[quote name='handzia']Szarotko, byłabyś chętna przyjechać w nasze strony??? :)[/QUOTE]
Jak zalatwie najwazniejsze sprawy, bo jak dojechalam 5 kwietnia, to dostalam szoku, co sie tu wydarzylo w ciagu 4 miesiecy. Obie z Corka nie moglysmy sie polapac. Kocham Henia :):) (jestem po dwoch kieliszkach marini :):) ale to ze kocham Henia to prawda. Czy Heniowi zostala jakas kasa ??, a ile kosztuje obroza ??