-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
chyba, że rozszerzyć teren poszukiwań. MOże ktoś ją faktycznie zabrał z drogi i wziął do siebie - myśląć że to błąkający się pies. Bo jeśli teraz się czyta na FB, że zaginęła wieczorem!, to mogła zostać znaleziona w nocy, a kto w nocy wypuszcza psy. MOże faktycznie jest już 100km dalej. Nie wiem czy doszukiwać się jeszcze takich przypuszczeń, ale mam wielką nadzieję na odnalezienie jej
-
[quote name='elik']Pozostało tylko zgłosić podejrzenie o popełnieniu przestępstwa :([/QUOTE] Straszne to wszystko. Biedna psinka. a ja ciągle mam nadzieję, że ktoś ją przetrzymuje, że ktoś nie widział ogłoszenia. Ostatnio w Katowicach odnalazł siępies po 11 miesiącach - i t na sąsiednim osiedlu - to dopiero było zaskoczenie. BYł właśnie skradziony. ale w tym przypadku? mało chyba prawdopodobne
-
[quote name='feliksik'][FONT=Arial Black][COLOR=navy][SIZE=4][B][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/350ddc7299a52e09.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1939/350ddc7299a52e09.jpg[/IMG][/URL] [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][SIZE=4][B]Imię: Frytka[/B][/SIZE] [/COLOR][/FONT][/QUOTE] nasza Frytunia właśnie pojechała do nowego domku. Domek z naszego ogłoszenia, więc nie była to przypadkowa adopcja. bardzo się cieszymy
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
feliksik replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
ogłoście resztę na tablicy, bo widzę, że tylko Miziak ma tam zrobione ogłoszenie. U mnie ostatnio po tablicy rozdzwoniły się telefony. aż mi sięwierzyćnie chce, że nie ma odzewu z tylu ogłoszeń. A telefon prawidłowy? -
Miron - niedowład tylnych łapek - malutki kundelek
feliksik replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
a ja tu zawitałam i oczom nie wierzę - tytuł, że niedowład, a tu Miron podobno pędzi haha. -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
feliksik replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
to wszystkie pieski mają domy? bo widzę zmianę tytułu? -
śliczności, na niektórych zdjęciach wygląda jak szczeniak z tymi uszami
-
[FONT=Arial Black] [/FONT][FONT=Arial Black]Imię: Frytka Plec:[/FONT] suczka[FONT=Arial Black] Wiek: ok 5 lat[/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT][FONT=Arial Black]Waga: 3 kg [/FONT][FONT=Arial Black]Miejsce: Żory [/FONT][FONT=Arial Black]Sterylizacja: planowana [/FONT][FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: ok [/FONT][FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: ok [/FONT][FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: nie sprawdzona [/FONT][FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje: przerażona warunkami schroniskowymiponieważod niedawna jest u nas. jest wielkości pinczerka i musi mieszkać w kojcu zew., bo innych nie mamy. Tuli się do człowieka. Jest noszona pod kurtką i bardzo jej to odpowiada. [/FONT][FONT=Arial Black]Charakter: Na razie wystraszona, ale przytulaśna. Typowy kanapowiec. [/FONT][FONT=Arial Black]Kontakt: Iza 509257081 [/FONT][FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT] nie ma jeszcze na dogo
-
BERNEŃCZYKI W POTRZEBIE - pod opieką "Fundacji Pasterze"
feliksik replied to ani@'s topic in Berneński pies pasterski
[quote name='3 x']coś wam te berny zowczarkowały się trochę i zlabladorowały ;)[/QUOTE] i zhuszczakowały:evil_lol: -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
o rany właśnie zrobiłm ogłoszenie dla Pana pudla i dopiero potem przeszłam na drugą stronę. Biedaczek co tak nagle mu się stało. a tak poza tym: cafeanimal dla Sary: [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Sara,113732[/URL]