Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Spajkuś [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1597/1006114.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/391/1006110t.jpg[/IMG] martka1982. Czekam na Twoją wypowiedź na wątku.
  2. Ok 50 zł, ale na to będą fundusze ( kama210, ja ). Gorzej z opłatą na DT.
  3. Kto ma pomysł na bazarek lub jakiś inny? Trzeba podreperować finanse.
  4. To pozostało mi porozsyłać trochę po użytkownikach z Bydgoszczy.
  5. Normalnie jak każdy. Czasami wcale. Zależy.
  6. Czyli na koncie są 82 zł. Więc proszę o przelanie 80 zł na konto Spajkiego do Morii bo to reszta z mojej deklaracji. Czyszczenie ząbków było dawno. Dla swojego bezpieczeństwa Spajkuś będzie miał też zrobione badania. Co do emocji to ich nie mam. Tylko jedna osoba wzbudza u emocje i na pewno zgodzi się z Tobą, że skarbnik możne zarządzać funduszami psa / darczyńców według własnego uznania. Ale jej tu nie ma. A to nie jest prawda. Jeśli pies ma potrzeby lub opłaty to tyle ile można i jest powinno do Niego trafić.
  7. Ok. Wracam wieczorem i będę rozsyłał.
  8. W takim razie czekam na informacje. Jak okaże się, że to nie jest opiekun to pomyślimy wspólnie. Napiszę też do osób z Bydgoszczy. Chyba że same zajrzą. Edit Wasza sunia miała jakiś zabieg? Na zdjęciu widać kołnierz.
  9. Wujek jest i wraca na wątek. Kilka miesięcy mnie nie było. Trzeba to nadrobić.
  10. Jurto rano będzie. W nocy napiszę.
  11. Takie chwile cieszą. Wiadomo, że warto.
  12. Póki co ode mnie poszło 50 zł i w tygodniu pójdzie następne na wrzesień.
  13. Oficjalnie zaznaczę i od razu poproszę o zajrzenie do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193005-Nie-wiem-co-robi%C4%87...-Pies-w-typie-Husky-Szubin"]tej znalezionej suni [/URL]pod Bydgoszczą.
  14. Ja zapisałem już dawno, ale nie zdążyłem przeczytać. Teraz oficjalnie zaznaczam i postaram się doczytać jak najszybciej.
  15. Mam prośbę. Zajrzycie do błąkającej się [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193005-Nie-wiem-co-robi%C4%87...-Pies-w-typie-Husky-Szubin"]suni w typie husky[/URL]? Jest w okolicy Bydgoszczy.
  16. Husky ma naturę ucieczkowicza. Zaproszę kilka osób zajmujących się tą rasą. Jak długo może u Was ewentualnie zostać?
  17. Moria kiedy mogłabyś jechać ze Spajkusiem do weta? Zadbam o to aby koszt wizyty w ciągu kilku dni został Tobie zwrócony, niezależnie od opłaty na hotelowanie. Edit gonia te 40 zł od innego psa byłaś gotowa przeznaczyć na wyróżnienie allegra, a nie możesz hotel? Skoro jesteś skarbnikiem na tamtym wątku to proszę wyślij pw do darczyńców z zapytaniem. Nie każdy wraca i zagląda na wątki. Chcę mieć klarowną sytuację finansów Spajkusia.
  18. Myślę, że już wszystko jasne. Dziękuję Moria. gonia skoro moje 150 zł nie dotarło do Ciebie na czas i założyłaś ze swoich. To u Spajkusia są deklaracje sprzed mojej wpłaty i Twoje założone. Moje 150 zł powinno być u Ciebie. Minus na ten miesiąc powinien wynieść - 33 zł z deklaracji. To w sumie na razie niewiele wiedząc, że są bazarki i 40 zł od innego pieska. Dlatego nie rozumiem czemu Spajki ma przelane tylko 150 zł. Proszę o rozliczenie kto wpłacił w tym miesiącu i kiedy. Zbieramy na wizytę Spajkusia u weta ok 100 zł Edit Uzupełniłem pierwszy o deklaracja stałe tak jak to wynika z wpłat. Wyślę wieczorem do wszystkich pw z zapytaniem o potwierdzenie ich.
  19. Coś tak pięknego błąka się w okolicy Bydgoszczy. [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5660/zdjcie0138v.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4864/zdjcie0139c.jpg[/IMG] Link do wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/193005-Nie-wiem-co-robi%C4%87...-Pies-w-typie-Husky-Szubin[/url]
  20. Wklejam zdjęcia. Wrzucę na Syberiany. [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5660/zdjcie0138v.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4864/zdjcie0139c.jpg[/IMG]
  21. Zapisuję sobie.
×
×
  • Create New...