Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='Malwi']poszedł przelew za marzec, na koncie w sumie 155 zł. o ile dobrze zrozumiałam Anettta od przyszłego miesiąca płaci bezpośrednio do fundacji (?)[/QUOTE] Ja wplace jak tylko pieniadze z pay pala wejda na konto.
  2. To Gonia ma kolezanke czy kolege ??
  3. Szajbus zawsze mi przypomina o Baranku.
  4. Brawo dla Lando :):)
  5. Ale szybka akcja z kocurkiem:):)
  6. Ciesze sie, ze Henio w porzadku.
  7. [quote name='Aimez_moi']Szarotko.....:) mam w domu duze Toblerone.....moze sie nada na bazar?[/QUOTE] Napewno sie nada, a ile tego masz ?? moze ktos cos jeszcze ma??????????
  8. Lada dzien tez wplace, pieniadze przelaza z pay pala na konto.
  9. Jula teraz jest dzien to moge KRZYCZEC :):)
  10. To ja narazie Ksenie podniose. Moze ktos ma jakies rzeczy, ktore moglby darowac na bazarek ???
  11. [quote name='azalia']Odwiedzam Juleczkę i trzymam kciuki za dziewczynkę.[/QUOTE] Ciotka a co Ty tu o tej porze robisz ??
  12. Malutki skacz na pierwsza :):)
  13. Ewidetnie woli spacerki niz siedzenie w kojcu.
  14. O jej gdzie ostatnio zajrze, to wszedzie braki w budzecie ..........
  15. [quote name='Ladymonia0610']Bardzo kiepsko. ;([/QUOTE] A sa jakies stale deklaracje ??
  16. [quote name='Ladymonia0610']Tak oczywiście . Juz to robie.[/QUOTE] To ja bede na f.b zapraszac krewnych i znajomych krolika.
  17. [quote name='plina']Szarotko, może uda nam się zdobyć dofinansowanie z Fundacji KASTOR :) Mają super inicjatywę!![/QUOTE] To swietnie, bo ja niestety ostatnio mam ograniczone fundusze, a jeszcze musze wyslac do fundacji skad wzielam kota, bo kobieta tez resztkami goni........
  18. No kiepsko to wyglada ..................
  19. Hej koty pozdrowcie ode mnie morze :):)
×
×
  • Create New...