Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. [quote name='elinka']feliksik, pięknie dziękuję za ogłoszenie dla Sailora. :loveu: A czy możesz do opisu dodać, że pies potrzebuje mądrego właściciela i delikatnego traktowania ? No i czy mogłabyś dać znać o Cafe na jego wątku?[/QUOTE] ok dodane w ogłoszeniu i na wątku
  2. i jeszcze cafe dla Cziki - bo myślałam, że takie cudo znalazło dom już, ale niestety przeglądnęłam jeszcze raz wątek i nadal bez: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Czika,79146[/URL]
  3. no właśnieteż zauważyłam - przy wymianie zdjęć coś się zepsuło i dodałam nowe ogłoszenie ze zdjęciami: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sailor,79145[/URL] Energy - pobierz proszę tego linka, bo on jest prawidłowy
  4. [quote name='Energy']Feliksik gdzieś Ty była jak Cię nie było??? Dzięki:) tylko na wątku Sailorka-Marleya są już nowe zdjęcia z dt, jeszcze nie dodałam:oops:[/QUOTE] ja też się cieszę, że Cię widzę:loveu: moje dziecko było chore i nie miałam niestety możliwości wejścia na dogo - ale myślami byłam z wami:loveu: naprawdę - myślałam o pudliszonkach. Wpadłam tylko raz zobaczyć co z Kajo, bo się bardzo martwiłam. Dopiero dzisiaj odetchnęłam z ulgą. co do Sailorka to zaraz zmienię w takim razie:lol:
  5. cafeanimal dla Sailora: [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Sailor,109482[/URL] reszta poszła do DS zanim dopchałam się do wątku:multi:
  6. a ja pierwszy raz zobaczyłam że zbierana jest deklaracja na eutanazję i aż mnie cofnęło. Nie wierzę w to co widzę. Mam nadzieję jednak, że nie dopuścicie do tego. Oddanie do schroniska to moim zdaniem wyjście, jeżeli nie będzie DT. trudno.
  7. [quote name='Isadora7'][FONT=verdana][B]W CZYM JAMNIKI SĄ LEPSZE OD TERMOFORÓW?[/B][/FONT] [HR][/HR] [LIST=1] [*] [FONT=verdana]Gdy zapomnisz termofora, nie możesz go zawołać po imieniu, musisz wstać i sam go sobie przynieść.[/FONT] [*] [FONT=verdana]Jamnik jest zawsze ciepły i gotowy do użycia.[/FONT] [*] [FONT=verdana]Termofor stygnie.[/FONT] [*] [FONT=verdana]Nie można się poparzyć nalewając wody do jamnika.[/FONT] [*] [FONT=verdana]Jamnika opróżnia się na zewnątrz, termofor w domu.[/FONT] [*] [FONT=verdana]Termofor ma zawsze taki sam kształt, jamnik się dostosowuje.[/FONT] [*] [FONT=verdana]Gdy zaśniesz z termoforem, a on wysunie się z objęć, nie wróci sam na miejsce.[/FONT] [*] [FONT=verdana]Musisz przełożyć termofor zmieniając pozycję. Jamnik przekłada się sam.[/FONT] [*] [FONT=verdana]Dobrego jamnika można mieć za darmo. Nawet za używany termofor trzeba zapłacić.[/FONT] [*] [FONT=verdana]Termofor nie wyczuwa twojego nastroju i nie przyjdzie cię ogrzać, gdy tylko poczuje, że tego potrzebujesz. Jamnik przyjdzie nawet, gdy tego BARDZO nie potrzebujesz.[/FONT] [/LIST] [HR][/HR][CENTER] [FONT=verdana][B]ZBLIŻA SIĘ ZIMA, ZADBAJ O CIEPŁO W SWOIM ŁÓŻKU :) JUŻ TERAZ WEJDŹ TUTAJ:[/B] [I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/do_adopcji[/URL][/I] [B]I DOBIERZ TERMOFOR DLA SIEBIE.[/B][/FONT][/CENTER] [HR][/HR][FONT=verdana]autor: Żaneta Trzebuchowska[/FONT][/QUOTE] nie mogłam się powstrzymać i wrzuciłam na FB
  8. jestem pod wielkim wrażeniem spotkania - niestety mnie na nim nie było, ale relacje miałam zdane. Pojawiła się nawet pani z prasy żorksiej chętna do pomocy, gimnazjaliści, którzy chcą być wolontariuszami i oczywiście osoby, które oferują trasport, pomoc w zbieraniu darów dla schronisk itp. Mam nadzieję, że tym razem dojdziemy dalej niż zawsze!!! Oby więcej takich osób - zapraszamy
  9. przybiegłam z mojego wątku. Na zdjeciach azylowych nie wygląda tak pięknie - a to faktycznie piękny pies. Mogę zrobić mu tablicę i cafeanimal, tylko może telefon do kogoś podać - kto może opowiedzieć o piesku?
  10. no to panience poprawiły się nóżki jak tylko znalazła się w domciu
  11. dla zainteresowanych - ustaliliśmy w każdą pierwszą sobotę miesiąca spotkanie na omówienie spraw. [B]Ss[/B] - myślę, że dobrze byłoby abyś tu też wpisała o jakiego psieka chodzi i szczegóły, żeby każdy z nas odczytał, a nóż ktoś pomoże. I może przyłączysz się do nas, aby coś w Żorach pomóc - chociaż widzę, że jesteś w sumie z Rybnika a tam schron jest, ale jeśli interesujesz się piesiem z Żor to może akurat bardziej Cię Żory zainteresują. A co to w ogóle za piesek? Wiesz skąd sieznalazł w azylu - oczywiście pomijając fakt, że został przywieziony przez rakarza.
  12. znalazłąm dziewczynkę na wątku katowickim i FB też widziałam i wreszcie trafiłam na wątek. Świetne figury przy siusianiu:cool3:
  13. i jak - może na bazarkach są ogłoszenia
  14. [quote name='Patmol']w Legnicy (Dolny Śląsk) w schronisku jest taki jamnik (pies w typie jamnika) niedługo zima..... według opisu na stronie schroniska Kodaka przywiozła Straż Miejska 22.11.2012r .Wiek ok. 2 lata. Mieszka w boksie nr 3h. Kodak jest małym wystraszonym chłopakiem! Na kwarantannie do ok. 05.12.2012r [url]http://img43.imageshack.us/img43/3794/kodakc.jpg[/URL][/QUOTE] czy będziecie szukać właściciela? bo mam domek chętny na 2 letniego jamnika, ale w Żorach (śląskie)
  15. [quote name='soboz4'][URL]http://www.przystanekschronisko.org/hugo[/URL] Przeczytajcie jak pięknie o Hugo napisałanasza Marzena (Istar) Bardzo gorąco jej dziękuję![/QUOTE] ale piękny opis - to trzeba dać do ogłoszeń
  16. super - nic nie mówiłaś:mad:
  17. ja też jestem pod wrażeniem liczności. Obyśmy tylko coś zdziałali
  18. dla zainteresowanych jeszcze podam, ze zmieniamy miejsce spotkania na Zapiecek koło Małego Rynku na 14.00
  19. [quote name='finezja30']Mam nadzieję, że jutro ok. 14 widzimy się w Erce?? :)[/QUOTE] tak widzimy się
  20. [quote name='Zielona2']Cezar jest w nowym domu w Rybniku. Można usunąć ogłoszenia[/QUOTE] uff, super
×
×
  • Create New...