[quote name='Rybka_39']Bazarek kończy się dopiero 28 lutego, więc dopiero wtedy wpłynie kasa, w związku z tym mam pytanie czy jeszcze będzie potrzebna, bo jeśli nie, to możęmy kase przekazać na masakrę w Będzinie?
Chyba, ze Fruzienka będzie jeszcze potrzebować kasy na rehabilitację, ale wyczytuję tu, że ma nowy domek, tak?[/QUOTE]
Moim zdaniem kasa jest jeszcze potrzebna do opłacenia długów, które Fruziek pozostawił stowarzyszeniu