-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
może porozsyłam trochę wątek, jak ogłoszenia już są
-
witaj Basterku
-
[quote name='pikola']Dzien Dobry Wszystkim:lol:Tarzanie w rybie..Hm,skad ja to znam..:evil_lol:[/QUOTE] no właśnie - mój ostatnio też się wytarzał w rybie zamiast ją zjeść. nie rozumiem, przecież taka pyszna
-
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']I pewnie za jakiś czas zaciąży... Wrrrrrr :angryy:[/QUOTE] to faktycznie, przecież lata tak samopas - cholera -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Na naszym terenie pomogła nagroda w ogłoszeniu. Dom adopcyjny wypuścił pieska na spacerku a gdy uciekła to powiedzieli "ładna jest na pewno ktoś ją przygarnie". Żeby nie nagroda pewnie byśmy nie wiedzieli że siedzi u stróża na budowie.[/QUOTE] no pomysł świetny - tylko, że mnie nie stać niestety teraz na nagrody. Narazie były 3 telefony, że była widziana na rynku, więc myślę, że to ona. TYlko właśnie - nie dowiem się czy to kogoś pies jest. nagroda z pewnością otworzyłaby usta niektórym. TYlko, że jak DT ją wziął właśnie z RYnku, to ludzie podobno okoliczni mówili, że dobrze, że będzie miała dom, bo tu ciągle biega sama. Sama nie wiem co już myśleć -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
feliksik replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
witajcie kochane psiska -
[quote name='niusia_509']Szkoda że nic nie wyszło z mojej pomocy, bo na uszatka czekało już mięciutkie posłanko, miseczki i ciepłe kolanka :) [/QUOTE] niusia_509 tyle tu bid, że może któryś inny może skorzystać z twojej propozycji?
-
to nie dobrze, trzeba mu coś znaleźć - cholerna zima, wszystko komplikuje
-
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']To mi wygląda na wypuszczanie psa w czasie pracy :-([/QUOTE] Jasza, chyba dobrze mówisz, to jest chyba czyjś pies. Zadzwoniła do Pani, która dała mi cynk i zapytałam o obrożę i Pani powiedziała, że miała tylko brązową przeciwpchelną - czyli ktoś jej zdjął tą niebieską. Ale zapewniła mnie że to na pewno pies z tego ogłoszenia. Jedna obroża się zgadza zresztą. TYlko czyżby inni widzieli ogłoszenia a potencjalny właściciel nie? albo specjalnie zdiła obrożę i zostawił tą, która pożytek przynosi, bo wybija pchły. cholera nie wiem co myśleć -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
kurde no dzwoniło do mnie DT, że żadnego psa na Rynku już nie ma - cholera, gdzie ona się chowa -
Ami - bernenka światem zachwycona - już w nowym domku
feliksik replied to AgaGP's topic in Już w nowym domu
i jak wizyta wypadła? -
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
feliksik replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że się uda -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
miałam właśnie telefon, ze Dora biega po Rynku a ja w Katowicach w pracy - no kurde. Jak byłam na miejscu przez weekend to sięnie pokazała. Wysłałm tam DT. Pani, która dzwoniła chciała ją złapać, ale uciekała od niej i się nie dała, a niestety pani z dzieckiem do przedszkola szła. Ja się wykończe chyba -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Pogoda straszna....:-( Oby ją ktoś znalazł i zabral do siebie...[/QUOTE] no właśnie - chodziłam wczoraj w tym deszczu, chociaż w tą pogodę to pewnie gdzieś się skryła, ale dokleiłam zerwane już plakaty i w nowych miejscach, w ciemnych uliczkach, gdzie mieszkania także kleiła z myślą, że mała jest może kogoś kto tam mieszka [quote name='Agucha']A może poprosić w Radiu90? Przyklejcie też ogłoszenie w pizzerii DaGrasso - tam jest spora rotacja i ludzie w różnym wieku chodzą. Może ktoś zwróci uwagę...[/QUOTE] przykleiłam na drzewie obok nich [quote name='Agucha']Wysłałam prośbę o umieszczenie informacji do portali: [B]Radio Żory, Żory - Nasze miasto w sieci, Żory, Żory24.pl, Miasto Żory i Wirtualne Żory[/B]... Może umieszczą.[/QUOTE] tak już widziałam na żory nasze miasto - dzięki serdeczne -
zapisuję pięknisia
-
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
No ja niestety zauważyłam w blokach takie wypuszczanie psów na samotne spacery. Ludziom nie chce się wychodzić, więc otwierają drzwi i puszczają psa, żeby się wybiegał. Mądry pies wróci (wg nich), a jeżeli nie wróci widocznie wolał wolność, albo kiedyś i tak wróci - to podejście mnie przeraża, ale to są realia na osiedlach blokowych. Nigdy tego nie rozumiałam i nie zrozumiem, że nie boją się o swoje psy, ale czego tu oczekiwać od ludzi... przecież wiemy, dlaczego te wszystkie bidy tu szukają domów - właśnie przez głupotę lub okrucieństwo ludzi. A co do oklejania - to też się cieszę, że jednak są ludzie, którzy to czytają. I przynajmniej wiem, że widać plakaty, chociaż już niektóre pozrywane były 15 min po naklejeniu i to na tablicy ogłoszeń a nie w miejscach zakazanych oklejaniem. Znowu komuś musi przeszkadzać to widocznie -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj miała 3 telefony z plakatów, które rozwiesiłam. Jeden, że na osiedlu 700-lecia sunia z taką obrożą chodzi - szybko poszłam tam, faktycznie ta sama obroża, ale piesek nie ten i mniejszy. pewnie ludzie z bloków wypuszczają same psy na spacery:angryy: Więc to osiedle też okleiłam. Drugi, że Dora była widziana w czwartek i piątek na Rynku. Poprosiłam, że kolejnym razem jeśli ten pan ją zobaczy, żeby ją przetrzymał - zgodził się, więc mam nadziei promyczek. I trzeci telefon, że też była widziana na Rynku w czwartek (to był dzień kiedy uciekła), więc okleiłam rynek. Dziewczyna, która dzwoniła, powiedziała, że nawet chciała pieska wziąć ze sobą, ale jej siostra ma alergię i mama sięnie zgodziła na psa. NO kurde!!!!!!!!! a już by była. Od wczoraj nikt jej nie widział. Chodziłam na rynek dzisiaj pare razy. Dziewczyny z Żor - jeśli będziecie na Rynku rozglądajcie się. Ona tam też została znaleziona przez DT, więc cośją ciągnie na ten Rynek - no chyba, że tam mieszka???? Ktoś ją wypuszcza na samodzielne spacery -
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
feliksik replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
kochane dziewczynki - zrobię wizytę dzisiaj między 17.00-17.30, wolę od razu to załatwić, bo nie wiem jak z przyszłym tygodniem. Państwo zgodzili się. jeszcze dzisiaj dam znać Klaudii jak wyszło -
a jak rodzice na nią się zapatrują?