Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [quote name='bebcik']Czyli kolejne spotkanie zapowiada się na co najmniej tak samo interesujące jak ostatnie :)[/QUOTE] Bez wątpienia :D *** PS. Następnym razem biorę czapkę z daszkiem i krem do opalania bo tak na twarzy się spaliłam, że na pewno skóra z nosa będzie mi schodzić :(
  2. Boję się to stwierdzić, ale może Karat jest nieadopcyjny :(
  3. [quote name='Lara']Tak, tak, zdjecia i wiesci! Jeszcze! :-D jakies adopcje moze?[/QUOTE] Wiem, że jedna pani pytała o adopcję. Szczegółów nie znam :)
  4. [quote name='bebcik']No i następne spotkanie 16.05 :) festyn na osiedlu Dzieci Polskich :) Stowarzyszenie zostało zaproszone osobiście przez przewodniczącego Rady Osiedla (albo coś w tym stylu, ja na szczeblach się nie znam :) )[/QUOTE] Też będę :)
  5. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Rr1bieHnI/AAAAAAAAATo/iykF-AXJ8I8/s640/1.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Rr_8lCQRI/AAAAAAAAAT0/JekbblZBVAw/s512/3.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RvIqsfqCI/AAAAAAAAAWU/0uS_ZuzfiHE/s640/DSCN1979.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Ru0IlBeVI/AAAAAAAAAWE/0_9Z0G1qzk0/s512/DSCN1966.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RtZOYrUPI/AAAAAAAAAU4/YHGH7U81Sdc/s640/DSCN1935.jpg[/IMG]
  6. [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RuE0iyX1I/AAAAAAAAAVY/yKb-IT7W-_M/s640/DSCN1946.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RsNEO1zoI/AAAAAAAAAUA/V74D8VNE6kA/s512/DSCN1911.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RslOu2gOI/AAAAAAAAAUQ/OTQDpBOuMBk/s512/DSCN1918.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Rt_8rqAlI/AAAAAAAAAVU/uJOXqikXn94/s512/DSCN1945.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Ru4kIj8II/AAAAAAAAAWI/g-Oen3gHZtw/s576/DSCN1967.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. [CENTER][B]Zapraszam do obejrzenia zdjęć mojego autorstwa z festynu :) [/B] [URL="http://picasaweb.google.pl/Kika9004/DZIENZIEMI2010#"]KLIK[/URL] (Jest jeszcze więcej zdjęć [około 150] i z chęcią mogę je udostępnić jeśli będą potrzebne, wtedy proszę do mnie pisać to prześlę w oryginalnym rozmiarze 3000x4000 pikseli) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RsTHBHHEI/AAAAAAAAAUE/1cv-JGvUkV8/s512/DSCN1912.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Rs5ip8heI/AAAAAAAAAUg/pogDD3on9_g/s512/DSCN1925.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RtjePe11I/AAAAAAAAAVA/aEMWH7ZSAEI/s512/DSCN1937.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Rwdsd7oyI/AAAAAAAAAXQ/i7pcflbAtEQ/s512/DSCN2024.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RvRSGpyFI/AAAAAAAAAWY/mTjgznB2CvA/s512/DSCN1981.jpg[/IMG] [/CENTER]
  8. Postaram się jak najszybciej wstawić zdjęcia :D
  9. Jak co roku w Ostrołęce :) Tańce, śpiewy, sery kozie :) no i kruszewskie psiaki, a i oczywiście rozdawanie drzewek :) Moje zeszłoroczne już posadzone pięknie rosną :)
  10. [quote name='esperanza']Kika9004 super :-) Będziesz miała jak dojechać? Ja mogę mieć problemy transportowe.[/QUOTE] To znaczy jest ten problem, że dla mnie najlepiej jakbyśmy spotkały się już w Oce :) O której przyjedziecie??
  11. [B]25 kwietnia DZIEŃ ZIEMI W OSTROŁĘCE[/B] Zgłaszam się jako osoba chętna do stania i pomagania przy stoisku :) Mogę także zająć się jakimś psiakiem. jak byście przywieźli mi Jagódkę to byłabym w siódmym niebie :D
  12. [quote name='esperanza']Jest dom dla Nelly/Birmy, ale nie ma transportu. Gdyby ktoś słyszał o kimś kto jedzie na trasie W-wa lub Ostrołęka-Gdańsk, dajcie znać. Dom sprawdzony, dobry czeka...[/QUOTE] Na transportowym pisałaś??
  13. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183477-Suczka-du%C5%BCa-lub-%C5%9Brednia-kr%C3%B3tkow%C5%82osa-do-trzech-lat[/url] Podrzućcie tam jakiegoś psiaka, najlepiej z DT. Ja w psiakach z DT się nie orientuje :(
  14. [quote name='Marta67']dodałam na adopcje.org :)[/QUOTE] Dziękujemy :)
  15. Napiszcie do moderatorów by tytuł zmienili :D
  16. Oj bardzo szkoda :( W końcu tyle ma ogłoszeń porobionych a tu zerowy odzew?? Jestem zszokowana :(
  17. [quote name='saJo']Ja nawet swoja mature z polskiego napisalam na dwie strony :P[/QUOTE] To robisz wszystko na 2 ?? :D
  18. A będzie na najbliższym coursingu pod Wawą? Chyba 9 maja :)
  19. Wylizuje ranę :( Nie mam kołnierza, ani kaftanika, ma kaganiec ale jak popróbuje to go zdejmie :( Z rany nic nie cieknie, ale zaczęło wiać troszeczkę mięska, chyba przez wylizywanie :(
  20. Zastanawiam się czy mogę przenieść ją już do kojca, czy jeszcze czekać??
  21. Oj Aldusiu, czy jest dla ciebie jakaś nadzieja?? :(
  22. Oj pilnuję ją, pilnuję :) Dziękuję za obecność i wszystkie rady :)
×
×
  • Create New...