Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Ach jaka biala panienka :):):loveu::loveu::loveu:
  2. On taki filigranowy :roll::roll:, musi miec cieplo.
  3. Ogonek nie badz taki wybredny :cool3::cool3::cool3:
  4. No maly pokaz piekny pysiaczek :loveu::loveu::loveu:
  5. To teraz ja wstawie moje dzielo sztuki: Chcialam wam powiedziec, ze kot zachowal sie wyjatkowo elegancko, podszedl przedstawil sie i do tego byl bardzo towarzyski. Nie przypuszczam, ze ktorys z moich kotow bylby taki szarmancki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Poza tym Szurka jest chyba w jakiejs malej miejscowosci to wystarczy popytac i pewnie ludzie Cie nakieruja. Przynajmniej tak jest u nas, ze wszyscy sie po psach znaja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='lilk_a']a może z zastrzeżonego zadzwonić do tej pani ?[/QUOTE] To jest pomysl :):)
  8. [quote name='Piromanka']Może i są... :evil_lol:[/QUOTE] To by bylo milo :):)
  9. Szkoda, ze ktos kto mial kontakt z Pania nie wzial od niej adresu i nazwiska. :oops::oops:
  10. [quote name='Piromanka']Żorżuniu, która osoba jest odpowiedzialna z twoją adopcję?[/QUOTE] A co sa jacys chetni ?? Ja oczywiscie nie jestem, ale jestem obecna :):)
  11. Czytalam o TOZie Lodzkim. Czy zwierzeta sa u was ??bo na stronie to nie jest tak jasno napisane.
  12. Hm.........moze wyjechala na weekend. Macie do niej adres??
  13. Rufus teraz twoja kolej:cool3::cool3::cool3::cool3:
  14. Przynajmniej jest na czym oko zawiesic:):)
  15. Pieniadze sa i miejsce u Jamora jest to wszystko gra. :):)
  16. No to moze dodajcie jakies elementy grozy:roll::roll::roll::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='magda222']Myślę,że ludzie chętniej wpłacają jak jest bardzo drastyczna sytuacja. No i fotki też muszą być stosowne,czyli drastyczne. A tu nie ma tragedii... Aukcja nie ocieka krwią i śmiercią...[/QUOTE] Myslisz, ze taki horor potrzebny :roll::roll::roll:
  18. To glownie chodzi o to, zeby mu dom staly znalezc ??
  19. Sorry za offa: maluszek potrzebuje pomocy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/piekny-porzucony-rudzik-potrzebuje-domu-lodz-173007/[/url]
  20. Camara bardzo ladny tekst, ja zaraz moge plakac :-(:-(
  21. Anawa i Kojot potrzebujemy pomocy w szukaniu domku dla maluszka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/piekny-porzucony-rudzik-potrzebuje-domu-lodz-173007/[/url]
  22. Szarik: tutaj taki maly kolega potrzebuje pilnie pomocy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/piekny-porzucony-rudzik-potrzebuje-domu-lodz-173007/[/url]
  23. Pele pomoz koledze: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/piekny-porzucony-rudzik-potrzebuje-domu-lodz-173007/[/url]
  24. Ten maluszek potrzebuje dobrych duszek :roll::roll: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/piekny-porzucony-rudzik-potrzebuje-domu-lodz-173007/[/url]
×
×
  • Create New...