Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Napisz coś więcej o domku. Będzie mieszkał w domu czy w ogrodzie. Skąd państwo się o nim dowiedzieli?? Będą przesyłać informacje ?? :D
  2. Tak masz rację DZIĘKI CI BOŻE !!!!! Kochani UDAŁO SIĘ !!!! Och, musiałam ochłonąć ... Ja cię kręcę !! Ja już traciłam nadzieję, a tu takie wieści. Dziękuję Ci za umożliwienie Karacikowi szanse na nowe życie :) Dziękuję :D
  3. Uważam że jeśli jest taka szansa i dom okaże się dobry, to nie ma co się zastanawiać tylko słać Beczkę tam :) Domek u podnóża gór :) ummm... nawet ja o takim marzę :D
  4. PIĘKNE!!! Ale mi się pomysł w głowie narodził, ale jeszcze nic pewnego... Ten jest śliczny: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_GKiEBx_-66A/TFbzAgoq79I/AAAAAAAAQjc/vKQTZe1iOgk/s512/tn_100_1651.JPG[/IMG]
  5. W górę Sunday :D
  6. Trzymam kciuuuuuuuuuuuuuki :D
  7. Podnosimy ................................................
  8. Ten też może się przydać :)
  9. Przyda się pościk :)
  10. [B]INFORMACJE O PSIE BĘDĄ UZUPEŁNIANE W MIARĘ ICH PRZYBYWANIA :)[/B] (na razie zdjęcia małe, niedługo postaram się wstawić je większe) [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4458/sandej1.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7823/sandej2.jpg[/IMG] 1. [B]Imię [/B]- Sunday 2. [B]Płeć [/B]- pies 3. [B]Wiek [/B]- 5 lat 4. [B]Sierść [/B]– / krótka 5.[B] Sterylizacja[/B] - nie 6.[B] Wielkość [/B]- do sprawdzenia (podejrzewam M) 7. [B]Miejscowość [/B]- Gorzów Wlkp. 8. [B]Województwo[/B] - lubuskie 9. [B]Miejsce Pobytu[/B] - schronisko 10.[B] Zachowanie[/B] – do sprawdzenia (zapytam wolonatruszki) 11. [B]Zachowanie względem Dzieci [/B]- do sprawdzenia (zapytam wolonatruszki) 12. [B]Zachowanie względem Zwierząt[/B] - do sprawdzenia (zapytam wolonatruszki) 13. [B]Dla Kogo[/B] - Do domu z ogrodem. 14. [B]Historia[/B] - oddany do schroniska przez właściciela 15. [B]Kontakt[/B] - Natalia 695 278 486 16. [B]Krótki Opis -[/B]
  11. [quote name='C&B']Kika9004 - jakbym jechała w niedzielę, miałabyś możliwość dojechać autobusem lub czymś innym do Zambrowa/Łomży?[/QUOTE] Tak, raczej tak :) Podwieźli by mnie :D
  12. Tak, trzeba edytować pierwszy post :D
  13. [quote name='C&B']Z niedzielą jeszcze na 100% nei wiem, jak coś to dam znać ;) Miejsce będę miała.[/QUOTE] Super, więc będę czekać na info :)
  14. [quote name='C&B']Jadę ;) W sobotę, w niedzielę chyba nie wypali :([/QUOTE] A to szkoda, bo myślałam, że może jakieś dodatkowe miejsce w aucie będziesz mieć i mogłabym je zająć :D a w sobotę będę znad morza wracać więc odpada :D
  15. [B]TEKST DO OGŁOSZEŃ:[/B] Beczka (bo tak ma na imię piękna bernardynka) trafiła do schroniska w Starogardzie Gdańskim z interwencji. Błąkała się po ulicach bardzo wystraszona i wygłodzona. Nie narzucała się ludziom, lecz patrzyła na nich błagalnym wzrokiem, by podzieli się z nią czymś do jedzenia. Jest typowym bernardynem, któremu do szczęścia brakuje pełnej michy i kochającego człowieka. Ma około dwóch lat i przyjazny stosunek do otoczenia, gdyż cierpliwie znosi zabiegi pielęgnacyjne. Uwielbia spacery oraz przytulanie. Schronisko to nie miejsce dla niej, ona potrzebuje częstego kontaktu z człowiekiem. Pokaż Beczce, że ludzie nie są tacy źli i potrafią ją pokochać dając jej siebie. Ona nie pozostanie dłużna, zyskasz przyjaciela na całe życie.
  16. [URL="http://www.eostroleka.pl/ogloszenia.php?&id=35648"]KLIK[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl/kapsel-bernardyn-szuka-domu,143136.html"]KLIK[/URL]
  17. Polecam się na przyszłość :) Jeśli chcecie zrobić mu allegro to mogę dużo bardziej rozpisany tekst zrobić. ten jest krótki bo niektóre strony ogłoszeniowe mają limity co do ilości tekstu :D
  18. [B]TEKST DO OGŁOSZEŃ:[/B] Kapsel to jeszcze psie dziecko, a już zdążył zasmakować w życiu jak to jest być niekochanym. Jest DUŻYM psim dzieckiem, co pewnie było przyczyną próby pozbycia się go. Około dwóch tygodni błąkał się po polach koło Konina. Wycieńczony, lgnął do człowieka nie rozumiejąc sytuacji w której się znalazł. Ktoś porzucił go, mimo, że nic złego nie zrobił. Znalazł się w obcym miejscu, bez jedzenia i wody. Witał się z ludźmi, a mimo to nikt nie chciał go wziąć ze sobą. Do czasu, aż natrafił na ludzi dobrego serca, którzy wzięli go do siebie, nakarmili, napoili, wykąpali i dali mu kawałek siebie. Kapsel bardzo przypomina bernardyna: z wyglądu i z charakteru. Teraz jest bezpieczny, przebywa w domu tymczasowym aż do znalezienia mu nowych właścicieli. Jeśli chciałbyś mieć takiego benkowego przyjaciela w swoim domu i jesteś w stanie zapewnić mu godne życie zastanów się nad adopcją Kapsla! Odwdzięczy się on miłością i przyjaźnią na całe życie. *** Może być?? :)
  19. [B]C&B[/B] a ty jedziesz na wystawę??
  20. [quote name='Awit']Biedny, stary, bez domu i jeszcze z guzem... Oby nie cierpiał.[/QUOTE] Oby szybko znalazł dom :(
  21. esperanza wysyłałam ci kiedyś aktualizację wątku szorścików, znów nie dało się przekopiować?? W jakiej formie mogłabym ci to napisać by było dobrze ??
  22. A co z tym guzem?? Da się coś z nim zrobić??
  23. [B]Esperanza:[/B] ostatnio ciągle męczy mnie ten pomysł, co ty na to? Niektóre fundacje wydają kalendarze ze zdjęciami swoich podopiecznych. Na jednym z forum czytałam, że wydrukowane im takie za 7 zł/szt. Gdyby sprzedać 100 sztuk po 30 zł wychodzi 3000 zł - 210 zł = [B]2790 !![/B] Nie myślałaś by wydać coś takiego przez NICZYJE ??
  24. Ja pewnie się zjawię w niedzielę jako widz :)
×
×
  • Create New...