Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Udało się :) Mam umówiony termin na 19 marca w Łomży :) będziemy ciachać moją sukę :)
  2. Co się stało, że Box odszedł za TM???????????
  3. :) fajnie, że Elipsa znalazła domek :) a Sheyna nadal szuka??
  4. Trzymam kciuki za domek dla niej :) Piszcie jak będzie trzeba zmienić coś w pierwszym poście na meuila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] W domu jestem odcięta od netu :(
  5. [quote name='esperanza']Funia, Hetman i mała, szorstka Hola poszły do domu, ale są nowe psiaki. Więcej napiszę wieczorem.[/QUOTE] Funia w domu?? Super !! :) :D ktoś się wreszcie zainteresował mamusią :)
  6. Z mojego bazarku chyba nici, bo zerowe zainteresowanie :(
  7. Wyglądają jak mamusia z synkiem :D
  8. Frida ma dar przekonywania :) Cieszę się że jest tak grzeczna bo z reguły schroniskowce potrzebują trochę czasu na socjalizację :) Fotek nie darujemy, ale cierpliwie na nie poczekamy :D
  9. Frida ma dar przekonywania :) Cieszę się że jest tak grzeczna bo z reguły schroniskowce potrzebują trochę czasu na socjalizację :) Fotek nie darujemy, ale cierpliwie na nie poczekamy :D
  10. Szczęściara z tej Fredźki :)
  11. Czasami trudno uświadamiać. Mama uparcie twierdzi, że chce z suki psa zrobić i ją skrzywdzić ;(
  12. Czekamy na foty z dzisiejszej wizyty w schronie :)
  13. Tak jednak jestem całym sercem za najpierw umieszczaniem psów w DT. Wtedy wiadomo jaki pies jest, jakie ma nawyki i od razu mniej "zwrotów" do schronu :)
  14. Super! Myślę, że DT to teraz najlepsze wyjście :)
  15. Zmieniał tytuł :) Gratuluję Hagiemu i życzę wielu ciepłych i kochanych dni w nowym domu :)
  16. Portale ogólnopolskie - jak najbardziej. Transport? Tu zwykle są problemy, ale myślę, że znajdą się ludzie dobrej woli, którzy nam pomogą :) Działaj, działaj :)
  17. Ja uświadamiam moją mamusię, że czas wreszcie ciachnąć nasze suki :)
  18. monka2 powiadom, że konieczna jest kastracja. Teraz marzec tańsze sterylki :)
  19. [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000][B]Imię: Haidi i Hiro Płeć: suka i pies Wiek: 3 miesiące Miejsce pobytu: schronisko "canis" w Kruszewie (okol. Ostrołęki) Województwo: mazowieckie Szczepienia: tak Historia: nieznana Rozmiar: S/M Charakter: spokojny, Kontakt[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=#008000][FONT=Arial][B]: [/B][U][FONT=Verdana][COLOR=#996633]Wiesława Rykowska - 0 603 703 468[/COLOR][/FONT][/U][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][FONT=Arial][U][FONT=Verdana][COLOR=#996633]Justyna Długoborska - 607 077 350[/COLOR][/FONT][/U] [B]Wątek:[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][FONT=Arial][B][URL]http://www.kruszewo.schronisko.org/?option=com_content&view=article&id=188[/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][FONT=Arial][B][URL]http://www.kruszewo.schronisko.org/?option=com_content&view=article&id=187[/URL] + oczywiście jedno foto w regulaminowym rozmiarze.[/B][/FONT] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000]Tutaj link do zdjęcia tylko proszę o zmniejszenie, bo teraz nie jestem w stanie tego zrobić. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][URL]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Haidi/hiro_heidi.JPG[/URL] [/COLOR][/SIZE]
  20. [quote name='zuza911']trochę lżej mu będzie:evil_lol:[/QUOTE] He, he !! dobre :D
×
×
  • Create New...