Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. To będzie dla nas wielka nauczka by następnym razem sto razy sprawdzać miejsce zanim odda się tam psa. Choć zdawało mi się to dobre miejsce gdyż poszedł tam od nas Dżok i niedługo znalazł domek, nie wyglądał na źle traktowanego. Myślałam, ze będzie tak też z Aldo...
  2. To co w czwartek Kroll do domu ?? :D
  3. [quote name='ania760']Rozmawiałam rano z pania Kasią P. a potem z dr.Małgosią u której jest Kroll .Ja jestem gotowa na zabranie chłopaka do nowego domu w czwartek .Wszyscy już na niego czekamy i napewno będę informować Was jak się miewa .[/QUOTE] Nie wiem czy wiesz, ale jest u nas taka tradycja, że nowych właścicieli gnębimy o zdjęcia swoich dawnych podopiecznych :D
  4. [quote name='Dogo07']To są super zdjęcia, z takimi łatwiej ogłoszenia robić i domków szukać :).[/QUOTE] Dziękuję, dziękuję :)
  5. [quote name='ania760']Witam wszystkich! Jestem po pierwszych rozmowach w sprawie adopcji Krolla.Ja i mój mąż jestesmy zdecydowani żeby Kroll jak najszybciej z nami zamieszkał.Dom z dużym ogrodem chyba przyzypadnie mu do gustu.Dwa tygodnie temu rozstaliśmy się z naszą kochaną 11letnią sunią(rotką)chorą na raka kości .[/QUOTE] Myślę, że ogród mu się spodoba :D
  6. [quote name='kkanarekk'][SIZE=3][B]Spis psów:[/B][/SIZE] 9. [B]Aldo, [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/172706-Niewidomy-ALDO.DS-POTRZEBNE-NA-WCZORAJ-JU%C5%BB-W-DT[/URL] , esperanza, stan deklaracji później, pies jest niewidomy, NIE ŻYJE[/QUOTE] [B]Stan deklaracji: 250 zł /miesięcznie[/B]
  7. Wynikła bardzo przykra sytuacja w której trudno nam się odnaleźć i jeśli będą jakieś opóźnienia odnośnie zawiezienia Karacika do psiego fryzjera od razu bardzo przepraszam. Odszedł od nas dawny kolega Karata z boksu, zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w DT. Wybaczcie jeśli esperanza przez jakiś czas nie będzie się tu pojawiać zajęta innymi sprawami. Zrozumcie...
  8. Proszę o przeniesienie[B] Dziadka[/B] z PSY DO ADOPCJI, do pożegnania ;( ;( ;( [*] [SIZE="4"][B][I][U]Odnośnie strony schroniska, rzeczy do zrobienia:[/U][/I][/B][/SIZE] 1.[B] Dziadek do POŻEGNANIA [/B] [U]Tekst:[/U] Dziadek odszedł za Tęczowy Most. Nie znamy dokładnych przyczyn tej nagłej i bolesnej dla wielu wolontariuszy śmierci. Mimo tego, że przez odwiedzających był omijany to historią, kalectwem i osobowością przyciągał ludzi dobrego serca. To wielka dla nas strata. 2. [B]Benia/Fabia do ZNALAZŁY DOM[/B] [U]Tekst:[/U] Benia po wielu chwilach grozy i napięcia (ryzykowna sterylizacja aborcyjna) znalazł już swój ciepły kąt. Dom tymczasowy przekształcił się w dom stały. 3. [B]Szorstek[/B] [U]esprenza:[/U] uzupełnij: Imię: Płeć: Wiek: Rasa: Wielkość: Chip: Tatuaż: Sterylizacja: Szczepienia: Odrobaczenie: Umaszczenie: Sierść: Charakter: Opis: 4.[B] proszę o podmienienie zdjęć Ferbi [/B]na nowsze, a co za tym idzie bardziej aktualne zdjęcia :) (link do zdjęć z Dnia Ziemi już podawałam) [SIZE="4"][B][I][U] Inne rzeczy:[/U][/I][/B][/SIZE] [U]1. Czekam na zdjęcia nowej bernardynki i jej "maleństwa" 2. Trzeba uzupełnić dane do wstawienia na stronę schroniska informacji o tej nowej suczce ze szczeniakami. (to już chyba do DanutyS)[/U]
  9. Uważam, że jeśli nie wybuchła by afera odnośnie "hotelu" to dalej chciałaby pieniądze za jego rzekomy pobyt...
  10. [FONT="Century Gothic"][SIZE="5"]... Aldo nie żyje ... [/FONT] Dostaliśmy jedynie rachunek za utylizację. Nie wiadomo czy tym psem był nasz Alduś. Są pewne nieścisłości.
