Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Jest boska!! :D
  2. Ostatnie Zanim Kupisz dotyczące chartów niestety okazało się porażką :( Mało prawdy, dużo lania wody...
  3. Aj tam! Chrzani się wszystko :( .... Ale za to mam chętnego na bycie wolontariuszem :D
  4. Napiszcie mi proszę, że dla suki która chodzi miesiąc w ciąży nie jest za późno na sterylkę aborcyjną?? :(
  5. [quote name='molly12'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=EV7pLLV2JU8[/URL] filmik naszego niedzwiadka :)[/QUOTE] Wspaniale!! Nie wygląda na tyle lat co ma :D
  6. Fajny piesek :)
  7. Esperanza napisz proszę co wiesz o charakterze Jagody?? Jak ona do tych innych zwierząt?? Małych piskliwych i zadziornych psów raczej nie toleruje, co?? :(
  8. Już ją wam pokazywałam. ale znów spróbuję, bo myślę że ma cosik z TTB :D [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9573/img3397.jpg[/IMG] Wróciła nam z adopcji, bo..... za mało szczekała. Śmiechu warte! Zainteresowani?? Zapraszam na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182228-Jagoda-quot-Dogobulek-quot-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-adopcji-bo-za-ma%C5%82o-szczeka%C5%82a...-([/url]
  9. Jagoda wróciła..... bo za mało szczekała .... znów szuka domu!!
  10. [quote name='malagos']A skąd te zdjęcia, był na jakimś festynie?[/QUOTE] Był na Dniu Ziemi :D
  11. Ale nie dali krzyżówki :(
  12. [quote name='esperanza']Dzięki Dobra Kobieto :-)[/QUOTE] Ależ nie ma żadnego problemu :) Polecam się na przyszłość :D
  13. [B][SIZE="6"]Wątek KRYSI[/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191190-Krysia-%C5%9Blicznotka-w-schronisku-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-adopcji-z-powodu-wakacji!-Pokochaj-j%C4%85..."]KLIK[/URL]
  14. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TBuqSnUY7LI/AAAAAAAAAd4/KiQezd-RC5M/s640/DSCN2280.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TBuqhxKQ7GI/AAAAAAAAAeA/YnQNTgHQva0/s512/DSCN2366.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TBuqoBRI0II/AAAAAAAAAeE/TIgLUMRav3k/s512/DSCN2372.jpg[/IMG] [SIZE="5"][COLOR="red"][B][U]AKTUALNIE:[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Krysia/krysia_img3503.jpg[/IMG]
  15. [SIZE="5"][COLOR="red"][B]KRYSIA[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TBuqKRCs3RI/AAAAAAAAAdw/A7rBB3Kw6xc/s512/DSCN2264.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TBuqOTxmDNI/AAAAAAAAAd0/XplH5qFGNGk/s640/DSCN2266.jpg[/IMG] [B] Imię:[/B] Krysia [B]Płeć:[/B] samica [B]Wiek:[/B] 6 miesięcy [B]Rasa:[/B] mieszaniec [B]Wielkość:[/B] średni [B]Chip:[/B] brak [B]Tatuaż:[/B] brak [B]Sterylizacja:[/B] brak [B]Szczepienia:[/B] tak [B]Odrobaczenie:[/B] tak [B]Umaszczenie: [/B]wyjątkowe! [B]Sierść:[/B] krótka [B]Charakter:[/B] Wesoła i przyjacielska. [B]Opis:[/B] Krysia wróciła z adopcji. Powód? Wakacje. Stała się ofiarą ludzi nieodpowiedzialnych. Mimo tego nie straciła zaufania do człowieka. Nadal jest figlarnym szczeniakiem, mimo, że podrosła, bo teraz jest już wielkości do trochę poniżej kolana. Nie bez powodu od początku była ulubienicą jednej z wolontariuszek. Krysia jest psem, który nie pamięta krzywdy ze strony człowieka, choć nie rozumie czemu znów jest w schronisku, dlatego łatwiej jej będzie znaleźć wspólny "język" z nowymi właścicielami. Na pewno dogada się z dziećmi w każdym wieku oraz zostanie towarzyszem innych zwierząt.
  16. [quote name='esperanza'] Możesz założyć też wątek Krysi?[/QUOTE] Ależ owszem, czemu nie? :D
  17. [B][SIZE="4"]Wątek [COLOR="red"]PIKUSIA[/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191183-Piku%C5%9B-dostojny-psiak-w-schronisku-w-Kruszewie!Kto%C5%9B-go-zauwa%C5%BCy"]KLIK[/URL] Co o nim napisać na wątku?? Może ktoś wie jak znalazł się w schronie??
