-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Dziękuję :) -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
TYTUŁ trzeba też zaktualizować ;p -
Ruszmy z większą ilością ogłoszeń dla ALDO :) Napisałam tekst :) [FONT=Century]Śmierć krążyła nade mną jak ten sęp nad rozkładającymi się zwłokami zwierzyny. Krążyła i mimo, że jeszcze walczyłem dziobała mnie swoim długim, ostrym dziobem. Dobrzy ludzie odgonili wstrętne ptaszysko i już jestem bezpieczny. Zabrano mnie z przepełnionego schroniska i umieszczono w domu tymczasowym. Jest mi tu dobrze: mam swój kąt, ciepłe jedzonko i co jakiś czas zabawę z człowiekiem. Mimo, że jestem ślepy i zbliża się starość ja nie tracę nadziei. Wciąż czekam na swojego pana lub panią. Pokocham każdego, kto pokocha mnie. Wstaję codziennie wcześnie rano i staję przy wejściu próbując wyczuć nowego człowieka, który być może przyszedł tu właśnie po mnie. Nie narzekam, ale… chciałbym mieć już możliwość poczucia na swoim pysku dotyku ciepłej dłoni i myśli biegnących po głowie, że ta właśnie osoba nie opuści mnie aż do śmierci i nic sobie z tego nie robi, że nic nie widzę. Bo oprócz tego jestem zdrowym i radosnym psem. [/FONT] [FONT=Century]Pokochaj niewidomego Aldo ! [/FONT] [FONT=Century]Kontakt do adopcji:[/FONT] [FONT=Century]Justyna - 607 077 350[/FONT] [FONT=Century]Dorota - 601-420-789[/FONT] Oczywiście jeśli ktoś chce to może wstawić swój do ogłoszeń :)
-
[quote name='invictus hilaritas']czekamy na zatwierdzenie przez sąd dokumentów :D[/QUOTE] Gratuluję i trzymam kciuki za fundację :)
-
Psiaki, które widzą sercem-przeczytaj pierwszy post:)
Kika9004 replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Ja zapraszam was na wątek Aldusia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172706-Niewidomy-ALDO-DS-POTRZEBNE-NA-WCZORAJ-JUA-W-DT[/URL] Biedak jest w DT, ale ani jednego telefonu w sprawie DS :( -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
A można prosić link do allegro?? -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Kameo jesteś wieeeeeeeelka :) Tak się cieszę, że Fruziek trafił do Ciebie :) Musi mu być z Tobą bardzo dobrze :D -
Czyli założyliście swoją fundację?? :)
-
rottweiler Kroll po roku oczekiwania znalazł wspaniały dom!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
W górę piękny piesku :D -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
I co z DT! 10znaków -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
W góręęęęęęęęęęęęęęęęe -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='proserpine']Od kilku dni interesujemy sie losem Sheyny, jej ogloszenie znalazłam na [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Laska,8474[/URL] zwrucila Nasza uwage gdyz od dluzszego czasu myslimy o przygarnieciu pieska. Bardzo dziwi nas fakt ze tak cudowny pies ma problemy ze znalezieniem kochajacego wlasciciela. Sheyna nas urzekla na sama mysl o niej bije nam serduszko , bardzo bysmy chcieli ofiarowac jej cieply i kochajacy dom. W zwiazku z powyzszym chcialabym wiedziec jakie warunki nalezy spelniac by moc ofiarowac Sheynie dom i czy sheyna akceptuje koty poniewaz jestesmy wlascicielami cudownej tygrysicy i nie widzimy opcji by sie z nia rozstac (dodam ze jesli istnialaby jakakolwiek nadzieja by Cleo i Sheyna sie polubily to zrobilibysmy wszystko w tym kierunku) Moge dodac ze mamy doswiadczenie z pieskami po przejsciach gdyz zajmowalismy sie pomoca w pioszukiwaniu stalego domu oraz bralismy pieski na tymczas. Zdajemy sobie sprawe z jakimi problemami mozemy sie spotkac u pieska z urazami gdyz mialam juz z takimi do czynenia, zdajemy sobie sprawe rowniez z tego ile milosci i uwagi potrzebuja. Jestesmy gotowi podjac to wyzwanie i zapewnic Sheynie nalezyta opieke milosc i spokojny kochajacy dom. Probowalam dzwonic na numery pdane na powyzszym forum niestety nikt nie odbieral. Chcielibysmy skontaktowac sie z osoba odpowiedzialana za adopcje Sheyny moj nr 511794902 Jestesmy z Trojmiasta i mozemy przyjechac po nia osobiscie Pozdrawiam Magda i Maciej[/QUOTE] Trzymam kciuki by udało wam się zaadoptować Shaynę i by było jej u was dobrze :D No! I najważniejsze: musielibyście obiecać, że pokażecie jej zdjęcia z DS :D -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Kika9004 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszam na kolejny bazarek na dług po Fruźce :)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180409-Psie-sweterki-na-dA-ugi-po-Fruzi-do-5-03-2010?p=14159901#post14159901[/url] -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pinesk@']Będę się musiała zabrać za odnowienie ogłoszeń misiaka.. Karacik zasługuje na dobry domek.[/QUOTE] Tak, masz rację, zasługuje, ale domku nie widać :( -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Fabia do góry hop! :)