :*
  13. [quote name='tana']Może ktoś się zna i ma jakiś pomysł skąd te wyniki takie złe? Może faktycznie to z wychudzenia. Misiak waży 26,5 kilo czyli podobno ma 8 kilo niedowagi :([/QUOTE] :(:(:( to moja sunia która ma ok 65 w kłębie waży wiecej od niego... :(:(:( 3mam kciuki Faworku za ciebie :*:*:* będzie dobrze :) z takim tymczasem jak masz teraz :):)
  14. dlaczego jeden nie ma byc wydany ??
  15. ponowiłam Kremci allegro [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1634981957[/url]
  16. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1634981866[/url] wystawiłam teraz na wielkopolski
  17. :* czekamy z niecierpliwością na wyniki ;) Ponowić Faworkowi allegro ??
  18. widziałam się dziś z salo... ona jednak woli mniejszego psiaka, wynajmuje małe mieszkanie... :(
  19. salo - sylwia :) znam ją osobiście :) z tego co wiem robi technika weterynarii chyba i myśle, że należycie zajęła by się Kremcią :)
×
×
  • Create New...