-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Frida wypiękniała u Ciebie :D -
kolejna bida :(
-
rottweiler Kroll po roku oczekiwania znalazł wspaniały dom!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
To co w czwartek Kroll do domu ?? :D -
rottweiler Kroll po roku oczekiwania znalazł wspaniały dom!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania760']Rozmawiałam rano z pania Kasią P. a potem z dr.Małgosią u której jest Kroll .Ja jestem gotowa na zabranie chłopaka do nowego domu w czwartek .Wszyscy już na niego czekamy i napewno będę informować Was jak się miewa .[/QUOTE] Nie wiem czy wiesz, ale jest u nas taka tradycja, że nowych właścicieli gnębimy o zdjęcia swoich dawnych podopiecznych :D -
[quote name='Dogo07']To są super zdjęcia, z takimi łatwiej ogłoszenia robić i domków szukać :).[/QUOTE] Dziękuję, dziękuję :)
-
rottweiler Kroll po roku oczekiwania znalazł wspaniały dom!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania760']Witam wszystkich! Jestem po pierwszych rozmowach w sprawie adopcji Krolla.Ja i mój mąż jestesmy zdecydowani żeby Kroll jak najszybciej z nami zamieszkał.Dom z dużym ogrodem chyba przyzypadnie mu do gustu.Dwa tygodnie temu rozstaliśmy się z naszą kochaną 11letnią sunią(rotką)chorą na raka kości .[/QUOTE] Myślę, że ogród mu się spodoba :D -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[B]Świetna wiadomość !!![/B] -
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
Kika9004 replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
[quote name='kkanarekk'][SIZE=3][B]Spis psów:[/B][/SIZE] 9. [B]Aldo, [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/172706-Niewidomy-ALDO.DS-POTRZEBNE-NA-WCZORAJ-JU%C5%BB-W-DT[/URL] , esperanza, stan deklaracji później, pies jest niewidomy, NIE ŻYJE[/QUOTE] [B]Stan deklaracji: 250 zł /miesięcznie[/B] -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Wynikła bardzo przykra sytuacja w której trudno nam się odnaleźć i jeśli będą jakieś opóźnienia odnośnie zawiezienia Karacika do psiego fryzjera od razu bardzo przepraszam. Odszedł od nas dawny kolega Karata z boksu, zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w DT. Wybaczcie jeśli esperanza przez jakiś czas nie będzie się tu pojawiać zajęta innymi sprawami. Zrozumcie... -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Proszę o przeniesienie[B] Dziadka[/B] z PSY DO ADOPCJI, do pożegnania ;( ;( ;( [*] [SIZE="4"][B][I][U]Odnośnie strony schroniska, rzeczy do zrobienia:[/U][/I][/B][/SIZE] 1.[B] Dziadek do POŻEGNANIA [/B] [U]Tekst:[/U] Dziadek odszedł za Tęczowy Most. Nie znamy dokładnych przyczyn tej nagłej i bolesnej dla wielu wolontariuszy śmierci. Mimo tego, że przez odwiedzających był omijany to historią, kalectwem i osobowością przyciągał ludzi dobrego serca. To wielka dla nas strata. 2. [B]Benia/Fabia do ZNALAZŁY DOM[/B] [U]Tekst:[/U] Benia po wielu chwilach grozy i napięcia (ryzykowna sterylizacja aborcyjna) znalazł już swój ciepły kąt. Dom tymczasowy przekształcił się w dom stały. 3. [B]Szorstek[/B] [U]esprenza:[/U] uzupełnij: Imię: Płeć: Wiek: Rasa: Wielkość: Chip: Tatuaż: Sterylizacja: Szczepienia: Odrobaczenie: Umaszczenie: Sierść: Charakter: Opis: 4.[B] proszę o podmienienie zdjęć Ferbi [/B]na nowsze, a co za tym idzie bardziej aktualne zdjęcia :) (link do zdjęć z Dnia Ziemi już podawałam) [SIZE="4"][B][I][U] Inne rzeczy:[/U][/I][/B][/SIZE] [U]1. Czekam na zdjęcia nowej bernardynki i jej "maleństwa" 2. Trzeba uzupełnić dane do wstawienia na stronę schroniska informacji o tej nowej suczce ze szczeniakami. (to już chyba do DanutyS)[/U] -
