Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Oby chociaż to zrobił.
  2. Przeczytałem swój post uważnie i można go dwojako zrozumieć faktycznie. Za to przepraszam maja. Mnie chodziło tylko i wyłącznie o informację o ewentualnych stronach ogłoszeniowych, których nie znam. Tylko tyle. Możesz uwierzyć, że nikt tu nie drwi i żartuje. Po prostu chciałbym wzbogacić swoje możliwości ogłoszeniowe. Dla przykładu wczoraj dodałem kilka stron, o których nie miałem pojęcia. Wcześniej już pisałem, że nie ma dla mnie znaczenia kto. To nie są zawody. Niestety informacji o stronie na jakiej był kontakt nie umiem udzielić bo ogłoszenia są robione przeze mnie, ale nie na mnie. Jeśli w jakikolwiek sposób poczułaś się urażona to jeszcze raz bardzo przepraszam.
  3. Jakby co jestem do dyspozycji.
  4. Jest więcej. Wczoraj dołożyłem do listy jeszcze kilka. W styczniu będę uzupełniał braki. Ale oby nie było takiej potrzeby.
  5. Wiem o tym. Niestety zwykle strony ogłoszeniowe mają te limity i często to blokuje oddanie całej historii i sytuacji zwierzaka.
  6. Jestem w trakcie robienia ogłoszeń innemu psu. Ale jeśli nikt się nie znajdzie mogę do rana zrobić. Niestety bez allegro.
  7. Bjuta super, że zebrałaś to wszystko razem. Na pewno dobry informatyk zrobi taki fotomontaż, że na zdjęciu będziesz razem z chłopakami.
  8. Oby te dwa serca. Psie i człowiecze się odnalazły.
  9. Jeśli wpłacasz pieniądze to m możesz śmiało zawsze prosić o rozliczenie Twoich wpłat na wątku. Poprosić założyciel o wklejenie lub przesłanie Tobie rachunku za coś lub jakiegoś dowodu zapłaty. Założyciele wątków dbają o to w miarę swoich możliwości. Ale tak naprawdę w dużej mierze to kwestia zaufania. Niestety czasami okazuje się, że to zaufanie zostaje nadszarpnięte. Ale bez zaufania nie da się pomagać. Jak się kiedyś powiedzmy natniesz. Nie zrażaj się. Zwierzęta są najważniejsze. Ich dobro. Pieniądze to tylko pieniądze. Można je stracić w głupsze sposoby. Wyprać, zgubić, zniszczyć itd. Koszmarem jest ludzka głupota w stosunku do zwierząt.
  10. Chyba czas pomyśleć o hoteliku i deklaracjach poważnie. Inaczej nie pomożemy Largo. W takim stanie nie może iść do adopcji bo najprawdopodobniej wróci. Albo hotelik albo dobry bezpłatny lub nawet płatny tym czas.
  11. [quote name='kaczadupka']bo tam jeszcze frania matka została... ona ciągle na łańcuchu pewnie..[/QUOTE] Nie pomyślałem o matce
  12. Ja mogę pomóc jedynie ogłaszając Atosa. Nie czytałem wątku całego. Ma ogłoszenia?
  13. To ja się oficjalnie uśmiechnę do maja602 i może jest mi wstanie podrzucić jakieś strony ogłoszeniowe, których jak sądzę nie mam? Przydadzą się innym psiakom. Ja mam strony ze spisu dogo przede wszystkim.
  14. Widzę, że sytuacja opanowana. Może warto zrobić małej ogłoszenia? A tak przy okazji skoro opiekun nie jest w stanie sprawować nad Nią opieki to może warto postarać się o odebranie Jej. Tak na szybko przeczytałem więc jak piszę bzdury to proszę o korektę.
  15. Już kilka dni temu miałem zaznaczyć wątek Staszka. Dopiero mi się udało.
  16. Na pewno ciężko będzie Go znaleźć.
  17. To nie moja godzina. Edit Teraz jest moja godzina. Tekst piękny jednak będę musiał go w niektórych przypadkach okroić bo strony ogłoszeniowe maja limity. Czekam za pełna akceptacją. I moja osobista prośba czy ktoś mógłby za mnie okroić tekst do 1000 znaków. Zaoszczędzi mi to pracy, a tam gdzie będę mógł wkleję pełny.
  18. Tak zajrzałem. Dobrze, że ma ogłoszenia. Co do hoteliku to trzeba szukać. Ja osobiście mogę zacząć wpłaty. Zawsze już coś będzie i przecież nie zginą. Można je przerzucić na kolejny miesiąc lub za zgodą wydać na weta w nagłym przypadku.
  19. I już wiadomo, że to będzie tekst od serca.
  20. Nauczyłem się ogłoszeń, ale o Cykorku zapomniałem trochę. Teraz już będę pamiętał.
  21. Zaznaczam wątek.
×
×
  • Create New...