-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Udało się :) Mam umówiony termin na 19 marca w Łomży :) będziemy ciachać moją sukę :)
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Co się stało, że Box odszedł za TM??????????? -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
:) fajnie, że Elipsa znalazła domek :) a Sheyna nadal szuka?? -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za domek dla niej :) Piszcie jak będzie trzeba zmienić coś w pierwszym poście na meuila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] W domu jestem odcięta od netu :( -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Funia, Hetman i mała, szorstka Hola poszły do domu, ale są nowe psiaki. Więcej napiszę wieczorem.[/QUOTE] Funia w domu?? Super !! :) :D ktoś się wreszcie zainteresował mamusią :) -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
poszło 30 zł z bazarku na dług :) -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Z mojego bazarku chyba nici, bo zerowe zainteresowanie :( -
Wyglądają jak mamusia z synkiem :D
-
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Frida ma dar przekonywania :) Cieszę się że jest tak grzeczna bo z reguły schroniskowce potrzebują trochę czasu na socjalizację :) Fotek nie darujemy, ale cierpliwie na nie poczekamy :D -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Frida ma dar przekonywania :) Cieszę się że jest tak grzeczna bo z reguły schroniskowce potrzebują trochę czasu na socjalizację :) Fotek nie darujemy, ale cierpliwie na nie poczekamy :D -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Szczęściara z tej Fredźki :) -
Czasami trudno uświadamiać. Mama uparcie twierdzi, że chce z suki psa zrobić i ją skrzywdzić ;(
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Czekamy na foty z dzisiejszej wizyty w schronie :) -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Niestety :( -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Czekamy na dobre wieści :D -
Ratlerkowata Funia jej szkraby juz w domach.
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Tak jednak jestem całym sercem za najpierw umieszczaniem psów w DT. Wtedy wiadomo jaki pies jest, jakie ma nawyki i od razu mniej "zwrotów" do schronu :) -
Ratlerkowata Funia jej szkraby juz w domach.
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Super! Myślę, że DT to teraz najlepsze wyjście :) -
Zmieniał tytuł :) Gratuluję Hagiemu i życzę wielu ciepłych i kochanych dni w nowym domu :)
-
Ja uświadamiam moją mamusię, że czas wreszcie ciachnąć nasze suki :)
-
monka2 powiadom, że konieczna jest kastracja. Teraz marzec tańsze sterylki :)
-
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000][B]Imię: Haidi i Hiro Płeć: suka i pies Wiek: 3 miesiące Miejsce pobytu: schronisko "canis" w Kruszewie (okol. Ostrołęki) Województwo: mazowieckie Szczepienia: tak Historia: nieznana Rozmiar: S/M Charakter: spokojny, Kontakt[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=#008000][FONT=Arial][B]: [/B][U][FONT=Verdana][COLOR=#996633]Wiesława Rykowska - 0 603 703 468[/COLOR][/FONT][/U][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][FONT=Arial][U][FONT=Verdana][COLOR=#996633]Justyna Długoborska - 607 077 350[/COLOR][/FONT][/U] [B]Wątek:[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][FONT=Arial][B][URL]http://www.kruszewo.schronisko.org/?option=com_content&view=article&id=188[/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][FONT=Arial][B][URL]http://www.kruszewo.schronisko.org/?option=com_content&view=article&id=187[/URL] + oczywiście jedno foto w regulaminowym rozmiarze.[/B][/FONT] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000]Tutaj link do zdjęcia tylko proszę o zmniejszenie, bo teraz nie jestem w stanie tego zrobić. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][URL]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Haidi/hiro_heidi.JPG[/URL] [/COLOR][/SIZE]
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Trzyma kciuki :) za oba psiaki :)