Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Fajnie się to wszystko ułożyło.
  2. Inna znajoma regularnie lata z psami i kotami. Dużymi i małymi. Wiem, że kiedyś transportowali dużego psa z padaczką i wszystko było ok. Trasa była jednak nieco krótsza.
  3. [quote name='pinkmoon']Tak Monia, to właśnie Maksio. Odezwała się jedna fundacja... z Ameryki :o :diabloti: Wyobraźcie sobie moje zdziwienie jak pani w słuchawce mówi mi 'dzień dobry, dzwonię z chicago' :D Niestety wątpię żeby to się udało, takie wielkie podróże to nie dla Maksia. przez jego stan zdrowia nie można mu podać żadnych środków uspokajających czy usypiających. kilkunastogodzinny transport tego psa to fatalny pomysł. Czemu nikogo w Polsce Maksio nie zauroczy... :([/QUOTE] Cieszę się, że znajoma z nk sie odezwała. Od razu zainteresowała się Maksiem gdy tylko wkleiłem zdjęcie. Pisała mi, że wczoraj dzwoniła. Wspaniała osoba zajmująca się dobermanami od lat. Mam nadzieję, że tak czy inaczej Maksiu na tym skorzysta.
  4. Trochę tego skakania po wetach. Może zostańmy przy jednym, ale za to najlepszym?
  5. Witaj Gapciu. :lol: Witajcie Wszyscy. ;) Dziękuję za ka(Wunię). ;) Miłego dnia. ;)
  6. Tym razem jestem wcześniej. Zapisuję Chudego.
  7. Oby się znalazła. Może ktoś Ja zabrał, bo widział, że coś jest nie tak?
  8. Zaglądam co bym nie zapomniał o Pączku.
  9. Tu też trzeba podnieść.
  10. Szkoda, że nie było odzewu.
  11. Ja też cały czas trzymam kciuki.
  12. [quote name='Talia']W papierach było wpisane, że został adoptowany. [/QUOTE] Pies z kwarantanny?
  13. [quote name='Nikus']jestem na zaproszenie Zeberki,ale nie bardzo wiem jak mogę pomóc:shake:....widzę ,że ma już ogłoszenia...[/QUOTE] I ja jestem na zaproszenie zeberka. Na razie zaznaczę.
  14. Spakuś. Trzeba Ciebie podnieść na pierwszą.
  15. Wspaniała wiadomość. Masz już kogoś do sprawdzenia domku? Ja nie mogę być dziś w schronie..
  16. Zaglądam i czytam nowe wiadomości o Marusi. Na nk trochę osób poleciło. Jest też w innych galeriach.
  17. Zaznaczam aby mi nie uciekło. Szukam suni dla jednej osoby. Z okolic Nowej Rudy. wieczorem przejrzę wątek. A to mój.
  18. [quote name='Owieczka']Zerknij na watek szczeniaków w potrzebie , moze tam coś się znajdzie podobnego... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie%21%21%21-Pomagamy-maluchom%21-Pom%C3%B3%C5%BC-i-TY-.%21-OGLOSZENIA-POTRZEBNE"]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie!!!-Pomagamy-maluchom!-Pomóż-i-TY-.!-OGLOSZENIA-POTRZEBNE[/URL]![/QUOTE] Wielkie dzięki. Na razie nie było odpowiedzi na polecone psiaki.
  19. Nie nadążam ze wszystkim Cykorku, ale jestem.
×
×
  • Create New...