Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. :( szkoda, to szukamy dalej :(
  2. Ja jak na razie nie mam weny :( Kto napisałby AKTUALNY tekst do ogłoszeń??
  3. Świetne zdjęcia z YORK WALK 2010 :D oraz z charciego coursingu :)
  4. Ja także czasu nie mam :( na forum jestem raz na ruski miesiąc. :(
  5. Ja bym dała nowe zdjęcia Sheyny na alegro
  6. Fabia mocno się trzyma ! Aby tak dalej :)
  7. Myślę że można wystawić allegro, tylko podać kontakt do pani AlinyS lub esperanzy lub jayo :) a najlepiej do nich wszystkich naraz :)
  8. W górę, w górę do domu hop :)
  9. [quote name='Rybka_39']Bazarek kończy się dopiero 28 lutego, więc dopiero wtedy wpłynie kasa, w związku z tym mam pytanie czy jeszcze będzie potrzebna, bo jeśli nie, to możęmy kase przekazać na masakrę w Będzinie? Chyba, ze Fruzienka będzie jeszcze potrzebować kasy na rehabilitację, ale wyczytuję tu, że ma nowy domek, tak?[/QUOTE] Moim zdaniem kasa jest jeszcze potrzebna do opłacenia długów, które Fruziek pozostawił stowarzyszeniu
  10. trzymaj się Fruziek :) Bądź grzeczna :)
  11. [quote name='Paoletta']nie było mnie tylko tydzień a takie zmiany :) jakie super filmiki!!! :D[/QUOTE] Ba! Dużo tracisz przez nieobecności :) jak w szkole :D
  12. [quote name='maja602']Co z Gackiem/Boyem, Tekilą, Dexterem, Mailami, Parią i Portą ? Czy Kleks/Klusek ma już dom?[/QUOTE] Bardzo dobre pytanie! Oni przecież też w szczeniakach :)
  13. [SIZE=4]Czyli zmiany na stronie schronu: [B]Czart, Doris [/B]do [I]ZNALAZŁY DOM [/I] :)[/SIZE]
  14. Zaraz idę obejrzeć filmik ,ale moim zdaniem powinnaś w tytule dać coś w stylu: //SZUKA DOMU, czy DO ADOPCJI :D
  15. Chyba tak, ale głowy uciąć nie daję :(
  16. [quote name='saJo']Czy ktos moze cos powiedziec, na temat psa, ktorego widaac w tle, za Sheyna w 49 sekundzie filmu?[/QUOTE] He he :) Jakby lustrzane odbicie Laski :D znaczy Sheyny :)
  17. [B]Czart [/B]został adoptowany, czy nadal w schronie?
  18. [quote name='DIF'][COLOR=Indigo][I][B]Fruzia na miejsce![/B][/I][/COLOR] [COLOR=Indigo][I][B]Fruzia zostań![/B][/I][/COLOR] Czyli: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=EXebFsMXSe4"]Posłuszeństwo Fruzi[/URL] Od samego początku mówiliśmy, że bestia jest mądra! :lol: Normalnie aż zazdrościmy cioci kameo! :diabloti:[/QUOTE] A jak pięknie już chodzi :) Mądra bestia z niej :D
  19. [quote name='esperanza']Ja jestem przeciwna wydawaniu psów do stróżowania dla firm, bo najczęściej gdy firma się przenosi psa zabrać ze sobą nie chce. Kilka razy już miałam do czynienia z takimi sytuacjami, gdy proszono mnie o znalezienie domów dla psów pozostawionych przez firmy.[/QUOTE] Dobrze, więc nic im nie podrzucę naszego :)
  20. [quote name='saJo']Obiecana niespodzianka (chociaz to jeszcze nie do konca to, co planowalam...) [url]http://www.youtube.com/watch?v=ouMgAnhrPh8[/url][/QUOTE] Dla mnie super prezentacja psinki, ale także czekam na filmiki z treningów :D
×
×
  • Create New...