Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='Ryjonek']I wcale nie jestem nijaka - jestem słodka, czyż nie:loveu:? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1355/8970ae20b0722cd6med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Przypominam jak wyglada bohaterka watku :) od konca az do poczatku Bystre oczka i uszyska niech mi no tu nikt nie wciska, ze tak ladna te panienke co to kroczy z wielkim wdziekiem Inteligencja bije jej z pyska Ach nie znaja sie ludziska ;) Zaklinamy, czarujemy ... swietny domek jej znajdziemy z tylozgryzem czy tez bez, to jest przeciez swietny pies :)
  2. [quote name='Maruda666']Przybiegłam z wątku Zuzi. Było by wspaniale, aby babuleńki pojechały razem. Jeżeli nikt nie ma nic przeciw, to mogłabym im wspólnie prowadzić rozliczenia. Czy one mają jakieś wydarzenie na fb?[/QUOTE] Ciotka Maruda to jest niezastapiona :)
  3. Wplace cos jednorazowo.
  4. Wiem, ogromne ilosci psow do ratowania>
  5. Dac mozna tylko na jedna fundacje... a ja daje na podhalany.
  6. Mam nadzieje, ze sie ktos zgodzi. Ja jestem poza krajem.
  7. Tez przyszlam. Jutro bede myslec.
  8. Zap skacz na gore :)
  9. I Chatulowe ciotki tu bazarku nie wstawily ....
  10. Reklama dzwignia handlu. Mysle, ze lepsze ogloszenia z lepszymi zdjeciami. Tzn. nie wiem jakie sa dotychczas, ale jak cos nie dziala to trzeba zmienic. Moze jakas gazeta, ladna historia itp. Pamietasz Ogonka, znalazl dom, a jak weszlam na jego watek na poczatek :) to wygladalo o wiele gorzej. Never, never give up :) [quote name='ludwa']I prawdziwie nikt go nie chce:( Nie mam już pomysłu i siły na nią ( w kwestii adopcji oczywiście) a to fajna psica:([/QUOTE]
  11. Przyszlam z bazarku zobaczyc co macie w garnku :) a tu same tylozgryzy i do tego pies prawdziwy :)
  12. No, tak to on taki sam jak moja kotka Malwa, ktora sie nie da glaskac i tez musialam ja uspic, bo miala pelno koltunow ...i wtedy mogli ja ogolic :)
  13. Przyszlam z bazarku do slodzinki :)
  14. Ciekawe jakim cudem nabawil sie takich koltunow. Czy wplata doszala ??
  15. Koteczka wyglada wspaniale :)
  16. Baranku ile razy widze, ze Szajbus tu przychodzi to tez musze zajrzec.
  17. Takie futro z mojego doswiadczenia to przewaznie nerki. No, ale moze by sie rybi olej przydal. Bede w Polsce w maju i czerwcu :) Wiem, ze jestescie gdzies na Slasku ? chyba.
×
×
  • Create New...