Jump to content
Dogomania

Alexandra29

Members
  • Posts

    1278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alexandra29

  1. No to super! Ale kto w końcu pojedzie? Duszka czy ten biedak?
  2. [quote name='ANETTTA']szukamy kogos kto miałby czas i chęc jechac z[SIZE=6][B] pszczyny do krakowa[/B][/SIZE] jako osoba towarzyszaca ...kierowcy !!!!! aby byc w razie gdyby sunia przechodziła do przodu w czasie jazdy itd [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192792-Zbieramy-na-hotelik-dla-suni-Bernardyna-brakuje-405-z%C5%82%21Ka%C5%BCna-pomoc-na-wag%C4%99-z%C5%82ota"]http://www.dogomania.pl/threads/1927...%99-z%C5%82ota[/URL]! musimy na cito zabrac sunie[/QUOTE] Jeśli nikogo nie znajdziecie można kupić szelki które naprawdę są świetne i nie aż takie drogie.
  3. Przeczytałam wątek i przypomniało mi się jak było pare lat temu:-) Miałam tak podobną sytuację jak Ty. Teraz już jest pózno, ale jutro napiszę jak historia się potoczyła dalej. Biedny Michu.
  4. jesuuuuuuuu jakie biedaki. Masakra!
  5. Pewnie że szkoda psa! Ja niestety daleko mam do Opola i nie znam też nikogo z Opola....
  6. Moze skorzystacie [B]Przyjme szczeniaczka ( pilne ) :) , Gdynia[/B] [RIGHT]zamknij[/RIGHT] Zgłoś ogłoszenie które Twoim zdaniem jest niezgodne z regulaminem serwisu lub wygląda jak spam. Powód: Przepisz kod z obrazka [IMG]http://www.morusek.pl/captcha.php[/IMG] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/30966/Przyjme-szczeniaczka--pilne-----/#"]X[/URL] Adres e-mail ogłoszeniodawcy to : [IMG]http://www.morusek.pl/0img/imgtxt.php?tekst=jhuuxl%60rr%60bsdA%60lnsjh/qm[/IMG] Przed dokonaniem transakcji pamiętaj o podstawowych środkach ostrożności. [COLOR=red][B]Unikaj płatności z góry[/B][/COLOR] oraz zaliczek. Staraj się spotkać ze sprzedającym i płacić gotówką. Nie ufaj ogłoszeniodawcom piszącym [COLOR=red][B]"łamaną polszczyzną"[/B][/COLOR]. [URL="http://www.morusek.pl/srodki_ostroznosci/"]Dowiedz się więcej o środkach ostrożności »[/URL] Cena: do uzgodnienia Data dodania: 2010-09-16 Miasto: Gdynia + do schowka Typ ogłoszenia: [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenia/polska/psy/0/"]Psy[/URL] [IMG]http://www.morusek.pl/0img/gt_bread.gif[/IMG] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenia/polska/psy-przygarne-psa/0/"]Przygarnę psa[/URL] Szukam szczeniaka najlepiej mieszańca ( kundelka ) jakiegoś nie dużego . Od ponad miesiąca szukam i nic .. bardzo kocham psy i nigdy bym żadnego nie porzuciła zapewnie szczeniakowi opieke i dom . Najbardziej pasowały by mi oferty z Gdyni , lub jeśli była by taka możliwość to miło by było gdyby ktoś mógł pieska dowieść :) Kontakt : e-mail : [email][email protected][/email] prawie ciągle zaglądam do skrzynki . gg : 18507651 . z góry dziękuje ..
  7. Ares ma wątek na forum Shar-pei. Robiliśmy zrzutę na leczenie i kastrację. Pies został uratowany w ostatniej chwili przed uśpieniem. Był u weta który pominął się z powołaniem. Ach długa historia. Pies jest w schronisku w Opolu i zajmuje się nim maczekx która tu bardzo rzadko zagląda, albo nawet w ogóle, a szkoda, jakies zdięcie od czasu do czasu i wieści by się przydały, choćby po to aby ruszyć wątek. Pies przyzwyczaił się do boksu. Ponoć po spacerku ciągnie do niego. Na forum jest filmik z Aresem na spacerze, ale żeby go zobaczyć trzeba się zarejstrować. Szkoda bo fajne byłoby go tutaj oglądać.
  8. Kochanie oczywiście ucałuj je od nas:-)
  9. Kurw........ co za ludzie. Podpowiedz im o tej klatce. Wiem że to pomaga. Naprawdę nic się nie da zrobic
  10. [quote name='soboz4']Bardzo miły wystraszony biedaczek, jest bardzo spokojny ale też bardzo wystraszony, na dodatek w boksie go pogryziono, nie śmiem pytać o jakiś tymczas dla niego, ale on jest taki malutki i śliczny (po obcięciu będzie jak psi model), roześlijcie wici o szukaniu dla niego domku! Jest świeżo po kwarnatannie [url]http://picasaweb.google.pl/psiwolontariusz/Koks85410KarolinaKubasik#[/url][/QUOTE] Śliczny kudłacz. Mozecie go dodać do wątku 25 domków szuka kudłacza.
  11. A labradorka macie u siebie? Dziewczyna z Katowic poszukuje suni tak do 4 latek. Jak coś to podam numer telefonu
