Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. No to dziewczyny szykujcie sie na czwartek :):)
  2. Mam nadzieje, ze dogo wroci do normy bo jest ciezko cokolwiek znalezc.
  3. Ela jestes pieknym malym szalonym pieskiem i napewno zaraz znajdziesz domek :):)
  4. I wogole zanim dojde do ostaniej strony to sie musze naklikac. Eh do maku.............
  5. Dogo jest nie do poznania, nie jestem pewna czy jest lepiej...................
  6. Czy Riki pojechal ?? Aniu odebralas pieniadze ???
  7. Sunia jest ladna i malutka mysle, ze szybko znajdzie domek. Dogo doprowadza mnie do szalu.
  8. Reks, zebys ty wiedzial jak dogo teraz wyglada .............
  9. Nie dziwie sie, ze nie znalazla, dogo wyglada jak twor z kosmosu ............
  10. Czy u was dogo tez tak dziwnie wyglada ????
  11. Przypuszczam, ze sunia to szczeniaczek i dlatego jest taka szalona i do tego wyglada, ze ma ostre zabki. Hm pewnie nie masz psiej klatki, bo to tez czasami pomaga. Oczywisice na krotko, ale to lepsze niz zjedzone dziwi lub cos podobnego.
  12. To kiedy on moze do tego hotelu pojechac ???????
  13. No tak Reksowi pewnie strasznie lyso tak samemu tyle czasu:roll::roll::roll::roll::roll::roll:
  14. Zaglada, zaglada :loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='obraczus87']poszło 40 zł na książeczki z bazarku Pliszki :)[/QUOTE] Super :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Najlepiej jak bedziecie mialy czas to wstawcie zestawienie do pierwszego watku.
  17. [quote name='Aga-33-76']zostałam pominięta :placz: deklarowałam 10 zł m-nie, proszę o nr konta :mad:[/QUOTE] Nic sie martw w nagrode mozesz przyslac wiecej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Konto napewno Ci przysla :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. A co z ta wizyta poadaptacyjna ??
  19. Atosowi trzeba DS znalezc i to szybko.
  20. A nie macie klatki. Pies w klatce moze pojechac.
  21. Jak bedzie wiadomo ile potrzeba to mozemy zaczac walczyc dalej:):) Czekamy na ksiegowa i zyczymy jej zdrowia :loveu::loveu::loveu::loveu:
  22. Szukamy kogos od ogloszen. Jezeli Wiktor poczeka pare dni, to moge mu zaoferowac swoje z bazarku???
  23. Marlenka bardzo mi sie podoba Twoj banerek :):):cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:
×
×
  • Create New...