Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Cajus się zastanowi czy warto przeznaczać jakiekolwiek pieniądze na jakiegokolwiek psa na tym portalu. Tak jak wiele osób już to uczyniło i ja mam zamiar. To dzięki ostatnim wydarzeniom. Druga sprawa to kwota wpisana przez użytkownika gonia66. Nie widziałem abym deklarował we wcześniejszych postach jakąkolwiek sumę. Informację o wysokości deklaracji chyba powinna mi podać założycielka wątku. Mówiąc krótko użytkownik gonia66 informuje o niewiadomym dla niej fakcie. Wypowiada się za mnie. To kolejny powód aby się zastanowić nad przeznaczaniem jakichkolwiek pieniędzy na psy.
  2. Doszła wpłata: BUDRYSEK - 10 zł ( 14.12 ) Dino pięknie dziękuje. :lol:
  3. Przelałem dziś darowiznę dla Spajka w wysokości 100 zł. :lol:
  4. Dziś przelałem 176 zł na konto Arktyka. 150 zł opłaty na hotel i 26 zł za zastrzyk.
  5. peja2, paulina02 napiszcie co u Saby?
  6. Ogłoszenia są aktualne. Doszły wpłaty: shinee - 50 zł ( 13.12 ) agrabcia - 10 zł ( 13.12 ) Dino pięknie dziękuje. :lol:
  7. Yv zaczynasz męczyć. Tu wiele osób było gotowych pomóc, ale i czas i załatwianie szlag trafił. Więc naprawdę podaruj sobie takie wstawki. Doczekam się jakiś konkretów?
  8. W sumie to mogłem się domyślić, że vena&vivi pojechała. Jakby były normalne warunki to pewnie byłoby zbyt nudno. :evil_lol: Dorzucę 5 zł do opony. Czekam na numer konta.
  9. furciaczek wiesz już coś bliżej? Czy środa czy czwartek?
  10. No ładnie Szarotka. Tyle dni. :evil_lol:
  11. Coś znowu gdzieś ostatnio zamarudziłem. Trochę mnie to wybiło z wątków.
  12. Tu prawie każdy miał jakąś jazdę. Ci co jej nie mieli nie wiedzą jak to jest bronić się przed forum. Ja czekam na ustalenia od peja2, paulina02 i wypowiedzi innych. Złośliwe uwagi są już nie na miejscu. Ale niektórzy tylko to potrafią.
  13. Ja mogę przelać tylko na polskie konto.
  14. Doszła wpłata: Pan Adam - 20 zł ( 08.12 ) Dziękuję w imieniu Sonii. :lol: Sterylizacja Sonii jest już bardzo długo odkładana. Myślę, że warto ją przeprowadzić mimo wszystko.
  15. Doszły wpłaty: bzam - 30 zł ( 08.12 ) iriska111 - 10 zł ( 10.12 ) Dino pięknie dziękuje. :lol:
  16. Mała zmiana planów czekamy do czwartku lub soboty. Niedługo zacznę pisać tekst. Jeszcze dziś wkleję do korekty.
  17. ilon_n to nie nasz wątek więc sobie już odpuść. :bye:Dodaj co tam masz do napisania jeszcze i tyle. :agrue: Pisanie z Tobą jest fajne, ale co za dużo to niezdrowo. :mdleje: Wątek jest dla Gugusia. :Dog_run: Kto będzie rozsyłał konto do wpłat?
