Kochani, coś mnie naszło i jeszcze jeden bazarunio dla Soni już działa :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181663-Dla-Soni-kartki-wielkanocne-boA-onarodzeniowe-okolicznoA-ciowe-PIAE-KNE-do-17-03[/url]
Pewnie nie będzie tak obfity w dochody ale mam nadzieję, że zawsze coś tam skapnie dla naszej Suni Soni :)
Podbijajcie, licytujcie, kupujcie! Bazarek krótki, bo i do Wielkanocy czasu coraz mniej :)