Alexandra29
Members-
Posts
1278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alexandra29
-
wpłaciłam tylko parę groszy, ale w p.m wpłacę więcej.
-
[quote name='blacky764']Aleksandro, wielkie dzięki ! Po południu zadzwonie ;) Nasza rodzinka ma się świetnie. Pada u nas. Jak jutro przestanie to je odwiedze[/QUOTE] I co dzwoniłaś? Na takie ogłoszenia trzeba reagować bardzo szybko, pewnie już po ptokach, ale jak coś to będę pamiętać o szczeniaczkach:-)
-
Dziękuję Tobie bardzo:-) Kochana jesteś. Mam swoje dni i jestem nie do życia, mam bóle i nerwy, grrrrr. Do tego podjełam się pomocy w znalezieniu suczki Labradora dla pewnej pani. I tak smigam teraz po ogłoszeniach, całym Dogo itd. Ale już mam sporo do wyboru więc chyba wszystko dobrze się zakończy i jakaś bida znajdzie domek:-)
-
Małżeństwo z 2 dzieci szuka Labradora do 1,5 roku-Kraków
Alexandra29 replied to Alexandra29's topic in Już w nowym domu
Podrzucam wątek -
Nawiązałam kontakt z panią która szuka psiaka dla swoich dzieci 7-8 letnich. Marzą o Labradorze do 1.5 roczku. Mają dom z ogrodem i bardzo kochają zwierzątka.. Obiecałam pani ze jej pomogę w znalezieniu, więc jak macie takiego u siebie to proszę piszcie!;) Może gdzieś w schronisku jakiś Labradorek czeka
-
[quote name='Shawnee']Czesc! Narescie funkcjonuje moj PC. Batonik ma w czwartek wyjechac do Niemiec. Potrzebuje szczepienia przeciw wsciekliznie, nosuwke, parwo itd., chip i EU-pas. Dorota, czy mozesz go w srode do schroniska DG zawiesc? Joanna[/QUOTE] A co się stanie z Batonikiem? Gdzie on pojedzie? Do jakiej miejscowości w Niemczech?
-
ale gdzie mamy podjąc wspólnie decyzję co zrobic jak nie tutaj. Każda propozycja chyba mile widziana. Rozmawiałam z osobą która działa w TOZ, niestety nie w tym miejscu. Pisze ze to az nie możliwe ze było zgłoszone do Toz i nie zareagowali. Czy jest gdzieś w pobliżu Straż dla zwierząt? Co do założycielki wątku, sory ale takie nie pojawianie się kilka dni na wątku to trochę nieodpowiedzialne! Odkładanie słuchawki, wyłączanie telefonu. Rozumiem, czasem nie można rozmawiac, ale kazdy ma swoje 5 minut, i można napisać sms, Przeepraszam-odezwę się pózniej. Przez dwa dni nie znalezc chwilki zeby porozmawiać- dziwne. Może cioteczka zrezygnowała z pomocy dla tego psiaka...... Czas ucieka, nie wiadomo w jakim stanie jest pies i takie czekanie, odwlekanie skączy się tym że pies zdechnie w męczarniach.
-
No to fajnie. Trzeba wziąć się za ogłoszenia. Cieszę się że tak mu dobrze, niech korzysta ile wlezie. Należy mu się:-). Jeśli możesz wyślij mi ze dwa zdięcia Fadusia. [email protected]
-
Bingo ma domek Yuppi. :-)
-
Ja tak na momęcik przez przypadek. Na Morusku jest ogłoszenie dodane dziś. Pani ze Szczecina szuka szczeniaczka. Moze warto byłoby zadzwonić do niej. Podaję treśc ogłoszenia Witam.Przygarnę lub kupię za niewielką opłatą szczeniaczka jamniczka lub kundelka.Bardzo mi zależy!! Najlepiej ze Szczecina. Nr tel 723 925 384 Pozdrawiam