  11. Właśnie nie. Podobno ktoś dziś jedzie po Aldo i sam nie wie, czy żyje on czy nie ... Dziś się wszystkiego dowiemy :(
  12. Czekam na wieści co z naszym Aldo :( Tak bardzo zabiegałyśmy by wyciągnąć go ze schronu bo nie radził sobie w stadzie :( na nasza prośbę miał robione badania krwi i oglądał go wet zaraz po przyjeździe do Aliny, wszystko było OK ... Przecież niemożliwością jest chyba by zdrowy pies zmarł tak nagle :(
  13. Kinia1984 "dziewczyny esperanza zadzwonila do Aliny poinformowac ja ze zabieram Aldo...A Aldo nie zyje...brak mi slow...podobno umarl na serce z czwartku na piatek i mam wziac rachunek za utylizacje..."
  14. Można podmienić zdjęcia[B] Ferbi[/B] na bardziej aktualne: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RsNEO1zoI/AAAAAAAAAUA/V74D8VNE6kA/s512/DSCN1911.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RwUdaS6KI/AAAAAAAAAXI/JrG6oeAbKNg/s512/DSCN2019.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Rv7ENhocI/AAAAAAAAAW0/j-lH09zSOSk/s640/DSCN1996.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RvvH3HveI/AAAAAAAAAWs/gQqYCgHBQYY/s512/DSCN1993.jpg[/IMG]
  15. Myślę, że te psy, które zostały już adoptowane lub są za TM po prostu umieścić je na specjalnej liście, ale ich opisy i zdjęcia zdjąć z pierwszej strony. Można jedynie podlinkować zdjęcia i dać po jednym przy imieniu psa na liście. Będzie lepiej widać które już adoptowane, które za TM, a które szukają domów. A teraz kolejny kandydat: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__ngFAT0xI/AAAAAAAAAdI/JRrzHVLgisc/s640/DSCN2347.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__ncHpZEbI/AAAAAAAAAdE/u8mdeR09HJk/s640/DSCN2311.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__nWl1aHPI/AAAAAAAAAc8/bPIQ-O7wO3U/s512/DSCN2292.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__nPrS_9QI/AAAAAAAAAc0/_BeGg8Zsin8/s640/DSCN2271.jpg[/IMG]
  16. [B]SZORSTEK [/B]- o ile dobrze zapamiętałam imię... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__nPrS_9QI/AAAAAAAAAc0/_BeGg8Zsin8/s640/DSCN2271.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__nWl1aHPI/AAAAAAAAAc8/bPIQ-O7wO3U/s512/DSCN2292.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__ncHpZEbI/AAAAAAAAAdE/u8mdeR09HJk/s640/DSCN2311.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__ngFAT0xI/AAAAAAAAAdI/JRrzHVLgisc/s640/DSCN2347.jpg[/IMG] [B]Esperanza[/B] uzupełnij informacje, które są potrzebne by dodać go na stronę schronu.
  17. [quote name='luisien']Niezwykle prawdopodobne jest to ,że tą "panią" jestem JA:loveu:/ nieco peszy mnie ta ikonka;)/. Poproszę o nr konta/ z sugestią cennika za usługę fryzjerską:razz: Przelew zrobię w poniedziałek:p.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :) Proszę napisać na priv do [B]esperanzy[/B] :) ona zarządza funduszami :D
  18. Ja mam zdjęcia jednego nowego psa, ale nawet nie mam czasu wstawić :(
  19. Trzeba jak najszybciej zabrać stamtąd ALDO !!!!!!
  20. [quote name='bebcik']trzymam za słowo :) doraxnie czyli regularnie? :P[/QUOTE] Jak tylko będę mogła pomóc to pomogę :D
  21. [quote name='bebcik']na wakacje czyli dwa miesiące mogłabym szczeniaczki wziąć, nawet kilka :) ale od września, a raczej października to ja już zarobiona jestem.. czyli taki wakacyjny dt oferuję szczeniorkom :) Wrocław to kawał drogi od Ostrołęki, niestety..[/QUOTE] Jakbyś je wzięła na DT to doraźnie mogę pomóc w opiece.. spacerki i itp. :D
×
×
  • Create New...