Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. To ja jutro mu na podhalanach watek zaloze, a jak bedziesz miala wiecej wiesci to dolozymy.
  2. Wydawalo mi sie, ze jakies pol roku temu dalas fioletowe rekawiczki na bazarek Kseni i ja je kupilam ???
  3. Moje koty na wiosne katrupia mlode kroliki i tez im sie rozne takie myszowate trafiaja, ja jak zdarze to ratuje.., ale nie zawsze je przylapie. One przewaznie tez tego nie jedza, bo sa odkarmione i to swierzym mieskiem, ale pies jak tylko jest w poblizu to pochlonie, ja pierwszy raz to psu z geby to zabralam, ale potem pomyslam, to samo, ze jak juz nie zywe to i tak nic im z tego jak je psu z geby zabiore, a to takie mlodziutkie ekologiczne kroliki ;) wiec juz pozwalam jej zjesc. Raz tylko Szaman przyszedl i mial gebke we krwi, ale teraz to nie jestem pewna czy cos uplowal czy z innym kotem walczyl bo potem znalazlam dwie ranki takie typowo kocie. On jest zaczepny to moze sie z kims wdal w bojke ;)
  4. Ja w styczniu wplace nastepna 100, bo teraz mi sie skonczyla gotowka na polskim koncie. Jestem ciekawa zdjecia budy :):) Handziu niedawno tz. przywiozl z Polski te fioletowe rekawiczki, sa akurat i b. ladne :):)
  5. A ja nie mowie o rolnikach. Moj znajomy to adwokat, ktory ma stadnine koni, a u rolnikow to tu jest pewnie podobnie, no ale coraz wiecej ludzi ktorzy nie sa rolnikami mieszkaja na wsi i tu i tam.
  6. To brzmi bardzo dobrze, a czy wiadomo jak chodzi na smyczy itp.
  7. Pewnie nie ma zadnego innego miejsca dla nich ?? U nas to organizacje szukaja ludzi na wsi co maja stodole i sa sklonni wziac takie koty do pilnowania zbiorow przed myszami. Zapewniaja im jedzenie i miejsce w stodole, ale czesc kotow zywi sie myszami tak jak to kiedys bylo. Mialam znajomego co jak kupil farme to bylo na niej chyba 20 kotow. Wszystkie je wysterylizowal i dokarmial na tyle na ile bylo trzeba. Zawsze to lepsze niz nie ogrodzony port.
  8. [quote name='elinaa']Do schroniska trafił w ubiegłym tygodniu.Jest chudy.[/QUOTE] No tak nie wyglada za dobrze. Jak by bylo troche wiecej danych to moge mu zalozyc watek na podhalanach i mozna by go zaczac oglaszac jak bedzie cos wiecej wiadomo.
  9. To Henio na kresach mieszka ;)
  10. Futro to raczej w kiepskim stanie .....
  11. A czemu nie korzystaja z budek ??
  12. No tak, ale macie wogole takie mozliwosci ??
  13. A ile taka wysylka moze kosztowac?? i gdzie ta buda jest??
  14. Myzianko dla Borysa i Pinii.
  15. [quote name='Cudak'][B]Szarotka[/B] nie otwiera się ten link do facebooka :( Skąd takie duże pudełka brać?[/QUOTE] Mysle, ze pudelko kupili w takim sklepie jak Tesco lub tego typu. Tu jest to zdjecie: [IMG]http://i45.tinypic.com/2093l2r.jpg[/IMG]
  16. Polecam to kocie video jest super :):) [url]http://www.wimp.com/pattycake/[/url]
  17. I co z Toffikiem??????????????
  18. [quote name='barb']Czytałam na wątku Kamy. :lol: Fajnie, że u obydwu suniek wszystko w porządku.:lol:[/QUOTE] No wlasnie :):) super. Widze, ze lubisz koty, ja mam 3 i wszystkie z odzysku ;)
  19. [quote name='barb']W Krakowie Kama, Oczka w Starogardzie Gdańskim.[/QUOTE] A no wlasnie, bo spotkalam Oczke jak byla na tymczasie w Krakowie a do Kamy sie wybieram nastepnym razem :):)
×
×
  • Create New...