Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Nie znam się na psychice psa ilon_n. Wiem jedno ten pies ma problem ze wzrokiem i nie widzi normalnie. Na co wskazuje błękitne oko. Nie wiem jak załamuje się światło Jego w soczewce i jaki obraz odbiera Jego mózg. Skoro przeszedł przez dwoje drzwi, stanął na trzecich. Skoro szedł po asfalcie nagle się zatrzymał. Nie widziałem bojącego się psa który, stawał w zaparte. Nigdy. Jego blokada jest na poziomie mózgu, a zaczyna się z braku normalnego widzenia.
  2. koosiek mi się pojawiła na kilku wątkach to zajrzałem. Straszna bieda. Edit Nk http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/21/801 Edit
  3. Jest wiele wątków gdzie nie można lub ciężko doprosić się o jakieś informacje o psie chociaż była wielka akcja. Czasami brak czasu. Czasami nie ma już kontaktu z domkiem, a czasami pies znika. Nie każdy jest oczywiście taki jak ten.
  4. Osiołek, ale ciężko powiedzieć dlaczego? Wyglądało tak jakby nie chciał wracać do schroniska. Usłyszał nagle szczekanie. Dochodził do pół jezdni i koniec. Odszedłem wtedy z Bambo. Jak wróciłem to po dłuższej chwili, kończył przechodzenie przez jezdnię z Saphira i ilon_n. Jednak bardzo ostrożnie. Kiedy minął asfalt ruszył normalnie. Nie wiem czy to nie przypadkiem wina Jego wzroku. To co On widzi nadal jest zagadką. Na smyczy prowadził się dobrze. Nie było widać aby się gubił. Tylko nad stawem złapał poślizg na niewielkiej skarpie. Obie te sytuacje wydają mi się podobne. Coś tak jakby nie dostrzegał głębi. Nie wiem czy to możliwe.
  5. Najlepiej we własnym domku. Kto rano zajrzy do Spajkusia?
  6. [quote name='Szarotka']Nic dziwnego, ze potem straszysz po dogo po nocach jak spac po kawie nie mozesz :):)[/QUOTE] Ktoś musi. :evil_lol::ghost_2::ghost_2::evil_lol: Od małego miałem problem z zasypianiem. :lol::lol: Chociaż jak mnie najdzie to nic mnie nie obudzi. :sleep2::sleep2:
  7. Nie ma co. Na zdjęciach Tolek pięknie wygląda.
  8. Jurand miał zacięcie przy powrocie do schronu. Bardzo niepokojące. Stanął. Zrobił to na środku ulicy. Na razie nie ma siły, ale jak będzie miał to ciężko będzie Go ruszyć. Druga sprawa. Tak jak Runo nie radzi sobie na gładkich powierzchniach.
  9. [quote name='Szarotka']A to nie za pozno na kawe ??????????/[/QUOTE] O każdej porze jest pora na kawę ( przynajmniej u mnie).
  10. [quote name='karoluch']w końcu udało mi się zalogować - czy ktoś banerko-uzdolniony mógłby zrobić Zosi banerek? Kto ma orientację w hotelikach? Może udałoby się Zosieńce znaleźć miejsce w hoteliku lub płatny dt?[/QUOTE] Jak zdążę to zrobię. [quote name='Temida']Jeśli chodzi o hoteliki to znam niezwykłą osobę która ma spore rozeznanie w hotelikach, teraz tylko kwesta regionu w jakim miałoby to być i kosztów.[/QUOTE] Chyba nie ma wspanialszej osoby. [quote name='magda1975']Karoluch, ciem!!!!!!!!!!!!!! Nie mam ikonek:?([/QUOTE] Zależy od przeglądarki.
  11. Jeszce zajrzę w nocy do Cykorka.
  12. Będę czekał z niecierpliwością. :lol:
  13. [quote name='Temida']Dobrze Jacku, Dziękuję.[/QUOTE] Nie ma za co. [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/799[/URL]
  14. Wysłałem wszystko razem z Czipsi. Reszta jutro. Marusię zaraz wrzucam na nk. Edit [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/800[/url]
  15. Na razie tylko na chwilkę, ale wrócę.
  16. Przeczytam na spokojnie w nocy cały wątek. Zobaczę jak mogę pomóc i ewentualnie doradzić. :lol: Chociaż to raczej nie będzie konieczne. :lol:
  17. I ja się bardzo cieszę. Fredzio uważaj na siebie.
  18. [quote name='Dominika 0_0']porozsyłam wątek do użytkowników na C i spróbuje na D jeśli będę miała więcej czasu ;)[/QUOTE] No to jestem spod C u Misi
  19. Zaraz jeszcze raz umieszcze Froda na nk.
  20. Jestem ciekaw jak to się wszystko rozwinie. I czy małej się uda.
  21. Witam i znikam :lol:
  22. Super Talia, że sobie poradziłaś i fajne, że jest szansa na kolejny DS.
  23. Zajrzę tu wieczorem. Miłego dnia.
  24. Tyle wymyśliłem ( sygnatura ) plus zaraz dorzucę na nk. Miłego dnia i powodzenia. Edit [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/797[/URL]
×
×
  • Create New...