-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Przyszła opiekunka Sheyny obiecała się zalogować na dogo, więc będziemy mieć informacje na bieżąco :-)[/QUOTE] Super.Czekamy na przyszłe zdjęcia Sheyny z hovkami :) -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Jak ma się dwa duże i je się szkoli, to zazwyczaj jest to człowiek, który tak kocha psy, że i na pięć psiurów by miał czas :) A Sheyna towarzystwo dobre będzie miała :) -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Kika9004 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: :multi::multi::multi: :multi::multi::multi: :multi::multi::multi: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Właśnie przeczytałam. Niestety przed świętami nie dam rady. Tak wyszło, że zostałyśmy z mama same ze sprzątaniem domu i ogrodu :( Wszystko się psuje jak na złość :( nie dam rady najzwyczajniej w świecie :( bardzo żałuję. -
rottweiler Kroll po roku oczekiwania znalazł wspaniały dom!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
W górę Krollciu :( -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo']W niedziele jedziemy do schroniska - komus cos przywiezc ? ;-)[/QUOTE] Mi, zdjęcia Jagody :) -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo']Mamy kolejny chetny dom blizej Warszawy dla Beni. Moze warto rozwazyc, czy nie lepiej Panstwu spod Lubina zaproponowac jaiegos psiaka blizej, jesli sie znajdzie dom dla Beni pod Warszawa...? Macie jakies propozycje?[/QUOTE] Świetny pomysł, psiak nie męczył by się podróżą :) -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Ok. Czekamy na nią :D -
Zapisuje ją sobie...
-
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Poczekajmy na Jayo, ona chyba zajmuje się adopcją psinki :) -
rottweiler Kroll po roku oczekiwania znalazł wspaniały dom!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
A może poprosić Rotkę?? :( albo na razie Kundelkową Skarbonkę, by pomogli jeszcze ten miesiąc opłacić. Zyskamy troszkę czasu :( -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Pomożecie? Pomożemy :) Bernardynomaniacy nigdy nie są sami :) -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
A skąd dokąd potrzebny transport to zmienię tytuł :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182228-Jagoda-PiAE-kna-sunia-DOGA-w-schronie-Potrzebny-DS?p=14332262#post14332262[/url] [B]Owieczka[/B] nie gniewasz się, że wykorzystałam Twój tekst i wpisałam kontakt do Ciebie?? -
[CENTER][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2746/hpim2180.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/945/hpim2173.jpg[/IMG][/CENTER] [SIZE="4"] [CENTER][B]JAGODA[/B] – piękna sunia, która nie ma pięknych perspektyw na przyszłość. Ma około [U]dwóch lat[/U] i przebywa w schronisku [U]CANIS w Kruszewie (pod Ostrołęką)[/U]. Szuka kontaktu z człowiekiem, jest do niego przyjaźnie nastawiona.[B] Nie toleruje jednak innych zwierząt.[/B] Zagryzła już jednego psa i jednego dotkliwie pogryzła. Grozi jej za to zastrzyk. Nie tracimy jednak nadziei i wierzymy, że znajdzie się[B] domek, który ma doświadczenie z psami agresywnymi i da rade oduczyć naszą ślicznotkę złych nawyków. Najlepiej by nie było w nim innych zwierząt i dzieci (nie wiemy jak na nie może zareagować Jagoda)[/B]. Psinka czeka w schronisku na szansę...[/CENTER] [/SIZE] [SIZE="3"][CENTER][B] Kontakt do adopcji: Justyna Długoborska – 607 077 350 Wiesława Rykowska (właścicielka schroniska) - 603 703 468 [/B][/CENTER] [/SIZE] [CENTER][URL="http://www.niczyje.org.pl/"][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/home/baner_ssch_nicz.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/117793-schronisko-Canis-w-Kruszewie-oddaj-na-nas-swA-j-gA-os-i-pomA-A"][IMG]http://i34.tinypic.com/29bjy3k.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [IMG]http://farm5.static.flickr.com/4064/4473831726_c2757c3e72.jpg[/IMG] [IMG]http://farm5.static.flickr.com/4002/4473057257_5251abd50e.jpg[/IMG] [IMG]http://farm3.static.flickr.com/2699/4473835882_e05ef191c8.jpg[/IMG] [URL="http://www.swiatchartow.net/viewtopic.php?p=119187#119187"] WĄTEK NA ŚWIAT CHARTÓW[/URL] [SIZE=4][COLOR=red][B]BANERKI:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000](dodaj do podpisu i pomóż Jagodzie znaleźc dom)[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TAjOPwCrJ2I/AAAAAAAACT8/ByADzIVwH3M/yujhbn.png[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TAjOP6mbPKI/AAAAAAAACT4/2hSjmEq6TW0/67ygnvb.png[/IMG]
-
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Co z psiakiem, już w DS?? -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Nie ma, możesz założyć.[/QUOTE] Zrobię jutro :)