-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nano
-
[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Zapraszam na bazarek z RÓŻNYMI cegiełkami [COLOR=black]od 2 do 30 zł !!![/COLOR] [COLOR=blue]Zbieramy na lepsze życie dla [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183925-Kremcia-WALCZY-z-chorob%C4%85%21-Potrzebne-deklaracje-STA%C5%81E-i-JEDNORAZOWE.-Pom%C3%B3%C5%BC%21"]Kremci[/URL] suni z problemami skórnymi !!![/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=magenta] [IMG]http://i43.tinypic.com/21dli54.jpg[/IMG] Można sunie nakarmić, wyczesać, wyprowadzić na spacer i wiele wiele innych !!![/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=red][B][SIZE=4] Proszę nie bądź obojętny !!![/SIZE][SIZE=4] tylko dzięki Wam sunia ma szanse na lepsze życie !!![/SIZE][/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210579-R%C3%93%C5%BBNE-cegie%C5%82ki-dla-KREMCI-na-DT-%21%21%21-do-13.07.11-godz.-21-00"]http://www.dogomania.pl/threads/210579-R%C3%93%C5%BBNE-cegie%C5%82ki-dla-KREMCI-na-DT-!!!-do-13.07.11-godz.-21-00[/URL] [/CENTER]
-
bazarek cegiełkowy dla Kremci [url]http://www.dogomania.pl/threads/210579-R%C3%93%C5%BBNE-cegie%C5%82ki-dla-KREMCI-na-DT-!!!-do-13.07.11-godz.-21-00?p=17189120#post17189120[/url]
-
jestem już u brata i zaraz biorę się za poprawy. cicia1977 postara się załatwić umowę do wgladu.
-
[quote name='mrowa23']no taka wizja umowy mi się podoba bo z Nano fajna dziewczyna i wiem, że będę mogła na nią liczyć jako na opiekuna psa :)[/QUOTE] dzięki za mile słowa :) bądź co badź chciałabym widzieć wcześniej co mam podpisać :p
-
smutna historia :( niestety nie mam jak pomóc :( udostepniłam facebooka i będę rozsyłać dalej :(
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
dobra ciotki ja ide, numer do Magdy (transport) już do mrowy - Doroty wysłalam. Napisałam tez jej smsa, że Kremcia bedzie u niej we wtorek. Buziaki i miłych snów :*
-
[quote name='magda222'] Gdyby sunia trafiła do yumanji to ja oferowałam swoją osobę, ale skoro jedzie do mrówy to chyba Nano? .[/QUOTE] myślę, że nie bedzie z tym problemu, tylko chciałabym zobaczyć co jest w takiej umowie...
-
[quote name='magda222']Mam jeszcze takie pytanie. Na kogo Kremcia będzie wyciągnięta ze schronu i na kogo będzie podpisana umowa między tą osobą a mrówą?[/QUOTE] a mogę zobaczyć tą umowę ?? bazarek dla Kremci: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210557-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-MASA%C5%BB-!!!-Pozna%C5%84-!!!-Daj-kremci-szanse-na-lepsze-%C5%BCycie...?p=17186494#post17186494[/url] proszę o podbijanie !!!
-
ja tylko dodam, ze najtańsza sucha lepsza karma np: brit to koszt ok 80-90 zł za 15 kg, a jednak na problemy skórne lepsze jest domowe jedzonko...
-
no i jeszcze pytanie czy decydujemy sie na opcje z jedzeniem (350zł) czy bez (300zł) ?
-
ok czyli wieczorkiem we wtorek Kremcia będzie u niej ok :) już piszę :) to ty magda zajmij się rozliczeniem z mrowa
-
a umie ktoś robić banerki ? :) przydałby się Rafikowi nowy :) albo powiedzcie mi jakie może miec max wymiary i może spróbuje coś wykombinować :D
-
[quote name='cicia1977']Ja jestem wolontariuszką w Azorku więc z wydaniem Kremci nie będzie problemu. (...) Transport bezpłatny. Ja wyciągam Kremcię ok.16.00 - 17.00 potem przekazuję ją innej wolontariuszce która wiezie ją do Poznania.[/QUOTE] super :D będzie dobrze :)
-
[quote name='Nano']powiem tak, jeżeli nie będziemy wyrabiac finansowo u mrówy to bedziemy szukac transportu do wawy... [/QUOTE] [quote name='danka4u1']A skąd ta pewność, że miejsce na Kremcię bedzie jeszcze we Warszawie czekało....[/QUOTE] rzeczywiście nie pomyślałam o tym... sorry... Ale bądźmy dobrej myśli i stańmy na głowie dla naszej Kremci bo pamiętajcie [I]Ratując jednego psa świata nie zmienisz, ale świat zmieni się dla tego jednego psa! :*[/I]
-
myślę, że dla Mrówy nie będzie to problem :) Magda222 ty skontaktujesz się z mrową i umówisz co i jak ? kto wyda cici1977 Kremcie ze schroniska? czy będą na miejscu dziewczyny które opiekowały sie Kremcią ? :)
-
[quote name='cicia1977']Jeśli chodzi o transport do Poznania to Kremcia może jechać we wtorek[/QUOTE] łooo super :D
-
nie no, bądźmy dobrej myśli :)
-
[url]http://allegro.pl/mlody-wierny-owczarek-niemiecki-bez-lapki-i1699955420.html[/url] si ?? :)
-
powiem tak, jeżeli nie będziemy wyrabiac finansowo u mrówy to bedziemy szukac transportu do wawy... wiecie może jak Kremcia zachowuje sie w samochodzie ?
-
nie znamy sie :p magda może zajmować się sprawami finansowymi, rozliczeniami bazarkowmi itp, a ja mogę być "opiekunem" Kremci - o ile trafi ona do Poznanania - czyli tak jak już pisałam, wszelkie ogłoszenia z kontaktem na mnie, odwiedzać ją, zdawać ralacje, kontrolować stan zdrowia i wrazie czego was infomowac co robimy itp... i tak jak wcześniej pisałam [quote name='Nano']jeżeli Kremcia trafi do poznania mogę wziąc na siebie sprawy adopcyjne, maile, telefony itp w sprawie Kremci... acha zapomnialam: Mrówa zdeklarowała się zaoferować sesje zdjęciową - bazarek :) oczywiście cały dochód byłby dla Kremci :)[/QUOTE] no i zaraz zrobie jakies bazarki ;p
-
super, że Państwo przyjadą :):):) jejku jak się cieszę :) czyli allegro już jej nie potrzebne ;p
-
jeżeli Kremcia trafi do poznania mogę wziąc na siebie sprawy adopcyjne, maile, telefony itp w sprawie Kremci... acha zapomnialam: Mrówa zdeklarowała się zaoferować sesje zdjęciową - bazarek :) oczywiście cały dochód byłby dla Kremci :)
-
wyróżnione allegro z betki tekstem: [url]http://allegro.pl/mlody-wierny-owczarek-niemiecki-bez-lapki-i1699955420.html[/url] oraz niewyróżnione ze starym tekstem: [url]http://allegro.pl/mlody-wierny-owczarek-niemiecki-bez-lapki-i1699954714.html[/url]