  18. Już jestem z powrotem. Jak teraz wygląda sytuacja? Trzeba ściągnąć martik b, DarkWater, paulinken.
  19. [quote name='ilon_n'][COLOR=gray] I czasem jednak jesteśmy zgodni. [/COLOR]:diabloti::diabloti:[/QUOTE] :cool2: Wiedziałem, że to napiszesz i chciałem wyedytować jeden ze wcześniejszych postów i dokładnie tą informację umieścić, ale zamarudziłem na innym wątku. :lol: Tak czy inaczej dzięki za komplement. :lol: I za przewidywalność Twoich postów. :razz::lol:
  20. Wszyscy już sobie porozmawialiśmy, powyrzucaliśmy sobie, obraziliśmy się na siebie. To teraz czas na konkrety. :lol: 1. Mamy sunię która urodzi. - warunki ma mieć zapewnione, jednak trzeba się liczyć z tym, że mogą one być niewystarczające - zima wraca. - liczymy, że zostanie jeden szczeniak, jednak trzeba też zakładać, że może być ich więcej. - [B]czy warunki w jakich będzie Saba uznajemy za wystarczające dla Niej i jej szczeniaka ( założenie ) czy szukamy czegoś innego?[/B] 2. Trzeba będzie organizować sterylizację. - czy fundusz? - czy bazarki? - czy zbiórka? 3. Adopcja co najmniej dwóch psów. - na kogo? 4. Działania - czy działamy razem mimo różnic zdań i poglądów? - strzelamy wszyscy focha i zaglądamy na wątek od czasu do czasu? Wytłuściłem najważniejszą jak sądzę w tej chwili informację. Jak ktoś chce uzupełnić to proszę. Na pewno coś pominąłem. A teraz peja2 i paulina02 do Was. Dogomania to specyficzny twór. Wielu ludzi, wiele poglądów, wiele spojrzeń i jeden cel. Drogi są często różne i trudne. Takie dyskusje pojawiają się bardzo często, a ta i tak miała bardzo łagodny przebieg. Do tego trzeba przywyknąć. Czasami jednego dnia jest nerwówka i obrzucanie się błotem, a następnego można dojść do porozumienia. Wynika to z wielu rzeczy: niepełnych informacji, odmiennych opcji i przede wszystkim z naszych własnych charakterów. Nie ma co się obrażać i zarzucać forum. Nie jest to twór idealny, ale potrafi pomóc psom w naprawdę ciężkich sytuacjach. Nie zawsze, ale bardzo często się udaje. Przespanie się z problemem należy się dziś nam wszystkim. Jurto można zacząć dialog od nowa na spokojne. Warto przemyśleć to co napisałem. Naprawdę same z taką ilością zwierząt nie dacie długo rady. :lol: Jak mnie moderatorzy przyłapią, że krytykuję forum to mnie pogonią. :mad::mad::mad::diabloti:
  21. [quote name='Yv1958']A jak jest zagrozenie - bardzo realne, ze psiak ukatrupia, to tez najpierw robisz szczepienie i czekasz?:grab:[/QUOTE] Jak jest realne zagrożenie to ktoś bierze psa i go zabija, a nie chodzi po osobach, u których może znaleźć pomoc z tekstem: "jak się dom nie znajdzie to ukatrupię". Wiesz ktoś kto chce zabić zrobi to od razu. [quote name='ilon_n'] Dobrze znany ci Ares jechał bez szczepień i na dodatek z innymi psami. [/QUOTE] Ares został zabrany z ulicy dosłownie i dobrze o tym wiesz. Wracaliśmy już do Torunia. Ares jechał w bagażniku, a Troll i Amorek na tylnym siedzeniu. Ta decyzja nie miała wątku. Poproszę o numer kota do wpłat przeleję 5 zł. :lol: [COLOR=silver]PS. ilon_n w odpowiedzi na Twój kolejny elaborat ( byle nie za długi bo mi kółeczko od myszki się już zacina ). Tak. jestem dupkiem. :diabloti:[/COLOR]
  22. Jak gdzieś organizuję transport. To pies ma conajmniej szczepienie przeciwko wściekliźnie. To tak dla komfortu psa i ludzi. Nigdy nie wiadomo co będzie po drodze ilon_n.
  23. ilon_n podaruję sobie cytat abyś mogła edytować post. Myślę, że jak woziłaś mi psy to robiłaś to dla psa. Nie dla mnie. I zawsze zapłaciłem Tobie za transport. To nie wątek o mnie więc nie wywołuj mnie do odpowiedzi. Warto uzupełnić pierwszą.
×
×
  • Create New...