  12. [quote name='JOMA'][B]Alexandra29[/B] - aleśmy ci wykład zrobiły :lol: - z ludźmi trzeba rozmawiać - szkoda, że tylko czasem to pomaga :shake:[/QUOTE] Haha nooooool, ale nic nie szkodzi. Napisałam pani ładnego meila z wytłumaczeniem co i jak. O dziwo czego sie nie spodziewałam grzecznie mi odpisała że chcą mieć psa, bardzo bo kochają psy, ale dowiedziała sie że może tylko mieć Yorka. Że to niby jedyny pies przy którym synek nie dostaje duszności. Na rodowodowego jej nie stać dlatego napisała ogłoszenie.
  13. Przepraszam za dubel ale nie mogłam edytować. Jakiś błąd wyskoczył mi w poprzednim poście. Jeszcze raz te ogłoszenia wrzucę Damian Kłosiński- Szczecin przygarnę labladora wiek do 2 lat obojętnie czy psa czy suczkę powinna być niegrożna i tolerować dzieci prosze o kontakt 664872400 oraz Patrycja - Katowice przymie suczkę biszkoptową do lat 4, najlepiej z województwa śląskiego 503664157
  14. Pozwolę sobie wrzucić dwa ogłoszenia ludzi którzy poszukują Labka. Może akurat któremuś psiakowi się poszczęści Patrycja- Katowice Damian Kłosiński- Szcecin przygarnę labladora wiek do 2 lat obojętnie czy psa czy suczkę powinna być niegrożna i tolerować dzieci prosze o kontakt 664872400 Słuchajcie ogłoszenia są nowe, warto dzwonić!
  15. Nie aktualne- zgłosze do zamknięcia
  16. już znalezliśmy, dziękuję za wiadomośc
  17. No to w takim razie napiszę do pani to co wy napisałyście. Może da jej to do myślenia i za nim wezmie psa to się dobrze zastanowi
  18. [quote name='soboz4']Pomijając alergię, bardziej martwi mnie sprawa kosztów. Teraz też mam rodzinkę która adoptowała szczeniaka i piszą mi, że ich nie stać na leczenie... :angryy: Jeżeli nie stać ich na psa, z wydaniem pieniędzy na weta tez będzie problem, owszem pies rasowy jest drogi, ale sa nierasowe w typie i równie urocze.. Nie bardzo lubię tego typu ogłoszenia... Mam astmę i nie mam problemu obcując z psami, ale kocham psy i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Ale skoro Ci państwo nie mają do tej pory psa to widać nie mieli takiej potrzeby i jest to niepotrzebne wystawianie dziecka na ryzyko uczulenia, bo obcując stale z alergenem możemy wywołać alergię. W przypadku alergików polecane są psy z włosem, nie z sierścią. Poza tym york to terier i wcale nie jest taką maskotką na jaka wygląda i nie powinien być tak traktowany...[/QUOTE] Fajnie byłoby gdyby ktoś to wytłumaczył kobiecie za nim wezmie psa..
  19. [quote name='ladySwallow']Yyy, wtrącę się, ale to ogloszenie zupełnie mnie nie przekonuje. Przede wszystkim - pies to nie prezent dla dziecka. No i po drugie - skoro dziecko ma taką astmę, żę nie może mieć innego psa, to yorka też nie może mieć. Astma wynika z uczulenia zapewne, nie wiadomo, czy na sierść, czy na białko w ślinie. U tak małego dziecka bym nie ryzykowała wydania psa, tym bardziej, że ja jako osoba dorosła z astmą sobie ledwo radzę w towarzystwie psów, które teoretycznie są "nieuczulające".[/QUOTE] Ja nie napisałam że mają oddać psa do adopcji tylko warto zadzwonić. Jeśli jest to to samo miasto to można sprawdzić czy dziecko może mieć jakiegokolwiek psa. Dobrze wiemy że Yorki mają całkiem inną sierśc niż inne psy. Nie mają śierści tylko włosy i się nie lenią. Moja koleżanka też jest uczulona na wszystkie futerkowe zwierzęta, a Yorka ma i nic jej nie jest.
  20. Dziewczyny jak macie jakiegoś Yoreczka to dzwońcie . Znalazłam dziś dodane ogłoszenie. Witam serdecznie .Bardzo chetnie przyjme do adopcji yorka. Dla synka ktory ma astme. Bardzo chciałby takiego pieska a mnie na niego nie stac. Nr tel 504583972
  21. [quote name='shaaka']witam. możliwe, że w krakowskim schronisku jest młody labek. Założyłam mu w sierpniu wątek, ale chyba nic się nie zmieniło od tego czasu :( Podaję link do tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190674-Biszkoptowy-labrador-w-krakowskim-schronisku-%28[/URL] Piesek chyba był starszy niż 1.5 roku...ale może akurat wspomniana rodzina by się nim zainteresowała?[/QUOTE] Dzięki, już mam sporo psiaków do wyboru bo załozyłam dwa wątki, tyle że wszystkie po za Krakowem.. Co do tego Labka to chyba nie ma go już, albo wogóle nie było bo julian pisała mi że nie ma żadnego Labka w Krakowskim Schronie
  22. Dziś tylko zapisuje, jutro zapoznam się z Historią Misialinka!
×
×
  • Create New...