-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
furciaczek jak to wygląda? -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Cajus JB replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cajus się zastanowi czy warto przeznaczać jakiekolwiek pieniądze na jakiegokolwiek psa na tym portalu. Tak jak wiele osób już to uczyniło i ja mam zamiar. To dzięki ostatnim wydarzeniom. Druga sprawa to kwota wpisana przez użytkownika gonia66. Nie widziałem abym deklarował we wcześniejszych postach jakąkolwiek sumę. Informację o wysokości deklaracji chyba powinna mi podać założycielka wątku. Mówiąc krótko użytkownik gonia66 informuje o niewiadomym dla niej fakcie. Wypowiada się za mnie. To kolejny powód aby się zastanowić nad przeznaczaniem jakichkolwiek pieniędzy na psy. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Doszła wpłata: BUDRYSEK - 10 zł ( 14.12 ) Dino pięknie dziękuje. :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Przelałem dziś darowiznę dla Spajka w wysokości 100 zł. :lol: -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziś przelałem 176 zł na konto Arktyka. 150 zł opłaty na hotel i 26 zł za zastrzyk. -
peja2, paulina02 napiszcie co u Saby?
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia są aktualne. Doszły wpłaty: shinee - 50 zł ( 13.12 ) agrabcia - 10 zł ( 13.12 ) Dino pięknie dziękuje. :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Yv zaczynasz męczyć. Tu wiele osób było gotowych pomóc, ale i czas i załatwianie szlag trafił. Więc naprawdę podaruj sobie takie wstawki. Doczekam się jakiś konkretów?
-
W sumie to mogłem się domyślić, że vena&vivi pojechała. Jakby były normalne warunki to pewnie byłoby zbyt nudno. :evil_lol: Dorzucę 5 zł do opony. Czekam na numer konta.
-
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
furciaczek wiesz już coś bliżej? Czy środa czy czwartek? -
Zapchlony i zarobaczony szczeniak. Pączuś ma DS :).
Cajus JB replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No ładnie Szarotka. Tyle dni. :evil_lol: -
Tu prawie każdy miał jakąś jazdę. Ci co jej nie mieli nie wiedzą jak to jest bronić się przed forum. Ja czekam na ustalenia od peja2, paulina02 i wypowiedzi innych. Złośliwe uwagi są już nie na miejscu. Ale niektórzy tylko to potrafią.
-
Ja mogę przelać tylko na polskie konto.
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Doszła wpłata: Pan Adam - 20 zł ( 08.12 ) Dziękuję w imieniu Sonii. :lol: Sterylizacja Sonii jest już bardzo długo odkładana. Myślę, że warto ją przeprowadzić mimo wszystko. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Doszły wpłaty: bzam - 30 zł ( 08.12 ) iriska111 - 10 zł ( 10.12 ) Dino pięknie dziękuje. :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zapchlony i zarobaczony szczeniak. Pączuś ma DS :).
Cajus JB replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Mała zmiana planów czekamy do czwartku lub soboty. Niedługo zacznę pisać tekst. Jeszcze dziś wkleję do korekty. -
ilon_n to nie nasz wątek więc sobie już odpuść. :bye:Dodaj co tam masz do napisania jeszcze i tyle. :agrue: Pisanie z Tobą jest fajne, ale co za dużo to niezdrowo. :mdleje: Wątek jest dla Gugusia. :Dog_run: Kto będzie rozsyłał konto do wpłat?
-
Szubin reaktywacja - 2 małe kundelki koczują na mrozie i proszą o pooc.