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
Kika9004 replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
Czekam na wieści co z naszym Aldo :( Tak bardzo zabiegałyśmy by wyciągnąć go ze schronu bo nie radził sobie w stadzie :( na nasza prośbę miał robione badania krwi i oglądał go wet zaraz po przyjeździe do Aliny, wszystko było OK ... Przecież niemożliwością jest chyba by zdrowy pies zmarł tak nagle :( -
Można podmienić zdjęcia[B] Ferbi[/B] na bardziej aktualne: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RsNEO1zoI/AAAAAAAAAUA/V74D8VNE6kA/s512/DSCN1911.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RwUdaS6KI/AAAAAAAAAXI/JrG6oeAbKNg/s512/DSCN2019.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9Rv7ENhocI/AAAAAAAAAW0/j-lH09zSOSk/s640/DSCN1996.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S9RvvH3HveI/AAAAAAAAAWs/gQqYCgHBQYY/s512/DSCN1993.jpg[/IMG]
-
Myślę, że te psy, które zostały już adoptowane lub są za TM po prostu umieścić je na specjalnej liście, ale ich opisy i zdjęcia zdjąć z pierwszej strony. Można jedynie podlinkować zdjęcia i dać po jednym przy imieniu psa na liście. Będzie lepiej widać które już adoptowane, które za TM, a które szukają domów. A teraz kolejny kandydat: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__ngFAT0xI/AAAAAAAAAdI/JRrzHVLgisc/s640/DSCN2347.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__ncHpZEbI/AAAAAAAAAdE/u8mdeR09HJk/s640/DSCN2311.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__nWl1aHPI/AAAAAAAAAc8/bPIQ-O7wO3U/s512/DSCN2292.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__nPrS_9QI/AAAAAAAAAc0/_BeGg8Zsin8/s640/DSCN2271.jpg[/IMG]
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]SZORSTEK [/B]- o ile dobrze zapamiętałam imię... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__nPrS_9QI/AAAAAAAAAc0/_BeGg8Zsin8/s640/DSCN2271.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__nWl1aHPI/AAAAAAAAAc8/bPIQ-O7wO3U/s512/DSCN2292.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__ncHpZEbI/AAAAAAAAAdE/u8mdeR09HJk/s640/DSCN2311.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rVYq5dJ3qAE/S__ngFAT0xI/AAAAAAAAAdI/JRrzHVLgisc/s640/DSCN2347.jpg[/IMG] [B]Esperanza[/B] uzupełnij informacje, które są potrzebne by dodać go na stronę schronu. -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='luisien']Niezwykle prawdopodobne jest to ,że tą "panią" jestem JA:loveu:/ nieco peszy mnie ta ikonka;)/. Poproszę o nr konta/ z sugestią cennika za usługę fryzjerską:razz: Przelew zrobię w poniedziałek:p.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :) Proszę napisać na priv do [B]esperanzy[/B] :) ona zarządza funduszami :D -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Ja mam zdjęcia jednego nowego psa, ale nawet nie mam czasu wstawić :( -
[quote name='bebcik']na wakacje czyli dwa miesiące mogłabym szczeniaczki wziąć, nawet kilka :) ale od września, a raczej października to ja już zarobiona jestem.. czyli taki wakacyjny dt oferuję szczeniorkom :) Wrocław to kawał drogi od Ostrołęki, niestety..[/QUOTE] Jakbyś je wzięła na DT to doraźnie mogę pomóc w opiece.. spacerki i itp. :D