-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Ja będę na festynie, ale tylko na chwilkę :) A dziś idę sobie przez rynek i spotkałam panią Wiesię :D Ferbi też była :D -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Do góry.................. -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='magmar']To które psiaki poszły w końcu do adopcji? Bo ja wcześniej musiałam lecieć do swojego piesa. Co do soboty to ja przyjdę oczywiście ;)[/QUOTE] Ta mała czarna kuleczka i jeszcze jedna suczka, ale imion nie pamiętam :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Festyn się udał :) troszkę pieniążków zebranych, dwa psiaki poszły do adopcji :D -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
To widzimy się dzisiaj na festynie :) Do zobaczenia :D -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Świetna ta nasza Sheyna :) Tak bardzo się cieszę, że dostała się właśnie w takie łapki, może się rozwijać, trenować :) Marzy mi się by każdy pies dostał taką szansę spotkać na swojej drodze takiego ludzia, który świetnie się z nim zgra :D -
[quote name='sabra']Rasę wygrała Zwrotna Sopocka Aura. Niebawem będą fotki na rasach polskich :-) Trochę fotek z wystawy [url]http://picasaweb.google.com/VideoSzydlo/XIIIKrajowaWystawaPsowRasowychDobreMiasto2010#[/url][/QUOTE] trochę to dobre słowo :) Jest ich mnóstwo za co baaardzo dziękuję, bo miło się je ogląda :) Jestem w połowie :)
-
[B]anetek100[/B] najlepiej gdybyś założyła sobie konto na Google, tam masz do dyspozycji program, który ściągasz nazywa się Picassa i dzięki niemu szybko i bardzo prosto wrzucasz zdjęcia tworząc galerię na internecie :D
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, że dam znać tylko potrzebuję zdjęcia. -
Jest jakiś link do wyników, chciałabym wiedzieć jak poszło owczarkom niemieckim i jakie dokładnie charty polskie były...
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]Elipsa[/B] chyba już znalazła dom, można ją zdjąć ze szczeniaków do adopcji :D -
O, już dotarłam do informacji :) Będą [B]AŻ 2 charty polskie[/B] :D
-
Będą jakieś charty polskie??? Jeśli tak, to może będę ... Zabrałabym się z owczarkami niemieckimi :)
-
[quote name='fergilka']Nie ma nawet żadnych telefonów? Może jakiś TOZ poprosić o pomoc w szukaniu domu? U nas TOZ dużo pomaga... Zaglądam do Aldusia, dobrze widzieć go hasającego po trawce...szkoda tylko że nikt go nie chce :-([/QUOTE] To świetny pomysł z tym TOZem, postaram się do nich napisać jak najszybciej. Dziękuję za podpowiedź :)
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Ja zapewne będę. -
[quote name='kingula']powinniśmy być :)[/QUOTE] Nagrajcie charciole polskie :)
-
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pinesk@']Karaciku ciotka Pinesk@ obiecuje odnowić Ci ogłoszonka dzisiaj[/QUOTE] Dziękujemy, dziękujemy :) Może tym razem się uda .... -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lara']Zdjecia Sheyny sa na belgach :-)[/QUOTE] Mogłabyś je tutaj wstawić?? :D -
Psiaki, które widzą sercem-przeczytaj pierwszy post:)
Kika9004 replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=5][B][COLOR=Red]Nadal błagam o pomoc w znalezieniu domu dla ALDO:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172706-Niewidomy-ALDO-DS-POTRZEBNE-NA-WCZORAJ-JUA-W-DT"]KLIK[/URL] [/B][/SIZE][/CENTER] -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Dostaniemy jej nowe zdjęcia?? :D -
[CENTER][B]Czekałam, aż się Blanka pochwali, ale cicho tutaj :) W charciej rodzinie mamy nowych członków :) [/B] [COLOR=#660000][COLOR=#666600][SIZE=4][COLOR=#660000][I][B][SIZE=5]Miot Ł Arcturus[/SIZE][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#660000][COLOR=#666600][SIZE=4][COLOR=#660000][/COLOR][COLOR=#666600][SIZE=3]Urodzony.03.05.2010 rodzice:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=#660000][COLOR=#666600][SIZE=4][COLOR=#666600][SIZE=3]World Winner BOB 2009 Ch.Pl, Jun.Euro Winner, Jun.Ch.Croatia, Winner of Coursing Polish Cup 2008 [B]GUDELKA Arcturus[/B] & [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#660000][COLOR=#666600][SIZE=4][COLOR=#666600][SIZE=3] Ch.Pl, Berlin Winner, Jahresieger 2007 [B]FERDEK Arcturus[/B]. [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR] [CENTER] [COLOR=#660000][COLOR=#666600][SIZE=4][COLOR=#666600][SIZE=3](8+3)[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR] [SIZE=4][I][B] WIĘCEJ [URL="http://www.arcturus-pl.com/pl/index.php?option=content&task=view&id=246"]TUTAJ[/URL][/B][/I][/SIZE] [/CENTER]
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
To się impreza, za imprezą szykuje :)