Cajus JB replied to szd51's topic in Już w nowym domu
Już jestem z powrotem. Jak teraz wygląda sytuacja? Trzeba ściągnąć martik b, DarkWater, paulinken. -
[quote name='ilon_n'][COLOR=gray] I czasem jednak jesteśmy zgodni. [/COLOR]:diabloti::diabloti:[/QUOTE] :cool2: Wiedziałem, że to napiszesz i chciałem wyedytować jeden ze wcześniejszych postów i dokładnie tą informację umieścić, ale zamarudziłem na innym wątku. :lol: Tak czy inaczej dzięki za komplement. :lol: I za przewidywalność Twoich postów. :razz::lol:
-
Wszyscy już sobie porozmawialiśmy, powyrzucaliśmy sobie, obraziliśmy się na siebie. To teraz czas na konkrety. :lol: 1. Mamy sunię która urodzi. - warunki ma mieć zapewnione, jednak trzeba się liczyć z tym, że mogą one być niewystarczające - zima wraca. - liczymy, że zostanie jeden szczeniak, jednak trzeba też zakładać, że może być ich więcej. - [B]czy warunki w jakich będzie Saba uznajemy za wystarczające dla Niej i jej szczeniaka ( założenie ) czy szukamy czegoś innego?[/B] 2. Trzeba będzie organizować sterylizację. - czy fundusz? - czy bazarki? - czy zbiórka? 3. Adopcja co najmniej dwóch psów. - na kogo? 4. Działania - czy działamy razem mimo różnic zdań i poglądów? - strzelamy wszyscy focha i zaglądamy na wątek od czasu do czasu? Wytłuściłem najważniejszą jak sądzę w tej chwili informację. Jak ktoś chce uzupełnić to proszę. Na pewno coś pominąłem. A teraz peja2 i paulina02 do Was. Dogomania to specyficzny twór. Wielu ludzi, wiele poglądów, wiele spojrzeń i jeden cel. Drogi są często różne i trudne. Takie dyskusje pojawiają się bardzo często, a ta i tak miała bardzo łagodny przebieg. Do tego trzeba przywyknąć. Czasami jednego dnia jest nerwówka i obrzucanie się błotem, a następnego można dojść do porozumienia. Wynika to z wielu rzeczy: niepełnych informacji, odmiennych opcji i przede wszystkim z naszych własnych charakterów. Nie ma co się obrażać i zarzucać forum. Nie jest to twór idealny, ale potrafi pomóc psom w naprawdę ciężkich sytuacjach. Nie zawsze, ale bardzo często się udaje. Przespanie się z problemem należy się dziś nam wszystkim. Jurto można zacząć dialog od nowa na spokojne. Warto przemyśleć to co napisałem. Naprawdę same z taką ilością zwierząt nie dacie długo rady. :lol: Jak mnie moderatorzy przyłapią, że krytykuję forum to mnie pogonią. :mad::mad::mad::diabloti:
-
[quote name='Yv1958']A jak jest zagrozenie - bardzo realne, ze psiak ukatrupia, to tez najpierw robisz szczepienie i czekasz?:grab:[/QUOTE] Jak jest realne zagrożenie to ktoś bierze psa i go zabija, a nie chodzi po osobach, u których może znaleźć pomoc z tekstem: "jak się dom nie znajdzie to ukatrupię". Wiesz ktoś kto chce zabić zrobi to od razu. [quote name='ilon_n'] Dobrze znany ci Ares jechał bez szczepień i na dodatek z innymi psami. [/QUOTE] Ares został zabrany z ulicy dosłownie i dobrze o tym wiesz. Wracaliśmy już do Torunia. Ares jechał w bagażniku, a Troll i Amorek na tylnym siedzeniu. Ta decyzja nie miała wątku. Poproszę o numer kota do wpłat przeleję 5 zł. :lol: [COLOR=silver]PS. ilon_n w odpowiedzi na Twój kolejny elaborat ( byle nie za długi bo mi kółeczko od myszki się już zacina ). Tak. jestem dupkiem. :diabloti:[/COLOR]
-
Jak gdzieś organizuję transport. To pies ma conajmniej szczepienie przeciwko wściekliźnie. To tak dla komfortu psa i ludzi. Nigdy nie wiadomo co będzie po drodze ilon_n.
-
ilon_n podaruję sobie cytat abyś mogła edytować post. Myślę, że jak woziłaś mi psy to robiłaś to dla psa. Nie dla mnie. I zawsze zapłaciłem Tobie za transport. To nie wątek o mnie więc nie wywołuj mnie do odpowiedzi. Warto uzupełnić pierwszą.