[quote name='plina']Szarotko, może uda nam się zdobyć dofinansowanie z Fundacji KASTOR :) Mają super inicjatywę!![/QUOTE]
To swietnie, bo ja niestety ostatnio mam ograniczone fundusze, a jeszcze musze wyslac do fundacji skad wzielam kota, bo kobieta tez resztkami goni........