[quote name='NusiaiJa']Moim skromnym zdaniem 2 psiaki powinny zostać zabrane,ich los tam jest niepewny, Puszek jest młodym ,fajnym i do ułożenia psiakiem,powinien znaleźć szybko domek lepszy jak dotychczas,Może jakos wspólnie damy radę,Poproszę tylko o nr konta na pw ,bo od poniedziałku nie będzie mnie na forum przez jakis czas.[/QUOTE]
Sie zgadzam.