Ech.... mam nadzieję, że jakoś sytuację rozwiążemy. Obawiam się, że z tak szybką adopcją będzie problem, ale może inny hotel - ja zawsze służę bazarkiem...
Nie wiem co sądzicie o Jamorze, może Kikou w Gryfowie Śląskim... Trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie.