Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Myślę, że treści tego typu zawierają plakaty rasowy=rodowodowy. Może poszukać takich i spróbowac je rozprowadzać :)
  2. Podczas akcji będę namiętnie fotografować.Mam nadzieję, że nie będzie problemów by potem wstawić info i zdjęcia na stronę schroniska?
  3. [quote name='malagos']Jutro jadę na szkolenie do Goworowa i gdyby nie to, ze mąż -kierowca jest sam jutro w lecznicy, bo wspólnik wyjeżdża, i będzie sie spieszył do powrotu, zajechałabym do schroniska porobić zdjęcia....To chyba blisko Goworowa? W jakich godzinach otwarte schronisko?[/QUOTE] Blisko :) Czynne od 9:00 do 18:00 :D
  4. [quote name='esperanza']Już się poprawiam i wysyłam :-) Mam już plakaty tegoroczne. Teraz druk muszę zorganizować. Kika9004 jaki format zdjęć ma być? 10x15 czy 15x21? Ja preferuję te większe, ale nie wiem, ile miejsca będziesz miała na wystawę.[/QUOTE] Większe, większe :) Ja na plakat je będę przyklejać :) najwyżej więcej plakatów zrobię :D
  5. Jako, że moja szkoła, a mianowicie Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Ostrołęce ^^ (szpan :D ) organizuje zimowo-mikołajkowo-świąteczną akcję zbiórki karmy i kocy dla kruszewskich zwierzaków apeluję o przypomnienie mi haseł pod którymi były zbierane karmy dla psów na targach. pamiętam że były dwa: 1. Nakarmiłeś psa swojego, nakarm bezdomnego. - tak to brzmiało?? 2. Aby głodny nie był Burek uzbieramy karmy górę. - tak to leciało?? Pytam bo nie wiem, czy dobrze pamiętam, a chciałbym je "ukraść" na potrzeby szkolnej zbiórki. Potrzebne będą mi także zdjęcia psów z Kruszewa. Pani uparła się by były takie za kratkami, smutne by litość wywołały. Więc tu prośba do Justyny, byś mi je przysłała. Tyle, że ja chciałabym je przykleić na plakat więc pewnie nie uda mi się ich w dobrym stanie zwrócić, więc mogłabym za nie zapłacić, tzn. za zrobienie odbitek, no i za znaczek i kopertę ;p. Pasuje?? Mogłybyśmy się tak umówić??
  6. [quote name='S-ienna']Moja znajoma nabyła ostatnio "od cioci" "joreczka". Mała dziewczynka, 8 tygodniowa, ale strasznie drobniutka i chuda. Dziewczyna nie wie jak się karmi psiaka, na spacery wychodzi bez smyczy( "to taaaaki mądry pies, nie ucieknie"), ale ubranka już kupuje i kokardki :shake: Nie wspominając, że jej 4 letnia siostra nosi pieska na rękach, a laska nie rozumie, że to sie może dla pieska bardzo źle skończyć :( I mimo, że wcześniej jej mówiłyśmy- to jest terier, nie maskotka, tylko mały, energiczny terier, on będzie potrzebował dużo ruchu, dużo zabawy, nie będzie mógł siedzieć całymi dniami w domu, to ostatnio stwierdziła, że "jorki" są takie pieszczoszki, co tylko praktycznie na kanapie leżą. I już planuje małe szczeniaczki... bo na jakimś durnym forum yorków jej doradzili, że suczka musi mieć raz młode, że lepiej, i ze taka radość... Jedyna szansa tej suczki, jest taka, że jej się znudzi i będzie chciała oddać :shake:[/QUOTE] Błagam... ;( myślałam, że na forach dotyczących psów znajdzie się parę naprawdę mądrych osób, które wiedzą co nieco... Ta osobą która doradziła młode była zapewne trzynastolatka, która twierdzi, że doskonale zna się na psach i ma słodkiego psa, którego rozmanaża na potęgę bo szczeniaczki są sweet ... błagam ;( humor mi popsuliście ;( .,.. Powiem szczerze, że nie lubię szczeniąt! Dlaczego? Bo kojarzą mi się z ph. Tak mi się zakodowało i na widok szczeniaków nie robią mi się słodkie oczka. Przykre, ale prawdziwe... Jak można walczyć z takim idiotyzmem?????? Odpowiedźcie proszę, bo ja już nie wiem. Dzięki Bogu mam wysterylizowaną suczkę...
