-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Szarotka replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Fredzia ty musisz znalezc cudowny domek:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Szarotka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Szarotka-Doszło;) Już wszystko wiem i czekam;) [/QUOTE] Czyli masz jakis oddzial Western Union w okolicy ?? -
Hebanowa zalatwilas sprawe bardzo dobrze, nie ma sensu sie z Pania przepychac, to juz sprawy nie zalatwi. Na cale szczescie piesek jest w dobrych rekach i teraz juz wiemy na 100%, ze to Kropka. Swietnie, ze sie to tak zakonczylo. Oczywiscie trzeba uwazac, zeby tej Pani nie wyadoptowac innego psa.
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Szarotka replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Borka pieseczku -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Szarotka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka'][URL="http://img694.imageshack.us/i/staruszek.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8895/staruszek.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] No Granudus juz masz blisko do wyjazdu do cieplego hoteliku. Prosimy o nastepne 80 zl. dla pieska:multi::multi::multi::multi: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Szarotka replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img694.imageshack.us/i/fredziach.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/272/fredziach.jpg[/IMG][/URL] -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Szarotka replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
To ja teraz zrobie dla Fredzi wiekopomne dzielo sztuki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu::cool3::cool3::cool3: -
Chora łapa+silny charakter=eutanazja. BENIU ZNALAZŁ DOM
Szarotka replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
Piesek przychodze i czytam. -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Szarotka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://img694.imageshack.us/i/staruszek.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8895/staruszek.jpg[/IMG][/URL] -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Szarotka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Witamy na watku, agitowanie rowniez mile widziane.;)[/QUOTE] Agitowanie to moja specjalnosc. :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: Mam tez pare pieskow, ktore sponsoruje i agituje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dostalas ode mnie email ?? tzn. odpowiedz na Twoj :cool3::cool3::cool3: -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Szarotka replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Ja moge tylko poagitowac, bo juz tyle nazbieralam, ze ho ho :cool3::cool3::cool3: Piesek potrzebuje deklaracji bo zamarznie przez zime. :shake::shake::shake: -
[quote name='busonik'][B]Żle wpisałam - oczywiście co miesiąc do czasu znalezienia DS.[/B][/QUOTE] [SIZE=4][B][COLOR=Red]To swietnie - Obarczus Reks ma juz zapewnione pieniadze na Hotel !!!![/COLOR][/B][/SIZE]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Szarotka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Aniu wyslalam Ci dzisiaj pw. Mam nadzieje, ze dostalas??? -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
Szarotka replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Już niedługo Kibic bedzie miał sąsiadkę, naszą Tinkę. Czy na pewno jest dżentelmenem?:evil_lol:[/QUOTE] Mam nadzieje, ze Kibic lubi kobiety :):) -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Szarotka replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Fredzia mysle o tobie. Trzymaj sie pieknotko :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Szarotka replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To Baca musi byc wyjatkowo urokliwy, ze kobiety go pieniedzmi obsypuja :):):cool3::cool3::cool3: -
[quote name='busonik']Deklaruję wpłate tej wysokości do czasu znalezienia DT.Proszaę o wiadomość i nr konta na priv.[/QUOTE] Wow :):) ale chyba on potrzebuje te kwote na DT. Bo narazie to mieszka na krzywy w pustym mieszkaniu. W kazdym razie [SIZE=4][B]dziekuje[SIZE=1] [/SIZE][/B][SIZE=1][SIZE=3]w imieniu Reksa :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
-
[quote name='ania_to_ja']Ja postaram się zrobić jakiś bazarek bo pieniążki mi się kończą:roll: Ja to mam pecha wczoraj rozwaliłam samochód:placz: Bazarek gotowy... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubrania-na-potrzebujaca-pati-do-21-11-09-a-173568/[/URL][/QUOTE] Przykro mi spowodu auta :-(:-(:-(:shake::shake::shake:
-
[quote name='Helga&Ares']Deklaracje miesięczne: [SIZE=3][B]Pani Kasia[/B][/SIZE] - [SIZE=3][B][COLOR=Red]50 zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][B] Yana [/B][/SIZE]- [SIZE=3][COLOR=Red][B]20 zł[/B][/COLOR][/SIZE] Yana - grudzień - jednorazowo [B]50 zł[/B] [SIZE=4][B]Szarotka - [/B][SIZE=3]jednorazowo [COLOR=Black][B]50 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/QUOTE] Potrzebujemy wiecej pieniedzy bo bedzie dramat. Ta starsza sunia nie moze wrocic do schronu!!! Czy jakas fundacja zagraniczna nie mogla by nam pomoc ??? Pomyslace co jeszcze mozna zrobic ???
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Szarotka replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Borcia zbierz sie w sobie.......walcz......... -
Dostalam pw od osoby u ktorej przebywa Lora. Wstawie je tutaj. "Czesc, to ja znalazlam Kropke vel Lore. Nie mam tej aktywacji z forum jeszcze wiec nie moge pisac w watku tylko na pm :/ Mam 100% pewnosc,ze Lora to Kropka. Dzisiaj wymacalam pod uchem ubytek siersci po przetoce." No jasne, nie dziwie sie,ze nie macie pewnosci. Nie mozecie mi przeciez wierzyc na slowo. Ja mam ta pewnosc bo psa mam na zywo :smile: Sama jestem ciekawa reakcji tej babki z chorzowa i jej tlumaczen. Mozesz przekazac w watku,ze Lora ma ta blizne? Poza tym, abstrahujac od afery, Lora jest cudownym psem! Jest w niej tyle pokory... jest przegrzeczna w domu,zalatwia sie na zewnatrz. Jest niezwykle posluszna (nie wskakuje na tapczany chociaz na poczatku chciala,ale w mig zrozumiala zakaz) i pogodna, a przy tym nie narzucaja sie. Jest wielkim pieszczochem,ale jak czlowiek przestaje zwracac na nia uwage od razu odchodzi na poslanie. Nie wiem jak ktos mogl sie jej pozbyc.... na dodatek dwukrotnie.Te wiesci tez mozesz przekazac w watku :smile: Pozdrawiam i dziekuje za posrednictwo ;-)) " Jest 99 % ze Lora i Kropka to ten sam piesek, ale mimo wszystko trzeba sprawdzic osobe, ktora Kropke wziela, [B][U]zeby nie bylo cienia watpliwosci[/U]. [/B]
-
Wspaniały prezent na święta! DŻEKI ZNALAZŁ WSPANIAŁY DOM!!
Szarotka replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Piesek do gory :loveu::loveu::loveu::loveu: