:) - detektywi pełną parą.
[B]Domina[/B] - nie zrażaj się, prosimy :) Cioteczki są kochane i zakochane w pieskach - chcą dla nich jak najlepiej. Pewnie tak jak Ty :) Piękne zdjęcia z Arabelką - nie przejmuj się też komentarzami o dysortografii, liczy się serce i chęci, a nie słownik w głowie :D Mam nadzieję, że odezwiesz się jeszcze w sprawie tego Przystojniaka!