  7. [quote name='beam6']Ale cudne :) Jak urosną to jakie będą ? Znasz mamusię ?[/QUOTE] Znam mamusię i nawet znalazłam jej zdjęcia: :) śliczna :) ale wredna bo potrafi ugryźć, najbardziej listonoszy ściga ;p [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TNr_daW2TnI/AAAAAAAAAuc/9AKwGgAehXQ/s640/DSCN1680.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TNr_jkBM2SI/AAAAAAAAAug/YZjO-x5xfl8/s640/DSCN1682.jpg[/IMG]
  8. [quote name='esperanza']Śliczne kudłacze z nich będą. Skąd są?[/QUOTE] Urodzone dzięki nieodpowiedzialności właścicieli, witamy w realiach polskich wsi :( Niestety ktoś teraz musi się nimi zająć, postanowiłam przynajmniej spróbować znaleźć im jakieś domki. Matka troszeczkę w typie corgi, bo mocna szyja, szeroka klatka piersiowa, wydłużony tułów, taka parówka, tyle że łapy dłuższe niż corgi. Ojciec (jeśli moje domysły są słuszne, bo tu 100 % pewności nie mam) mały kudłacz (sierść jak u Ferbi). *** Zajrzyjcie: [url]http://uwaga.onet.pl/39950,foto,18485,214968,przygarnij_psa,przygarnij_psa,reportaz.html[/url]
  9. [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs963.snc4/75650_106083342796013_100001830421401_44872_972044_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1129.snc4/149150_106083192796028_100001830421401_44868_8043803_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs475.ash2/74868_106083259462688_100001830421401_44869_1131134_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs467.ash2/74007_106083319462682_100001830421401_44871_533111_n.jpg[/IMG]
  10. [B]Do adopcji mam takie cudo, a nawet takie dwa:[/B] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/TNl1_5klAiI/AAAAAAAAAuA/ffBmB7KOTbo/szcz.jpg[/IMG] Na zdjęciu jeden z braci, drugi podobny. Mają kilka tygodni i poszukują domków. Kontakt do mnie: 501 471 570 [email][email protected][/email]
  11. Imię: Paweł i Gaweł (dwoje braci) Płeć: pies Wiek: kilka tygodni Miejsce pobytu: okolice Ostrołęki Województwo: Mazowiecki Szczepienia: nie Historia: Jak większości wiejskich psów. Poczęty przez nieodpowiedzialność ludzi mieszkających na wsi. Uratowany przed zgładzeniem łopatą. Rozmiar: S Charakter: Jak to szczeniaki. Są bardzo żywe, uwielbiają się bawić i gryźć. Kontakt: Edyta -501 471 570 gg: 2652532 [email protected] Wątek: brak Jeden z braci:
  12. [quote name='esperanza']Słusznie :-) Pytanie, czy mogliby zbudować u siebie budy z dostarczonych materiałów.[/QUOTE] Oni z chęcią dojechali by na miejsce i tak jak napisałaś mogliby robić to poza terenem schroniska. Przyjechali by swoim busem z klawiszem :) i do roboty :)
  13. Przypominam, że pomoc fizyczną oferowali także więźniowie z Zakładu Karnego w Przytułach Starych.
  14. Śliczny :) Tylko przez tę siwiznę jak starszy Pan wygląda :)
  15. Cieszymy się, cieszymy :D *** Powiedźcie bo już się pogubiłam: Jagoda nadal do adopcji???? *** Któremu zrobić wątek na dogo??
  16. [quote name='Danuta S.']Ta cudna kicia już ma swój nowy domek :lol:[/QUOTE] Szybko :) ... Aby tak dalej;p
  17. Gratuluję i dołączam się do postulatu o większą liczbę zdjęć psinki :D
  18. O której jutro się rozkładamy? Tradycyjnie o 10:00 ??
  19. [quote name='gosia1701']który to ma być numer?[/QUOTE] Ostatni to już na październik :) Ja już mam :) ale zawsze przychodzi później :(
  20. [quote name='molly12']nie mówie nie, ale jeszcze póki co nie mówię też tak, jedyne co moge powieziec to ze jezeli tylko czas pozwoli to napewno kolejnej bidzie postaram się pomóc :)[/QUOTE] Nie zapomnę !! :D
  21. [quote name='Casablanca']Witam 9-10.10.2010 mam wziąć pierwszy raz w życiu udział w MP i jestem przerażona :oops: Co prawda jutro mam godzinne "szkolenie" z kilkukrotną Wice-mistrzynią Polski, ale i tak się stresuję... :shake: Jedyne co wiem i potrafię to to, że nigdy w żadnym wypadku nie można zasłonić ciałem psa i potrafię wykonać kilka figur. Może poradzicie mi coś jeszcze? :cool3:[/QUOTE] Nie stresuj się tak :)
  22. Czyli na następne wakacje znów DT?? :)
  23. Ja zapewne będę. Niech tylko ktoś weźmie aparat by obfocić psiaki bo ja pewnie mieć nie będę.
  24. Cudownie !! Chyba lepiej trafić nie mógł :)
  25. Ode mnie też ją wyczochraj!! :) Piękna sunia
×
×
  • Create New...