Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. no to nie tak źle, ja górczyn ;) Tia nie masz podlinkowanego Azyra.
  2. 11x30 = 330 zł; 14x30=420 zł... hmm co myślicie ?? kupimy jej worek karmy i jakies puszki czy lepiej z wyżywieniem ? :) ja od czasu do czasu zanosiłabym jej jakieś gotowane wrazie co... mrowa a powiedz w jakiej dzielnicy mieszkasz ? :)
  3. ha xD i będę mogła Kremcie wrazie co odwiedzać ? :)
  4. [quote name='Tia']Dziewczyny czy nie lepiej żeby Kremcia trafiła do mrowa23?[/QUOTE] myślę, że to lepsza opcja :) pytanie tylko jaki jest koszt ? :)
  5. hehe :) a to ci psotnik :p czym sobie zasłużył na buta ? xD
  6. psiak z tego co wiem toleruje inne psiaki... Edit: chyba, że to nie jest ten sam pies co w poście 128 [url]http://www.dogomania.pl/threads/184548-Watek-pozna%C5%84skich-bullowatych-ze-schronu./page6[/url]
  7. [quote name='madzik770']niestety zajęty i w dodatku znam osobiście jego dziewczynę:angryy: a taki słodziak...mmm...:oops:[/QUOTE] cholercia :/xD
  8. no ja Dzień Psa to trzeba coś psiakom zrobić dobrego - ciasteczka :) [quote name='madzik770'] ten przedstawiciel to złoty chłopak,mówię Wam...a jaki fajny:oops:[/QUOTE] wolny ? :D
  9. śliczna sunia :* przekaże znajomej, może jej sie spodoba :)
  10. boziuuu cudo :* jakbym tylko nie miała innych psów jużby był mój :(
  11. niestety nie wiele mogę pomóc :( a próbowałas pogadać z jakąs fundacją z wawy ? może oni mobliby go wziąć...
  12. Słodziak ten Gucio :* w razie czego to zakryj pani twarz ;p albo ją wytnij xD no własnie Majka co z Toba :(
  13. tylko żeby im nie zwiała... bo mówiłas - wydaje mi sie, że o niej - że ma taką tendencje... chyba, że puszczają ja na ogrodzonym terenie, to co innego :D będą jakies foteczki Tineczki ? :) z grzybicą na pewno sobie poradzi :*
  14. wyjaśniło się coś ze sprawą ?? czy psiaki nadal tam siedzą ? :(
  15. hejka, poszukuje fryzjera dla większych ras (mieszaniec kaukaz-collie - avatar). Suczka jest wielkości collie, jest dość niecierpliwa i boi się trochę dzwięku słuszarek (bynajmniej tych stacjonarnych - co chodzą głośniej niż odkurzacz), lub też kręcić sie na stole i ma przeczulice na łapy xD ale pod żadnym pozorem nie gryzie !!! Ja niestety musze uczestniczyć (tzn. stać na widoku psa) w zabiegu ponieważ jak tylko wychodziłam za drzwi sunia wariowała i powiesila by się prawie na stole... Chodzi o wykąpanie, wyczesnie (zimowa sierść), podcięcie sierści (na tzw. portkach, łapkach, i pomiędzy opuszkami palców) oraz wyczyszczenie uszu w cenie do 100-120 zł. Salon do którego chodzilam ma teraz remont i nie wie kiedy się z nim uwinie (trwa już ponad 3 miesiące a końca nie widać...) a ja pilnie potrzebuje psiaka doprowadzić do porządku. Najlepiej w okolicach Górczyna. :)
  16. postaram się zrobić jej allegro... :(
  17. boziuuuuu !! jaki słodziak :*:*:*
  18. na 4 psy to szybko poszło xD
  19. [quote name='Lida']Najlepiej, jeśli rozliczenia byłłyby na samym początku wątku. Łatwiej wtedy sprawdzać.[/QUOTE] dokładnie :)
  20. co tam u Rafika ? :) czekamy na fotki :D
  21. wiadomo coś w sprawie Mai ?? a jak tam Gucio się ma ?
×
×
  • Create New...