Jump to content
Dogomania

Litterka

Members
  • Posts

    2164
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Litterka

  1. No i się zaczyna... W końcu teraz w modzie chyba są Jack Parson Terriery i Jack Russel Terriery, więc mamy pierwszego yorka w schronie... :( Nigdy nie wystawiałam bazarku, ale jeśli ktoś mi te rzeczy podeśle - chętnie spróbuję :)
  2. No ile razy może się post dublować :mad:
  3. Samba, Sonia i Simba (S, bo styczeń jest;)) A nieliterowo - Samba, Rumba i Tango
  4. [B]Brązowa[/B], obchodzi, na pewno. Tylko moderator też człowiek i wyspać się musi - jeśli dzisiaj lub jutro wątek nie będzie przeniesiony, będziesz mogła się niecierpliwić ;)
  5. Ma przecudne uszka :) Trzeba ją szybko ciachnąć, żeby nie trafiła do pseudo
  6. A nie można było zadzwonić do Dąbrówki i oddać psa? Cholerni ludzie! Tylko Ciacha szkoda... :(
  7. Odpowiem Ci ja, jako ja, a nie jako wszyscy: bo mi żal psa, którego obroża może uwiera...
  8. Hmmm... Ja, niestety, czytałam tu na Dogo wiele niepochlebnych opinii o PPP. Sama karmiłam dorosłą już sukę nierasowego ratlerka Fitness trainer (nowość, ale fajnie działa, cenowo dość wysoko), teraz nie było fitnessa, kupiłam Bento Kronen - całkiem niezłe recenzje, cenowo trochę tańsza niż Fitness, ale skład mi się średnio podoba i pies nie chce za bardzo tej karmy jeść.
  9. Kana, przydałby mi się jakiś masaż, kąpiel, oliwienie, kiedy mogę wpaść?:diabloti:
  10. No, niby skądś się biorą te "produkty pochodzenia zwierzęcego" w PP lub Chappi:evil_lol:
  11. Wow! Ale fajnie! Nareszcie i jej się poszczęściło!:loveu::multi:
  12. Kiedy odebrałam Mikrę ze schroniska obiecałam sobie, że przez pierwszy miesiąc będzie w domu chodziła w obroży. Ale jak sobie pomyślałam, że może ją uwierać, to szybko jej zdjęłam.
  13. Ojka trzeba ratować przed regulaminowym rozdrobnieniem [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
  14. O matko! Ależ biedny pies... Tu już tylko chyba dokończenie amputacji... Jak on musi cierpieć...:(:(:(
  15. Mikra nosi obrożę (a raczej szelki) tylko na spacerze. I tylko jeśli ma mieć dopinaną smycz. Jest bardzo grzeczna, chodzi tylko dookoła bloku, bo gdzie indziej się boi. Aczkolwiek w okolicach okołosylwestrowych chodziła non stop na szelkach i smyczy - niestety, każdy wystrzał wywoływał w niej dziką ucieczkę - raz mi się "wyjęła" z szelek, goniłam ją przez pół osiedla. Dobrze, że biegam szybciej, niż ratlerek... :D:(
  16. Ja dzisiaj kupiłam BK zieloną - Mini Regular z kurczakiem. Ładny skład (>30% mięsa z kurczaka) i tak dalej, dużo witamin, niewiele się dawkuje. Tylko mam dwa pytania: czy 28% białka to nie za mało? I czy to prawda, że im lepsza karma, tym mniej się jej wg. producenta daje? Tak mi vet powiedział.
  17. Przeglądałam dzisiaj w sklepach internetowych różne karmy. W analizie składu karmy Profilum Dog Adult Mini Kurczak znalazłam taki składnik: bezazotowe związki wyciągowe - 32% karmy. Co to jest za składnik? Czy to dobrze, czy źle, że znajduje się w karmie? I czy w ogóle warto Profilum kupować?
  18. O ja cię... Ale piękny pies się zgubił! Trzeba dołożyć starań, żeby rzeczywiście trafił do prawowitych właścicieli, a nie do pseudo...
  19. [B]Pinki[/B], powinnaś go dostać za darmo! Zwierzę nie jest rzeczą, a skoro kocha Ciebie, to sprawa jest dla mnie oczywista... [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
  20. Ale są przepiękne z tymi kokardkami... :)
  21. I jaką ma piękną kurteczkę [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG]
  22. Ja też już tu wrzucałam kiedyś ogłoszenie, gdzie 2letnią dobermankę, co prawda z rodowodem, ale sprzedawano jako "idealny prezent dla dziecka"... Czy sprzedający psy nie mają wyobraźni? [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_mad.gif[/IMG] A co będzie, kiedy taki "idealny prezent" okaże się nie dość idealny, bo dziecko sobie z nim nie poradzi i dojdzie do jakiegoś nieszczęścia? Oby nie, ale różnie bywa... [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_mad.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...