Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [quote name='esperanza']Przyszła opiekunka Sheyny obiecała się zalogować na dogo, więc będziemy mieć informacje na bieżąco :-)[/QUOTE] Super.Czekamy na przyszłe zdjęcia Sheyny z hovkami :)
  2. Jak ma się dwa duże i je się szkoli, to zazwyczaj jest to człowiek, który tak kocha psy, że i na pięć psiurów by miał czas :) A Sheyna towarzystwo dobre będzie miała :)
  3. :multi::multi::multi: :multi::multi::multi: :multi::multi::multi: :multi::multi::multi:
  4. Właśnie przeczytałam. Niestety przed świętami nie dam rady. Tak wyszło, że zostałyśmy z mama same ze sprzątaniem domu i ogrodu :( Wszystko się psuje jak na złość :( nie dam rady najzwyczajniej w świecie :( bardzo żałuję.
  5. [quote name='jayo']W niedziele jedziemy do schroniska - komus cos przywiezc ? ;-)[/QUOTE] Mi, zdjęcia Jagody :)
  6. Dziękujemy. Poszukiwania domku dla Aldo nadal trwają, na razie bez skutecznie :(
  7. [quote name='jayo']Mamy kolejny chetny dom blizej Warszawy dla Beni. Moze warto rozwazyc, czy nie lepiej Panstwu spod Lubina zaproponowac jaiegos psiaka blizej, jesli sie znajdzie dom dla Beni pod Warszawa...? Macie jakies propozycje?[/QUOTE] Świetny pomysł, psiak nie męczył by się podróżą :)
  8. Ale on szczęśliwy :) Warto było go wyciągnąć z tego boksu :)
  9. Zapisuje ją sobie...
  10. Poczekajmy na Jayo, ona chyba zajmuje się adopcją psinki :)
  11. A może poprosić Rotkę?? :( albo na razie Kundelkową Skarbonkę, by pomogli jeszcze ten miesiąc opłacić. Zyskamy troszkę czasu :(
  12. Pomożecie? Pomożemy :) Bernardynomaniacy nigdy nie są sami :)
  13. AlinaS czy jakby co moge dawać do Ciebie numer telefonu w ogłoszeniach??
  14. A skąd dokąd potrzebny transport to zmienię tytuł :)
  15. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182228-Jagoda-PiAE-kna-sunia-DOGA-w-schronie-Potrzebny-DS?p=14332262#post14332262[/url] [B]Owieczka[/B] nie gniewasz się, że wykorzystałam Twój tekst i wpisałam kontakt do Ciebie??
  16. [CENTER][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2746/hpim2180.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/945/hpim2173.jpg[/IMG][/CENTER] [SIZE="4"] [CENTER][B]JAGODA[/B] – piękna sunia, która nie ma pięknych perspektyw na przyszłość. Ma około [U]dwóch lat[/U] i przebywa w schronisku [U]CANIS w Kruszewie (pod Ostrołęką)[/U]. Szuka kontaktu z człowiekiem, jest do niego przyjaźnie nastawiona.[B] Nie toleruje jednak innych zwierząt.[/B] Zagryzła już jednego psa i jednego dotkliwie pogryzła. Grozi jej za to zastrzyk. Nie tracimy jednak nadziei i wierzymy, że znajdzie się[B] domek, który ma doświadczenie z psami agresywnymi i da rade oduczyć naszą ślicznotkę złych nawyków. Najlepiej by nie było w nim innych zwierząt i dzieci (nie wiemy jak na nie może zareagować Jagoda)[/B]. Psinka czeka w schronisku na szansę...[/CENTER] [/SIZE] [SIZE="3"][CENTER][B] Kontakt do adopcji: Justyna Długoborska – 607 077 350 Wiesława Rykowska (właścicielka schroniska) - 603 703 468 [/B][/CENTER] [/SIZE] [CENTER][URL="http://www.niczyje.org.pl/"][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/home/baner_ssch_nicz.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/117793-schronisko-Canis-w-Kruszewie-oddaj-na-nas-swA-j-gA-os-i-pomA-A"][IMG]http://i34.tinypic.com/29bjy3k.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [IMG]http://farm5.static.flickr.com/4064/4473831726_c2757c3e72.jpg[/IMG] [IMG]http://farm5.static.flickr.com/4002/4473057257_5251abd50e.jpg[/IMG] [IMG]http://farm3.static.flickr.com/2699/4473835882_e05ef191c8.jpg[/IMG] [URL="http://www.swiatchartow.net/viewtopic.php?p=119187#119187"] WĄTEK NA ŚWIAT CHARTÓW[/URL] [SIZE=4][COLOR=red][B]BANERKI:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000](dodaj do podpisu i pomóż Jagodzie znaleźc dom)[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TAjOPwCrJ2I/AAAAAAAACT8/ByADzIVwH3M/yujhbn.png[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TAjOP6mbPKI/AAAAAAAACT4/2hSjmEq6TW0/67ygnvb.png[/IMG]
  17. polecam przeczytać w najnowszym PP artykuł "200 domów spokojnej starości" :) zachęcamy do adopcji staruszków :)
  18. [quote name='esperanza']Nie ma, możesz założyć.[/QUOTE] Zrobię jutro :)
×
×
  • Create New...