Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. ja myślę, że w Dąbrowie jeszcze trzeba by porozwieszać plakaty. Wszyscy wiedzą o Balbince ale w tej miejscowości co zaginęła. Trzeba jeszcze bardziej nagłośnić w Dąbrowie - nawet jeśli to nie ten trop, ale warto spróbować jak nic innego już nie działa
  2. chyba, że rozszerzyć teren poszukiwań. MOże ktoś ją faktycznie zabrał z drogi i wziął do siebie - myśląć że to błąkający się pies. Bo jeśli teraz się czyta na FB, że zaginęła wieczorem!, to mogła zostać znaleziona w nocy, a kto w nocy wypuszcza psy. MOże faktycznie jest już 100km dalej. Nie wiem czy doszukiwać się jeszcze takich przypuszczeń, ale mam wielką nadzieję na odnalezienie jej
  3. kurcze nasze zapytania są jużod lipca? coś się dzieje u Pani Teresy?
  4. zgłoście na policję -nie ma na co już chyba czekać
  5. [quote name='elik']Pozostało tylko zgłosić podejrzenie o popełnieniu przestępstwa :([/QUOTE] Straszne to wszystko. Biedna psinka. a ja ciągle mam nadzieję, że ktoś ją przetrzymuje, że ktoś nie widział ogłoszenia. Ostatnio w Katowicach odnalazł siępies po 11 miesiącach - i t na sąsiednim osiedlu - to dopiero było zaskoczenie. BYł właśnie skradziony. ale w tym przypadku? mało chyba prawdopodobne
  6. [quote name='feliksik'][FONT=Arial Black][COLOR=navy][SIZE=4][B][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/350ddc7299a52e09.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1939/350ddc7299a52e09.jpg[/IMG][/URL] [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][SIZE=4][B]Imię: Frytka[/B][/SIZE] [/COLOR][/FONT][/QUOTE] nasza Frytunia właśnie pojechała do nowego domku. Domek z naszego ogłoszenia, więc nie była to przypadkowa adopcja. bardzo się cieszymy
  7. nie mam pomysłu co jeszcze można by zrobić - plakaty wiszą, poszukiwania były, ludzie powiadomieni. Gdzie ona jest!!!
  8. Ona coś pisała o jakiejśc dziewczynie co do Dąbrowy mogła zabrać/ukraść psa. Czy ten ślad może ktoś sprawdzał? BYło to jeszcze wczoraj na jej profilu, ale dzisiaj nie mogę jej już odnaleźć, więc chyba zlikwidowała konto. Przejrzałam wszystkie wpisy jakie dawała pod swoimi zdjęciami
  9. link do FB: [URL]http://www.facebook.com/#!/events/429886550425599/432207930193461/?comment_id=433919583355629&notif_t=event_mall_reply[/URL] ale dzisiaj widzę, że chyba ta pani zlikwidowała konto, bo wszytkie jej wypowiedzi zniknęły, chyba, że mi się przestały wyświetlać
  10. Klaudia, a nie ma faktycznie żadnych zapytań o niego? on ma prawie 800 wejśc na tablicy. Może nr mam zły? w ogłoszeniu jest: [B]785 549 189. [/B]Ostatnio mu nawet odświeżyłam ogłoszenie z nowym tekstem
  11. a jaka będzie droga prawna poszukiwania? Widziałam wypowiedzi właścicielki na FB - porażka, oczy mi wyszły z wrażenia
  12. ogłoście resztę na tablicy, bo widzę, że tylko Miziak ma tam zrobione ogłoszenie. U mnie ostatnio po tablicy rozdzwoniły się telefony. aż mi sięwierzyćnie chce, że nie ma odzewu z tylu ogłoszeń. A telefon prawidłowy?
  13. i jak rozmowy z byłą właścicielką? Co z malamutką? i cokolwiek powiedziała więcej o Balbince?
  14. a ja tu zawitałam i oczom nie wierzę - tytuł, że niedowład, a tu Miron podobno pędzi haha.
  15. [quote name='Gosiapk']3kg pies w kojcu w zimę! :-([/QUOTE] dlatego szukamy dla niego chociaż DT. My nie mamy żadnych wewnętrznych. A walkę z miastem dopiero rozpoczęliśmy, bo nie było w ogóle wejścia do azylu. Mam nadzieję, że uda nam się coś dobrego wywalczyć. Trzymajcie kciuki
  16. to wszystkie pieski mają domy? bo widzę zmianę tytułu?
  17. [quote name='Jaaga'] ...Czy ta kobieta dalej ma tamtą sukę? ...[/QUOTE] dołączam się do pytania
  18. śliczności, na niektórych zdjęciach wygląda jak szczeniak z tymi uszami
  19. jaki słodziak, i jak się fajnie bawią razem
  20. [FONT=Arial Black] [/FONT][FONT=Arial Black]Imię: Frytka Plec:[/FONT] suczka[FONT=Arial Black] Wiek: ok 5 lat[/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT][FONT=Arial Black]Waga: 3 kg [/FONT][FONT=Arial Black]Miejsce: Żory [/FONT][FONT=Arial Black]Sterylizacja: planowana [/FONT][FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: ok [/FONT][FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: ok [/FONT][FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: nie sprawdzona [/FONT][FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje: przerażona warunkami schroniskowymiponieważod niedawna jest u nas. jest wielkości pinczerka i musi mieszkać w kojcu zew., bo innych nie mamy. Tuli się do człowieka. Jest noszona pod kurtką i bardzo jej to odpowiada. [/FONT][FONT=Arial Black]Charakter: Na razie wystraszona, ale przytulaśna. Typowy kanapowiec. [/FONT][FONT=Arial Black]Kontakt: Iza 509257081 [/FONT][FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT] nie ma jeszcze na dogo
  21. [quote name='3 x']coś wam te berny zowczarkowały się trochę i zlabladorowały ;)[/QUOTE] i zhuszczakowały:evil_lol:
  22. 8 tyg. szczenięta, będą średniej wysokości - takie do kolan. 2 panów i 1 suczka. Znajdują sie w Żorach. kontakt: 509257081. Zaszczepione, odrobaczone edit: wszystkie znalazły już domy
  23. a może byś ktoś wybrał do tej kobiety i wypytał tak w cztery oczy. Zobaczył ogrodzenie i czy jest możliwość ucieczki
  24. o rany właśnie zrobiłm ogłoszenie dla Pana pudla i dopiero potem przeszłam na drugą stronę. Biedaczek co tak nagle mu się stało. a tak poza tym: cafeanimal dla Sary: [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Sara,113732[/URL]
×
×
  • Create New...