  18. Post ...................................
  19. [COLOR="red"][SIZE="5"][B]Pikuś w obiektywie:[/B][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Ruc9wPjAI/AAAAAAAAAVs/1kfHc0aC4ME/s640/DSCN1959.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Ru-DpwzEI/AAAAAAAAAWM/P1qaZeyulQs/s640/DSCN1971.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RvDj0IEvI/AAAAAAAAAWQ/o8BjR6zX6Vs/s640/DSCN1978.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RvRSGpyFI/AAAAAAAAAWY/mTjgznB2CvA/s512/DSCN1981.jpg[/IMG]
  20. [SIZE="5"][COLOR="red"]PIKUŚ[/COLOR][/SIZE] [CENTER][COLOR="red"][B][SIZE="4"]Wieści z DS :lol::lol: "Pimpek uwielbia biegać po podwórku (zwłaszcza z nami, bo nie lubi być sam). Kiedy bawi się swoją ulubioną maskotką wydaje się być naprawdę szczęśliwy. Pimpuś potrafi chodzić na smyczy, załatwiać swoje potrzeby na dworzu a nie w domu i podawać łapę (co mnie zdziwiło bo potrafił te rzeczy od samego początku bycia u nas - zuch chłopak). Jest naprawdę mądrym i pięknym psem oraz nie sprawia żadnych kłopotów." [/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Rs5ip8heI/AAAAAAAAAUg/pogDD3on9_g/s512/DSCN1925.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RslOu2gOI/AAAAAAAAAUQ/OTQDpBOuMBk/s512/DSCN1918.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RsosRuKwI/AAAAAAAAAUU/uO1Xp_2PEj8/s512/DSCN1920.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Rs0dpJZ0I/AAAAAAAAAUc/Mgt6GrnJScM/s640/DSCN1923.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RuJZbLLtI/AAAAAAAAAVc/ERm4Fu-aCGc/s512/DSCN1948.jpg[/IMG] [B]Imię:[/B] Pikuś [B]Płeć: [/B]samiec [B]Wiek:[/B] rok [B]Rasa:[/B] mieszaniec [B]Wielkość:[/B] mały/średni [B]Chip:[/B] brak [B]Tatuaż:[/B] brak [B]Sterylizacja:[/B] tak [B]Szczepienia:[/B] tak [B]Odrobaczenie:[/B] tak [B]Umaszczenie:[/B] Biały w czarne łaty [B]Sierść:[/B] średniodługa [B]Charakter: [/B]Wesoły i energiczny. [B]Opis: [/B]Pikuś to wesołek, pies bardzo energiczny i chętny do zabawy. Doskonale sprawdzi się jako przyjaciel rodziny z dziećmi, ponieważ jest również łagodny. Pikuś nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów i może mieszkać w domu, gdzie są inne zwierzęta. [CENTER] [B]TEKST DO OGŁOSZEŃ:[/B] Pikuś to młody, roczny psiak. Niestety do tej pory nie miał szczęścia w życiu. Jakiś czas temu trafił do schroniska gdzie niestety nikt go nie szukał. Bardzo ciężko zgadnąć dlaczego ponieważ Pikuś jest wesoły, energiczny i chętny do zabawy. Ten piękny piesek doskonale sprawdzi się jako przyjaciel rodziny z dziećmi ponieważ jest również bardzo łagodny. Nie wykazuje agresji w stosunku do innych zwierząt dlatego też dzielenie mieszkania z innymi psami lub kotami nie będzie żadnym problemem. Pikuś to zupełnie zdrowy, drobny psiak. Został odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia. Swoich przyszłych właścicieli pokocha całym psim sercem! Więcej informacji pod nr telefonu: 607077350[/CENTER]
  21. [quote name='esperanza'] Wczoraj Pikuś został wykastrowany. W sumie 6 psiaków straciło jajka i 4 sunie są po zabiegu. Od czasu naszej ostatniej wizyty z Larą udało się zrobić 20 zabiegów, a na początku września będą następne :-)[/QUOTE] Miło słyszeć takie wieści! Ja jestem całym sercem za sterylkami, więc cieszę się ogromnie, że schronisko dba o to by ich podopieczni byli oddawani już bez jajek :)
  22. Dobrze, że będziemy mieć wieści od DS :D
  23. Jak na razie prowadzę jeden wątek psa do adopcji (nie z Kruszewa). Czy trzeba założyć jakiemuś Kruszewskiego?? Myślałam nad Pikusiem, bo ładny, powinien szybko znaleźć dom, a poza tym mam jego kilka ładnych fot :D
  24. [SIZE="5"][B]Karat ma DOM !!!![/B][/SIZE] Proszę o przeniesienie Karacika do ZNALAZŁY DOM [B]Tekścik:[/B] 13-nastoletni Karat wreszcie znalazł dom, w którym będzie mógł spokojnie przeżyć kolejne lata swojej psiej emerytury. Zamieszkał w Kędzierzynie wraz z dwojgiem dziećmi i kotem. Życzymy mu wielu lat spędzonych wśród ludzi, którzy go pokochali pomimo jego wieku. I do tego zdjęcie: [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/6904/dsc0164h.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...